İ-Dozer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    torpedo_XL bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

geleneksel i dozer şenlikleri başladı

Aynen. Nzt de su zamanlarda tekrar hortlar diye dusunuyorum.

@konusahibi Yalan dolan hocam senin kulakligin beyin dalgalarinla rezonansa girebilecek frekansta dalga yayamiyor, ikincisi yaysa da bunu zaten kulaginla duyamaman gerekiyor. Ha rahatlar heyecanlanir vesaire duygular yasar misin, yasayabilirsin ama bu muzik ve gorseller dolayisiyla olur yani nehir sesi dinlemekten gokyuzune bakmaktan farkli bir durum yok ortada. Teknolojik bilissel bir sey sozkonusu degil.

Edit.imla

nzt hortlayalı çok olmadı. Ben lys yaklaşınca tekrar hortlayacağını düşünüyorum :)

Universitelerde vize zamanlari da son dakikacilar nerden medet umacaklarini sasirdiklarinda hortlatiyor (((:

@TiThousand Hocam gozunu seveyim bin yillik meditasyonun yaptigi seyi elektronik bir seymis gibi anlatma ayip oluyor :'D

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

I-doser tabi ki işe yarıyor. İşe yaramıyor, yaramaz, yaramayacak diyenlere kulak asmayın. Yalnız işin tehlikeli bir boyutu var. Bu i-doserlar bilinçaltına backdoor oluşturuyor. Yani sıradan bir insanın etkilenmeyeceği görsel, işitsel herhangi bir şeye daha öncesinde i-doser kullanmış biri çok farklı reaksiyonlarda bulunabiliyor.

Klinik çalışmalar gösteriyor ki, i-doser ile brain hacking mümkün. Daha öncesinde i-doser kullananlardan alınan geri dönüşlerde zaman zaman kesintiler yaşadıkları, spesifik bir anı ya da zamanı hatırlayamadıkları, o durumda ne yaptıklarını hiç bilmedikleri ortaya çıktı.

Adı geçen etkilerin hepsini hissettiren bu i-doser sanıldığı kadar saf değil arkadaşlar. 

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

Dün Marijuana yazanı denedim

Laptoptan dinlerken bişey hissetmedim ama kulaklıkla dinleyince bi saçma şekilde midem ağrır gibi oldu

Belkide acılı adana yemiştim onun etkisidir :D

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    1049 bunu yazdı

I-doser tabi ki işe yarıyor. İşe yaramıyor, yaramaz, yaramayacak diyenlere kulak asmayın. Yalnız işin tehlikeli bir boyutu var. Bu i-doserlar bilinçaltına backdoor oluşturuyor. Yani sıradan bir insanın etkilenmeyeceği görsel, işitsel herhangi bir şeye daha öncesinde i-doser kullanmış biri çok farklı reaksiyonlarda bulunabiliyor.

Klinik çalışmalar gösteriyor ki, i-doser ile brain hacking mümkün. Daha öncesinde i-doser kullananlardan alınan geri dönüşlerde zaman zaman kesintiler yaşadıkları, spesifik bir anı ya da zamanı hatırlayamadıkları, o durumda ne yaptıklarını hiç bilmedikleri ortaya çıktı.

Adı geçen etkilerin hepsini hissettiren bu i-doser sanıldığı kadar saf değil arkadaşlar. 

Asgdf trolleme deli :D 

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı

Geçen birinin beynine cryptolocker atmışlar. Adamın tüm hafızası kilitli kaldı. 1 milyon doları ödemeden açmayacaklarını iddia ediyorlar. Bakalım takip ediyorum, sonucu ne olacak.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Bunu elektronik karta gömdük satıyoruz. Adamlar kulaklığını takıp uzanıp mutlu oluyor. Farklı tipleri de mevcut fazla detay veremicem :D

İşe yaramasa adamlar o kadar para verir mi :P

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Ben denedim, fakat iyi konsantıre olmanız gerekiyo

aykium 70-80 arasıydı bir hafta sonra 150 160 basmya başladım

bir hhaftada ingilizceyi öğrendim

ama bu süreçte paso Flash tv den getirttiğim balları da lüplettim..

üzerine halay çektim  gün aşırı..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hayatımı kısaca gözden geçiyorum veee...... şu ana kadar duyduğum en saçma şey.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı
    1049 bunu yazdı

Geçen birinin beynine cryptolocker atmışlar. Adamın tüm hafızası kilitli kaldı. 1 milyon doları ödemeden açmayacaklarını iddia ediyorlar. Bakalım takip ediyorum, sonucu ne olacak.

Bu iyidi :D

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Torbacı ses iyimiş :D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
Toplam Hit: 3242 Toplam Mesaj: 31
i-dozer