folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Huawei İdeos X5 0.Facebook Ve Isınma Sorunu ? ( Üzgünüz, 0.Facebook.Com Yalnızca Belirli...)

Huawei İdeos X5 0.Facebook Ve Isınma Sorunu ? ( Üzgünüz, 0.Facebook.Com Yalnızca Belirli...)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    telefondaki interneti bilgisayara da verebiliyorsun. ama bilgisayarda biraz yavaş. vldeolar çok geç açılsada normal gezinti için hız yeterli. 3g paylaşımı ile aynı anda onlarca bilgisayar senin 8 liralık sınırsız internete bağlanabilir.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek
    Haci simdi gordum evden wifi ile baglaniyormussun ve bana avanak olmadigini kanitla ve wifi ile 0.face book a girmeye calismiyorum de yoksa senin icin cok uzulurum

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    Antikilller bunu yazdı:
    -----------------------------
    Haci simdi gordum evden wifi ile baglaniyormussun ve bana avanak olmadigini kanitla ve wifi ile 0.face book a girmeye calismiyorum de yoksa senin icin cok uzulurum
    abooo ben hiç farketmedim bunu ;) reserved :)))

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

Antikilller bunu yazdı:

http://kocaer.me
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

up up uyan benim akıllı insanım

inş bu gün bende alcam bunu görüpte dua etmiyen 0 faceye wifi len bağlanmaya çalışsın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

0.facebooka normalde telefonların default web browserlerinden girilebiliyor. 0.facebook senin opera ya da diğer programlardan girdiğini görünce bu adam avea, vodafone, turkcell kullanmıyor sanıyor sanırım. O yüzden 0.facebookun bunları algılayabileceği bir browser kullanmak gerek.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

whoobay bunu yazdı:

0.facebooka normalde telefonların default web browserlerinden girilebiliyor. 0.facebook senin opera ya da diğer programlardan girdiğini görünce bu adam avea, vodafone, turkcell kullanmıyor sanıyor sanırım. O yüzden 0.facebookun bunları algılayabileceği bir browser kullanmak gerek.

opera mini opera 6 bal gibide m.face 0.face ikisine de bağlanıyor ama operatörden 2 sinede :D

wifi ile sadece m.face

tmm sorun bence çözüldü arkadaş bi güzellik uykusundan kalkıp konuya teşrif etsede silinse :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

bende de ideos x5 var aşırı yüklendinmi telefon ısınıyor hele wifi açıp bilgisayardan bağlanarak girince delirtiyor telefonu şarjda o keza çabuk bitiyor task killer juice defender filan kurdum şimdi 1.5-2 gün gidiyor şarjı rahatlıkla internet kullanmadığım zaman ayarlardan sadece 2g ağları kullan diyorum şarja faydası oluyor tek sıkıntısı şarj o da bu formatta bir cihaz için gayet normal bir durum

Orman Mühendisi //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Dün açtığım konuda bi mürit bu telefonu önerdi gerçekten araştırma yaptım süper telefon gibi gözüküyor . ama bazı sorunları varmış sanırım hocam 

mesela . Telefonla konuşunca veya müzik dinleyince ses çok boğuk geliyormuş doğrumudur ? kamerası nasıldır ? ve bu telefonu nerden satın aldın 

bursadayımda bulabilirsem alacağım ? fiyatı vs nedir

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

Twitter bunu yazdı:

Dün açtığım konuda bi mürit bu telefonu önerdi gerçekten araştırma yaptım süper telefon gibi gözüküyor . ama bazı sorunları varmış sanırım hocam 

mesela . Telefonla konuşunca veya müzik dinleyince ses çok boğuk geliyormuş doğrumudur ? kamerası nasıldır ? ve bu telefonu nerden satın aldın 

bursadayımda bulabilirsem alacağım ? fiyatı vs nedir

ben hepsiburada dan aldım 570 liraya taksitli şekilde yaklaşık 1 ay oldu alalı seste dediğin gibi bir sorunla karşılaşmadım henüz kamerası iş görür o kadar kaliteli olmasada hakkını veriyor yinede alırken ekran koruyucu jelatin ve jel kılıf al ekranı kolay çizilebilir diyorlar ben en başta aldım ne olur ne olmaz diye :))

Orman Mühendisi //
Toplam Hit: 4702 Toplam Mesaj: 30