folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İçiyorum Bu Gece!

İçiyorum Bu Gece!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Askere dönüp şehit olmak nedir harbi kafan iyiymiş.Hayatını yaşamanın tek sebebi aselsana girip mühendis olarak çalışmaksa senin dünyanda çok büyük ama dış dünyaya göre pek büyük olmayan bir hedefin var.Dünyada ne gereksiz insanlar yaşıyor zorunlu doğduğu için.Hayat bu kadar boş demek ki senin için.Biraz eğlenmene bak çok kasıyorsun.

Kardeşim, sende gurbette okuyorsun, Allah verede başka derdin olmaya.

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Askere dönüp şehit olmak nedir harbi kafan iyiymiş.Hayatını yaşamanın tek sebebi aselsana girip mühendis olarak çalışmaksa senin dünyanda çok büyük ama dış dünyaya göre pek büyük olmayan bir hedefin var.Dünyada ne gereksiz insanlar yaşıyor zorunlu doğduğu için.Hayat bu kadar boş demek ki senin için.Biraz eğlenmene bak çok kasıyorsun.

Kardeşim, sende gurbette okuyorsun, Allah verede başka derdin olmaya.

amin 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

25. yılında da hiç bi şeyin doğru düzgün gitmediğini bitirip 26. yılına giren hayatıma. afiyet olsun.

erdoganb tarafından 25/Oca/13 23:08 tarihinde düzenlenmiştir

yardırmak bizim işimiz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek

Aselsan - Şehit olmak vb. dediğinden bu şarkıyı paylaşasım geldi , zaten 2-3 gündür söyleyip duruyorum paylaşayım bari :)

http://www.youtube.com/watch?v=TptzFAPn2N0

İçki içinde bunu al :) 

http://www.youtube.com/watch?v=V7pCWM11vTw

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    CameL bunu yazdı

Aselsan - Şehit olmak vb. dediğinden bu şarkıyı paylaşasım geldi , zaten 2-3 gündür söyleyip duruyorum paylaşayım bari :)

http://www.youtube.com/watch?v=TptzFAPn2N0

İçki içinde bunu al :) 

http://www.youtube.com/watch?v=V7pCWM11vTw

:( bir karadenizli olrak ciğerimi dağladın hocam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Çok fean hale geldim, çok yüklendim bu gece :(

Ama hala neden ağlamayı bırakamdığımı bilmiyorum

Esconda tarafından 26/Oca/13 02:13 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

Çok fean hale geldim, çok yüklendim bu gece :(

Ama hala neden ağlamayı bırakamdığımı bilmiyorum

Koy Götüne. Yabıştır Gitsin Beeaaaaa 

PsychoDawn tarafından 26/Oca/13 02:14 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

mekatronik bölümü zordur
    Türkiyede öğretmenlerin eğitim gördüğü ve öğrencilere aşıladığı bir meslek olarak devam ediyor şu an bile yurtdışında adamlar öğrencilere her türlü destek sunuyor öğrenciler yarın bi gün mühendis olduklarında iyi bir kariyer yapmaları ve bundan prim almaları için devlet destek verebiliyor maddi anlamda ama bizde öyle değil. hele benim gibi fakir bir ailenin çocuğu 2 yıllık bu bölümü okuyup hayatından soğuyan okuduğu bölümle alakası olmayan bir iş yapan...sırf para kazanmak için iş yapan şimdilik.

mekatronik halen sanırım ülkemizde teori üzerine eğitim almakta çok yıllar geçti geliştirildimi bilmiyorum açıkçası.

bu eğitim içmeyle olmaz. araştıracaksın fabrikalara gidip bilgi alacaksın elektronik mekanik aksamlar hakkında görsel olarak deneylerle çalışacaksın bizim böyle bi avantajımız olmadı hiçbir zaman.

askere gidip şehit olmak filan bunlar boş sözler :D gençlik olduğu için kanın sıcak ama sivilde öyle gelir herkese askere gidince çok farklı görürsün herşeyi o zamanda sivil hayatı özlersin. gittik birde üstelik komando olduk. gittik arazilerde bu soğuklarda yazın sıcaklarında sırtımızda roket elde hk 33 eee profesyonel komando özel harekatçı olduk ne oldu :) hiçbirşey. öyle ölmek filan yok çok komik sözler bunlar senin elinde değil şehit olmak nereye düşeceğini bile bilemezsin.

yapacağın tek iş kendine okulda arkadaş bul ve eğitim üzerine araştırma yapacak faaliyetlere girişmen. gençsin hayat basit geliyor ama yıllar sonra daha farklı göreceksin yaşadıklarını birazcık sabret dersler filan hepsindende geçersin zor olabilir ama hergün derslerine zaman ayır üstüne git öğren öğrenene kadar sıkıl derslerden. yoksa o okul bitmez dersleri anlamazsın zaten mikrochip plc dijital analiz pnomatik elektropnamatik kumanda mantığı zor olan dersler diğerleri kültür dersleri

bak istanbul mermerciler sanayi bölgesinde festo fabrikasının kursları oluyor gitme fırsatın varsa katıl 750 lira filan sertifika filan veriliyor.

ben bu yaşıma geldim keşke biraz sermayem olsaydı 18 yaşımda ticarete girer küçüklükten şimdi holding kurmuştum :)

kaygusuz tarafından 26/Oca/13 03:18 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Arkadaş o an sadece her şeyin yoğunluğunu yaşıyor ilkokul yıllarında bi çin atasözü öğrenmiştim 1 gün mutlu olacaksan içki iç 1 hafta mutlu olacaksan tatile çık 1 ay mutlu olacaksan evlen 1 ömür mutlu olacaksan toprakla uğraş ama bir ömür mutlu olmayacaksan insanla uğraş diye bir sözdü aklıma içki olayın geldi içinden ne nasıl ne gibi geliyorsa onu yap çünkü o beden de o ruhla sen varsın ama planların her zaman hafızanda ve bilinçaltında olmalı programlı insan günümüzde standarttır malum öyle rutini aşmaya çalışan embesilleriz demiş elemanın teki sadece içine girdiğin anın an olması ve hepsinin anlamı olması gerektiğini unutmayacağız çünkü insan olarak dünya ya ve insanlara herkese herşeye karşı sorumluyuz bu dünya ya gelerek bu sorumluluğu üstlendik.bu an larında geçip gittiğinde 10 yıl sonra bu zamanların tuhaf gelecek(büyüyüpte küçülmüş gibi konuşmak bu olmalı) bu tip anları geçirmek iin 2 yöntem biliyorum mekanizmayı yönlendirme diyeyim ona kitap okumak veya hafif eğlence.

Sen kimseyi sevemezsin

weskeyy tarafından 26/Oca/13 16:07 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

konuyu hortlatiim dedim napıosunuz yaa :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 3207 Toplam Mesaj: 41