folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İçki Sonucu Hala Kendime Gelemedim

İçki Sonucu Hala Kendime Gelemedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Doğum günümde şarap,vodka,bira,tekila herşeyden içtim baya bir abarttık olayı eve gece geldiğimde başımın ağrısından sabaha kadar yatamadım.Baş ağrısı geçtikten sonra bu sefer miğde bulantısı başladı.Ayıptır söylemesi birde miğdemi bozmuşum.Tabi bunun sonucunda vücudumda sıvı kaybı oluştu.Cuma akşamı bunları yapmış olmamıza rağmen hala halsizlik ve iştahımın yerinde olmaması bana 2 günden beri işkence çektiriyor.Özellikle gece miğdem o kadar kötü olduki kusucaktım.Hemen bi tane sindirici içtim o çok rahatlattı.Yarında okul var biran önce kendimi toplamam lazım çünkü sınavlar başlicak.Ne yapmam gerekli ? acaba diyorum zehirlendimmi yoksa normalmidir ? evdekilerede bişey söylemiyorum korkutmamak için.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Ey Muhammed! Sana şarap ve kumardan soruyorlar. De ki: Bu ikisinde büyük bir günah, bir de insanlar için bazı menfaatler vardır. Fakat günahları, menfaatlerinden daha büyüktür. Yine sana neyi infak edeceklerini soruyorlar. De ki: İhtiyaçtan fazlasını infak edin. İşte böylece Allah, size âyetlerini açıklıyor. Umulur ki siz düşünürsünüz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

vay kardeş sana ne demeli ? mahvetmişsin kendini....

Ama inan kişisel algılama herkese böleyim gram üzülmüyorum... Ama toparlarsın biraz daha acısını çek bu dünyada

öbür tarafdada çekecen bunlar hiç bi şey daha ... kırılmamamn dileği ile

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

herkes imam kesilmeye başlamış başımıza :) adam düzelmesi için ne yapabilirim diye soru soruyor ama imamlar beter ol diyor ilginç. Ne zamandan beri yardım isteyen kişilere imam kesilmeye başlandı şaşırıyorum.

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

bol zeytinyağlı şeyler yiyebilirsin...ayran da iyi gelir, ayran + soda miktarını ayarlarsan o da çok iyi gelir...sade soda içine aspirin atıpta içersen yine faydası olur...

ama ben sadece zeytinyağı üzerine yoğunlaş derim bir de ayran iç, bir de aç kalma...git bir çorbacıya güzel bir çorba iç...limon da sık...

canım bol limonlu mercimek çorbası çekti lan :|

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllBlack
    AllBlack's avatar
    Erkek

Sanırım çok karıştırdığından öyle olmuş kardeş. Biraz daha bekle olmadı bi doktora görün derim ve kesinlikle alternatif tıp'a bulaşma can bu sonuçta.

Elimde bir çok download sitesinin(hotfile,rapidhare..)premiumu,birçok torrent sitesinin hesabı ve davetiyesi(torrentleech,türk torrent sitelerinin hepsi,zamunda...) cüzi rakamla mevcuttur(mks.10euro en az 1euro). Aynı zamanda virüs,trojan ve benzeri dosyalarınız 1euro karşılığında görünmez yapılır.İlgilier pm atarak detaylı bilgi alabilirler.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

MaliAcikgoz bunu yazdı:
    -----------------------------

Ey Muhammed! Sana şarap ve kumardan soruyorlar. De ki: Bu ikisinde büyük bir günah, bir de insanlar için bazı menfaatler vardır. Fakat günahları, menfaatlerinden daha büyüktür. Yine sana neyi infak edeceklerini soruyorlar. De ki: İhtiyaçtan fazlasını infak edin. İşte böylece Allah, size âyetlerini açıklıyor. Umulur ki siz düşünürsünüz.

sende unutuyorsunki kutsal kitabımızın amaçlarından biri allahın affedici oldugu gerçegidir bende içiyorum bu yuzden kimse kimsenin sapıtmadıgı sürece içmesine karışmasın.

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

twilight_flame bunu yazdı:

herkes imam kesilmeye başlamış başımıza :) adam düzelmesi için ne yapabilirim diye soru soruyor ama imamlar beter ol diyor ilginç. Ne zamandan beri yardım isteyen kişilere imam kesilmeye başlandı şaşırıyorum.

uyduk hazır olan imama :P

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

sade sodayla ayranı karıştır iç iyi gelir :)

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

MaliAcikgoz bunu yazdı:

tahribatin bunlarada ihtiyaci var,görmek güzel.

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

EntelKoylu bunu yazdı:
    ----------------------------

sende unutuyorsunki kutsal kitabımızın amaçlarından biri allahın affedici oldugu gerçegidir bende içiyorum bu yuzden kimse kimsenin sapıtmadıgı sürece içmesine karışmasın.

Hay senin mantığına andy :D İçiyoruz iyi güzel ama cezasını çekeceğiz gibime geliyo :D

Toplam Hit: 7362 Toplam Mesaj: 53