folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Huawei İdeos X5 0.Facebook Ve Isınma Sorunu ? ( Üzgünüz, 0.Facebook.Com Yalnızca Belirli...)

Huawei İdeos X5 0.Facebook Ve Isınma Sorunu ? ( Üzgünüz, 0.Facebook.Com Yalnızca Belirli...)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

Hocam telefon Yemin Etmiş Gibi asla katha ne yaptıysam 0.facebook a girmiyor.

Üzgünüz, 0.facebook.com yalnızca belirli cep telefonu operatörleri t fından desteklenmektedir ve senin cep telefonu operatöründe kullanılamaz.

Bunu diyor devamlı çıldırdım resmen köydeyim zaten canım sıkılıyor kontor oluncada

güncellemeler

hava durumu haberler

m.facebook

e-posta

g-mail

bir bir köntorlerimi yiyor nedir bu anlamadım gitti kapatamıyorum hele güncellemenin insafı hiç yok.

Birde geçen bir site denedim şuan yine girilmiyor siteye pc den yine giremediğim bir site telefonda açıldı nasıl iş anlamadım gitti. Ne biçim alet bu.

Birde bir telefonun ısı kapasitesi nedir ne kadar ısıya dayanabilir en son 49 dereceyi gördüm ?

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

up ney demek ya

?

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    0.facebook.com sitesine sadece belirli hatlardan girilebilir diyor. yani vodafone veya turkcell veya aveadan anlaşmalı olan hatlarla girebilirsin. güncellemeler neyin kontör yiyor diyorsun. sen o telefonu neden aldın ? elindeki telefon internet telefonudur. internete girip özgürce gezinmeyeceksen o telefonu hiç kullanma derim. nasıl olacak dersen şöyle yapacaksın: vodafone kontörlü hat alacaksın. mobil internet paketine basitçe üye olacaksın. aylık 8 lira kontör düşecek hattında ve sana sınırsız internet verecek. sıfır facebook yerine normal facebook ve diğer bütün siteler ücretsiz ve limitsiz olacak. sadece 8 lira kontör karşılığında :)

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    ısınma kapasitesinden kastın nedir anlamadım ? telelefonun sıcaklığı mı yoksa ortamın sıcaklığı mı ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

hocam zaten evde wifi var internette sıkıntı olmuyor :) türkcelim. internet telefonu olduğunu biliyorum marketten çıkmam zaten :D ama 0.fracebook a girmem lazım yahu türkcelin de internet kampanyalarını bilmiyorum. sıcaklıkta telefonun ısısı 49 derece çıkıyotr

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek
    Sakin sampiyon .d telefonun browserinden girme faceye bi trilyon web browser var markette guncellemeleride ayarlardan kapatabilirsin diye biliyorum isnmaya gelince af edersin sik kafali bir telefonum var o bile 45 derecelere cikiyor heleki burda bahsettigimiz f/p krali akilli telefon ve isinmasi normal bu havalarda altta acik uygulama varsa cpu yu isitir operator tarafindan internete giriyorsan gayet guzel isitir bildircin kusu yumurtasi ustunde kirarsin .d

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    bak hacı işine karışmak gibi olmasın da kendine vodafona hat al. veya numaranı taşı. 8 lira ver bir ay sınırsız internetin olsun. evde iş yerinde durakta otobüste misafirlikte yolda yürürken piknikte çeşme başında elektrik faturası öderken hatta tuvalette ve banyoda bile sınırsız internet kullan. inan bana pişman olmayacaksın. turkcell kullanıcısını kısıtlıyor. hangi çağda yaşıyoruz yok sinyal zayıf yok kontör gitti yok felanca odada wifi zayıf yok komşudayım burda bizim wifi çalışmaz. yok akşam eve gidince internete girerim şimdi çarşıdayım. yaaaww ilerleyin batılılaşın yaaaw :) şaka bi tarafa ısınma sorunu neden kaynaklanır: birincisi telelefonda birkaç program aynı anda arkaplanda çalışıyordur. işlemci sürekli tam gaz çalışır ve telefon ısınır. bu durumda task killer gibi programlar kullanıp arkaplanda çalışan uygulamaları sonlandırabilirsin. ikincisi internete çok fazla giriyorsun iyice saldırıyorsun. o site senin bu site benim. tabi telefonun şarjı bitmesin diye sürekli şarja takılı olduğundan ısınıyor olabilir. benim tel şarjda iken ısınıyor. eğer böyle durum varsa şarjda iken fazla asılma telefona. yada işlemci hızını ayarlayan setcpu denen programı araştır. güzel programdır kendisi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

opera da fıs çıktı girmiyor o zaman normal 45 derecemi:D

bana elektronik aksan eriyecek diye bir korku kaplıyor içimi :D

valla bir gün giriyordu ertesi gün uyandım daha bir kere bile girmedi :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

:) vodafone hat :/ ben avea ya geçmeyi düşünüyordum 8 tl ise birde sınıdrsızsa bu mükemmel birşey yahu düşüneceğim bana her yone konuşması bol olan bir hat lazım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    elindeki telefonun dahili hafıza kaç gb ? bide sence o telefonun eksileri nelerdir ? sen telefonunu tanıt, bizde bu arada yardım edelim. sen bizi bizde seni aydınlatalım ;) bazen herhangi bir siteye girmeyebilir. sitede sorun varsa girmez. bende de bazen öyle oluyor ama geçicidir. eğer hiçbir şey yapmadığın halde bağlantı kesilmiş o siteye giremiyorsan sorun sitededir. sıcaklık çok fazla ise servise gösterebilirsin. yazılımsal sorun olabilir belkide.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    vodafone kamu her yöne 1000 dakika 30 tl konuşma ücreti. 8 tl sınırsız internet ücreti 9 tl sınırsız mesajlaşma ( aylık her yöne 3000 mesaj) toplam 47 liraya özgürce konuşup mesajlaşıp internete giriyorum ;) kamu hattı yerine başka uygun paketler de var. fiyat olarak kamu hattı ile hemen hemen aynıya geliyor. araştır sende aşık olacaksın.

Toplam Hit: 4701 Toplam Mesaj: 30