folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hurda Tasarruflu Ampüllerle İlgili Bilgi

Hurda Tasarruflu Ampüllerle İlgili Bilgi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

elimde 150 binin üzerinde arızalı tadarruflu ampül var bunlar elektronik arızalar camı kırk delik vs degil görünüm ihtibariyle hi. bir eksigi yok ama yapılış nedenini yerine getirmiyor benim amacım bunları çöpe atmaktansa bir yere vermeyi tercih etmemden dolayıdır tabi ücret karşılıgında 

ben bunları nasıl degerlendirebilirim

veya nereye bildirmem gerekir ki gelip alsınlar

bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa yada bir fikir üretebilecek biri varsa ampüllerle ilgili beraberde çalışabiliriz

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sağlam diye bir yere sat.Başkada bi şey olmaz onlardan.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

AKP il başkanına git o da almazsa daha da kimseye okutamazsın :)

Metallica Rules
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

konuyu siyasetten başka birisine itelemekten başka bişey yok 

joe_black : elle tutulur birşey verdin ama malesef elektronik bilgim hiç yok olsaydı keşke ben yaparım diyorsan kargo veya ambar ücreti sana ait göndereyim :) yaparım diyorsan

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Oha hocam 150bin bozuk ampulu nerden buldun.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Oha hocam 150bin bozuk ampulu nerden buldun.

malın biri nakliye ücreti vermiş gece vakti boşaltmışlar depoya sabah bakmış hurda ampül şimdi adamı arıyor fakat ulaşamıyor aralarında saglam olanlarıda var tabi ama oturup ugraşmak lazım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hocam yanlış anlamada, tasarruflu ampuller (çin malları sanırım) 2 liraya kadar düştü. toptan alınca dahada ucuza alıyolarki 2 liraya tanesini veriyolar. şimdi sen bunun tanesini kaçtan vericeksinde adam bunları açıcak, tamir edicek, sonra satmaya çalışacak?

tekrar ediyorum. nolur yanlış anlama. sadece merak ettim.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

hocam yanlış anlamada, tasarruflu ampuller (çin malları sanırım) 2 liraya kadar düştü. toptan alınca dahada ucuza alıyolarki 2 liraya tanesini veriyolar. şimdi sen bunun tanesini kaçtan vericeksinde adam bunları açıcak, tamir edicek, sonra satmaya çalışacak?

tekrar ediyorum. nolur yanlış anlama. sadece merak ettim.

evet çin malı ayrıca tanesini bir liraya degil 150 bin tanesini bin liraya verecem gitsin nakliyeyi kurtarsın 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

camların geri dönüşümü olmuyor mu acaba

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Konuyu siyasete çekmek istemem ama test için ampul dağıtıyoruz desen her gelen doldursa heybeyi en azından nakliyesi bedavaya gelir, yoksa okutabileceğin bir sektör olacağını sanmıyorum.

Toplam Hit: 2006 Toplam Mesaj: 15