Hugoya Canlı Yayında Küfür?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    video fake  hayvan gibi herifin sesi buradan damı anlamıyrsunuz hugonun amuhaa gooo  gibibirses çıkartıyor nerede kaldı çocukluğu

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Ben bizzat canlı yayında izlemiştim bu olayı. Amcamlarda akşam yemeği yiyorduk Samsun'da çocuk bi küfretti sofradaki herkes şok birbirine bakıyo :D Bu video yıllardır aranıyor ama maalesef bulunamadı daha :)

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

hoca o zaman seni tolga abi'yle yüzleştirmek lazım :) mail adresini pm atsana bana, bi şekilde geçersiniz iletişime.. Ben bu programı izleidm dersin ona bakalım ne diyecek :) Bence sen başka bi olay izlemişsindir küfür olmuştur ama böyle bahsedilen bi olay olmadığını söylüyor tolga abi :) İzlediğini iddia eden de ilk seni duydum acaba sunucu ve yapımcı mı yalan söylüyo :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ben bizzat canlı yayında izlemiştim bu olayı. Amcamlarda akşam yemeği yiyorduk Samsun'da çocuk bi küfretti sofradaki herkes şok birbirine bakıyo :D Bu video yıllardır aranıyor ama maalesef bulunamadı daha :)

Kanal6 vardı o zamanlar dikili bir ağacı bile olmayan  Ahmet ÖZAL'ın kanalı...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    abi ntvdemiydi neydi beyazın sunduğu bir programda tolga abüü davetliydi. orda beyaz gülerek sormuştu olay doğrumu diye . Tolgada ıkına tıkına doğru demişti sanırım. yanlış hatırlıyor olabilirimde
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı:
    abi ntvdemiydi neydi beyazın sunduğu bir programda tolga abüü davetliydi. orda beyaz gülerek sormuştu olay doğrumu diye . Tolgada ıkına tıkına doğru demişti sanırım. yanlış hatırlıyor olabilirimde
    yanlış hatırlıyosun. o beyazıt'ın programını ben de izledim. tolga "kesinlikle böyle bir şey yaşanmadı" demişti.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    alp Tolga abi'nin böyle birşey yaşanmadı demesi gerçekleri değiştirmiyor işim gücüm yokta izledim diye yalan mı atacam şaka mısın hoca :)Hatta bi aralar belki bu yayını kayda alan,arşivden çıkaran vardır diye hayli aramıştım videonun bulunup nete atılması gerektiğini de,canlı kanlı izlediğimi de şu satırlarımda belirtmiştim;http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=27463&sayfa=1#212997 ve http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=27463&sayfa=1#212989

Sen Tolga abi'yi üzme ama yine de :)

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    yha aq nasıl bir nesiliz biz? çocuklugumuz hugo nun mario nun manitalarını kurtarmakla geçiyor :| yazık aq bize dümmük müyüz neyiz :| herneyse varsada yoksada bende hugo nun aq :W

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

http://www.zaplat.com/video/tv_videolari/75128/Tolga_Abi_Hugo_Maceras%C4%B1n%C4%B1_ve_Beyaz_

Burada yalanlıyor böyle bir konu geçmediğinim ama Beyazın anlattığı Fıkra 10 numara bence izleiyn.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Son ütücü programında itiraf etti diye hatırlıyorum.. :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
Toplam Hit: 14918 Toplam Mesaj: 28