İ-Dozer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

denedim de bi işe yaramadı :(

edit: Gözümü kapatıp müziğe odaklanınca bi oldu gibi ama bilemedim

cache tarafından 17/Kas/15 22:35 tarihinde düzenlenmiştir

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

geleneksel i dozer şenlikleri başladı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    salihgs bunu yazdı

Aynen. Nzt de su zamanlarda tekrar hortlar diye dusunuyorum.

@konusahibi Yalan dolan hocam senin kulakligin beyin dalgalarinla rezonansa girebilecek frekansta dalga yayamiyor, ikincisi yaysa da bunu zaten kulaginla duyamaman gerekiyor. Ha rahatlar heyecanlanir vesaire duygular yasar misin, yasayabilirsin ama bu muzik ve gorseller dolayisiyla olur yani nehir sesi dinlemekten gokyuzune bakmaktan farkli bir durum yok ortada. Teknolojik bilissel bir sey sozkonusu degil.

Edit.imla

izzmarit tarafından 17/Kas/15 23:36 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

fakirliğin gözü kör olsun :)

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

http://www.sizinti.com.tr/konular/ayrinti/kuran-ayetlerinde-ses-ve-tiresim-mayis-2012.html

bilinç altina ne gibi virüsler attiğini bilmediğin şeyleri dinlemeni tavsiye etmem 10 yıl sonra ummadiğin bir yerden patlak verebilir. bu işlerin müspet tarafıyla uğraşan kubilay aktaş var kişiye özel dosyalarda oluşturuyormuş.

In every job there is a no
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

Aynen. Nzt de su zamanlarda tekrar hortlar diye dusunuyorum.

@konusahibi Yalan dolan hocam senin kulakligin beyin dalgalarinla rezonansa girebilecek frekansta dalga yayamiyor, ikincisi yaysa da bunu zaten kulaginla duyamaman gerekiyor. Ha rahatlar heyecanlanir vesaire duygular yasar misin, yasayabilirsin ama bu muzik ve gorseller dolayisiyla olur yani nehir sesi dinlemekten gokyuzune bakmaktan farkli bir durum yok ortada. Teknolojik bilissel bir sey sozkonusu degil.

Edit.imla

nzt hortlayalı çok olmadı. Ben lys yaklaşınca tekrar hortlayacağını düşünüyorum :)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Beynin çeşitli alanlarına başarıyla manipüle edilebilmiş rastgele olmayan ancak belli değerleri yakalayıp ve eski konumuna geri dönen (ekolayzır örn.) belli değerledeki frekanslar başarıyla aktarılabilirse birtakım geçici halüsonejik etkilere benzer durumlara misal oluşturulabilir.

Kimyasal salınımları ketleyip, sentezlemediği için LSD ya da kenevir etkisi yapamasa bile alfa/beta dalgalarıyla kısmi bir ram uyku dönemine sokabilir.

Eskiden test etmiştim; ancak ciddi etkiler beklememekle beraber tribal etkilere kolayca giren, fantastik, mistik şeylerle çok ilgili ve depresif olduğunu düşünen kişilerin uygulamamasını hatırlatırım.

‎‎‎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Doğal NZT için:

Sabah her zamanki zamandan 1-2 saat erken uyanmak,

Yoğun kafein/tein oranlı saf içecek kokusu ve likitini almak,

Vücut sıcaklığının 3-5 derece aşağısında bulunmak ve buna uygun giyinmek,

Yoğun zihinsel aktivite için zamanın 7:30 ile 2:30 arası olduğunu bilmek,

Ve elbette tetikleyici aramak önemlidir. Bu tetikleyici önce mutluluk (serotonin için herhangi önemli birşey) sonrasında mevcut problemi (gereken zihinsel performans) ele alış şeklindedir.

‎‎‎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

sesleri mp3 olarak değil orjinal programından kayıpsız olarak dinlemek gerek ve aynı şekilde çok geniş bir frekans aralığına sahip , frekansları değişikliğe uğratmayan referans kulaklıklar kullanılmalı ki gerçekten etkisi varmı yokmu anlaşılsın. mp3 leri 100 liralık kulaklıklarla dinlerseniz zaten bir işe yaramaz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

ben denedim, çok denedim, bi bok olmadı.

imza mı gelmiş?
Toplam Hit: 3234 Toplam Mesaj: 31
i-dozer