folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İçiyorum Bu Gece!

İçiyorum Bu Gece!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    o para ilerdeki maaşın olcak hocam 2 ayda fazlasıyla bakarsın ailene ama bu kadar dert edip bırakırsan 13-15 senen boşa gitcek otur hesabını yap hocam kaç milyarlar harcanmış
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

hoca bak çok ciddi söylüyorum senin motive olman lazım senin motivasyonun bitmiş hayallarini kırmışlar özelden mesaj atarsan yardımcı olabülürüm bu konuda1

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    mettoman bunu yazdı
    o para ilerdeki maaşın olcak hocam 2 ayda fazlasıyla bakarsın ailene ama bu kadar dert edip bırakırsan 13-15 senen boşa gitcek otur hesabını yap hocam kaç milyarlar harcanmış

Aslında para dert değil ve aileme dert sıkıntı yaratmıyor, aylık harcamanın %10 u falan bana gidiyor.Fakat ben ondan yana dertlenmiyorum.Benim korkum bilgi eksikliği falanda değil, tahribatta her konu açıldığında mukavemet,fizik,programlama ve bilimsel alanlarda yardımcı olmaya çalışıyorum.Fakat çok bunalmış durumdayım şu anda, en son kontrol sistemleri, programlama , istatistik ve robotikten sınav oldum.Hepsini verdim, fakat en ufacık bir ders bırakmama dahi izin verilmiyor, yemin ediyorum hergün anam ağlıyor,Yurda geliyorum gece 2,3 gibi tahribata bakabiliyorum ancak.

Benim tek korkum mezun olamayıpta ülkeme dönmek :(

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    mettoman bunu yazdı

Aslında para dert değil ve aileme dert sıkıntı yaratmıyor, aylık harcamanın %10 u falan bana gidiyor.Fakat ben ondan yana dertlenmiyorum.Benim korkum bilgi eksikliği falanda değil, tahribatta her konu açıldığında mukavemet,fizik,programlama ve bilimsel alanlarda yardımcı olmaya çalışıyorum.Fakat çok bunalmış durumdayım şu anda, en son kontrol sistemleri, programlama , istatistik ve robotikten sınav oldum.Hepsini verdim, fakat en ufacık bir ders bırakmama dahi izin verilmiyor, yemin ediyorum hergün anam ağlıyor,Yurda geliyorum gece 2,3 gibi tahribata bakabiliyorum ancak.

Benim tek korkum mezun olamayıpta ülkeme dönmek :(

Olursun mezun hocam sen biraz kafa dağıtsan tatile falan git
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

adamsın cok yardımcı olmutun bana senın canın sağolsun senden değerli deil tbt olarak arkandayız :)

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Bir dönemde 13-14 dersimiz olurdu..

13 -14 dersin 2 sinden kalırsan okuldan atıldığın rus sisteminde okudum bende..

5 sene öldüm öldüm dirildim..

Kısacası bitiyor hacım merak etme..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    mizahi bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı
    cagilgurbuz bunu yazdı

paralı okulun kötülükleri işte hangi okul hocam bu merak ettim

Agh Science and technology universitesi

Bes kere kalsan da sinifta, bitirip dön. Memleketin senin gibi arkadaslara ihtiyaci var. Dunya vizyonuyla yetismis, icte ve dista olup bitenlerden haberdar kisiler milletimizi bir adim ileriye goturebilir. Sen ölmek icin degil, ölmemek icin dua etmelisin. 

Tahribata'da böyle adamlar lazım. Katılıyorum hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    csr288 bunu yazdı

adamsın cok yardımcı olmutun bana senın canın sağolsun senden değerli deil tbt olarak arkandayız :)

Sağolasınız murid kardeşlerim, gurbet ellerde tek türk olduğum okulumda tek uğradığım, hasretimi giderdiğim mekan tahribat.Bu sebeple derdimi tek paylaşabileceğim kişiler ise tekrar sizlersiniz.Bu sebeple sizinle dertleşmek istedim.

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu kapağıb Tahribat ailem için alıyorum

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Sen siktiret onları dinleme vur patlasın çal oynasın:)

http://www.youtube.com/watch?v=-uL9yhAWzMc

FuCk yOu System..
Toplam Hit: 3206 Toplam Mesaj: 41