folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Hukuki Yaptırım Ne Olur

Hukuki Yaptırım Ne Olur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam dukkanin onunde oturmalalari bencede iyi hos birsey degil sen haklisin. Ama onlarda ortak alan oldugu icin hakli diyorum. Bnece sen onde onlara seni rahatsiz etmeyecek onlarinda rahat edecegi daha iyi bir yer bul. Durumuda izah et hocam anlarlar

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

iyi aq adamın tükkanın önüne oturup car car çene yapsınlar.

kardeşim bankı kaybedin amk bi akşam alın atın bi yere ne uraşyıorsun. bir sik yiyemez oda rahat ol

sırıtma la.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

adama niye yükleniyorsunuz. dükkana gelen dangozun birisi kadınlardan birisine laf atar traciz eder sonra dükkan sahibinin başı belaya girer. biz yaşadık bunları. kimsenin nerede oturduğuna karışan yokta bunu yok dini islami kesim yobaza bağlamanında manası yok. adam tedbirini baştan almak istiyor. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Ya kadinlarin oturdugu bank var niye kaldiriyorsunuz. Yan gozle baksa ne olucak birisi, boyle seylere kafayi takmaya baslarsan herkes icerde otursun sadece erkekler sokaga ciksin muhabbeti olur. Dunya'da kac tane kadin var senden cok daha akilli ve basarili. Niye senin inanclarin yuzunden mahaledekki kadinlara karisiyorsun? 

Ben rejimdeyken baskasi dondurma yiyor diye ona kizmam gibi birsey oluyor senin soyledigin sey. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    badass bunu yazdı

Ya kadinlarin oturdugu bank var niye kaldiriyorsunuz. Yan gozle baksa ne olucak birisi, boyle seylere kafayi takmaya baslarsan herkes icerde otursun sadece erkekler sokaga ciksin muhabbeti olur. Dunya'da kac tane kadin var senden cok daha akilli ve basarili. Niye senin inanclarin yuzunden mahaledekki kadinlara karisiyorsun? 

Ben rejimdeyken baskasi dondurma yiyor diye ona kizmam gibi birsey oluyor senin soyledigin sey. 

Hocam Mevzu burda bank mevzusu değil ki bankı alıp kırıp atmadım arkada müsait bir yere  koydum keza ordada oturabilirler değil mi? arka tarafda şezlong ceksin güneşlensin beni bağlamaz

kadınları küçükseme mevzusu değil burda kişi ile tartışmaya girdiğimizde çirkefce mahalle ağzıyla boş beleş konuşursa ben o kadın değil erkek olsa onun sözünü dinlemem anlıyormusun ?

feministlik yapmayada gerek yok erkekler kadınlar diye bir ayrım , her aklı selim kul bir bireydir birey aklı selimse bireydir yok boş beleş ise ben onu muhattap almam 

şöyle bir örnek vereym böbürlenerek kibre girerek demiyorum bunu mahallede sokak kedilerine bakan kaç kişi var hocam ? 14-15 sokak kedisine mama ve su ihtiyaçlarını karşılıyorum ve yaz kış sadece burası değil her ofisimde yapıyorum her bulunduğum yerde

hayvanları sevmeyen onlarsa saygı göstermeyen biri insanlara saygı gösterir mi?  sözüyle sözlerimi bitiriyorum

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Apartman sahipleri ile aranı iyi tut hocam.. Ortak kullanım alanı olduğu için dükkan sahibi hariç diğerleri imza çokluğu ile seni dükkandan çıkartma yetkisi var. Mesela; Apartman sahipleri yeni gelen kiracı bizim ortak kullanım alanlarımıza müdahale ediyor derler biride gizlice kamera ile görüntü alırsa sıkıntı olur o yüzden aranı iyi tut.. Bir başka örnek vereyim; bizimkilerin oturduğu mahalle de cami imamı var bu imamın cemaatle arası iyi değil yani bazı günler vakit ezanlarında gelmedi cemaat arasında hocalık yapmış olanlar namaz kıldırıyordu. Cuma günleri de mesela 1,5 saat falan vaaz veriyordu konuştukça konuşuyordu (diyanetin cuma hutbesi dışına da çıkıyordu) camiyi temizlemiyordu v.s. v.s. bir gün bizim komşu bu imamı burdan aldıralım diye cemaatle imza topladı ertesi günü müftülüğe imza ve isim listesini verdiler. 2 gün sonra başka camiye tayin ettirdiler. (konu ile alakası yok ama örnek olarak anlattım). Tabi imamda sitem etmiş bizim cemaate öbür dünyada sizden hesap soracam falan demiş :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

Hicbir post a alinti yapmadan yazıyorum  ama ulan adama yığılmışsınız hepiniz ayiptir arkadaş.  Bu adamında kafasi basiyodur ortak kullanim alaninin nasi kullanilacagina dair ama adam gelen musteriler bayanlari rahatsiz etmemesi açısından  diye belirtmis. Tabi bu konuya yazan arkadaşlar  eminim 1 tanesi bile karıya kıza  bakmazlar zaten hepsi başı aşağıda ayak uçlarına bakarlar dimi. Ayip be kardesim harbiden..

Neyse ustam bence sen bu konudaki en yetkili artik apartman yoneticisimi olur ev sahibimi olur bununla konuşarak çöz olayı çünkü konusma harici cozulmez

Gelen müşteriyi dizginlesin ozaman.

Ahlak bekçiliği ne güzel daha neler görücez bakalım burada.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

hocam orada oturan kadınlara bir müşteri yan gözle baktı diye senin başın niye belaya girsin. Emlak müşterisine coşkun muamelesi yapma ayrıca, ha sex shop sa dükkan birşey diyemeyeceğim.

driveshaft tarafından 16/Tem/17 17:12 tarihinde düzenlenmiştir

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Hiç esnaflık yaptınızmı bilmiyorum fakat dükkan önünde yanında karı kız varsa abi bizim milleti daha çok cekecek orası yobazlık alakası yok bende olsam dükkan önünde yanında kadın topluluğu istemem gelen müşteri birşey der sonra dükkandaki adam sıkıntı yaşar müşteriye birşey diyemez o kadın muhakkak biri cıkacaktır o kadınlara sonrası ne olacak senin müşterin hangi dükkan önünde görülmüştür acaba kadın topluluğu bence dükkan sahibiyle konuş o çözüm bulsun sen kadına bulaşma kadın milleti tehlikelidir bana cinsel saldırıda bulundu dese kime anlatacan derdini 

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    driveshaft bunu yazdı

hocam orada oturan kadınlara bir müşteri yan gözle baktı diye senin başın niye belaya girsin. Emlak müşterisine coşkun muamelesi yapma ayrıca, ha sex shop sa dükkan birşey diyemeyeceğim.

Hocaaaaam buraasi Tuuurkiyyeeeee. Niye seni alakadar etsin deme, burada her sey olur. En iyi ihtimalle musteri ortadan kaybolur, ne bicim musterin var senin diye C-force hocama bikbiklenirler.

end tarafından 17/Tem/17 01:32 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 6111 Toplam Mesaj: 50
hukuki yaptırım