folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İçki Sonucu Hala Kendime Gelemedim

İçki Sonucu Hala Kendime Gelemedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

alkol vücuttan kendiliğinden temizlenir hızlandıramasısın kahve iç ayık ol diycem zaten o aşamayı geçmişsindir sana keskin nane şekeri öneririm nefes yolların rahatlarsa daha çabuk düzelirsin habide bidaha içmemeni öneririm haram çünkü

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

EntelKoylu bunu yazdı:
    -----------------------------

MaliAcikgoz bunu yazdı:

Ey Muhammed! Sana şarap ve kumardan soruyorlar. De ki: Bu ikisinde büyük bir günah, bir de insanlar için bazı menfaatler vardır. Fakat günahları, menfaatlerinden daha büyüktür. Yine sana neyi infak edeceklerini soruyorlar. De ki: İhtiyaçtan fazlasını infak edin. İşte böylece Allah, size âyetlerini açıklıyor. Umulur ki siz düşünürsünüz.

sende unutuyorsunki kutsal kitabımızın amaçlarından biri allahın affedici oldugu gerçegidir bende içiyorum bu yuzden kimse kimsenin sapıtmadıgı sürece içmesine karışmasın.

kardeş yapma etme buasenindediğin içiyorum yav ne günahı eskiden günahmı vardı demeye benziyor tamam ALLAH affetsin ama yani anladın sen onu

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Eyvah eyvah Açılan konulara Artık kuran ayetleriyle cevaplar verilmeye de başlandı

Niye zoruna gidiyor birşey mi battı?

Herkes burda istediğini yazabilir seni ne ilgilendiriyor onu anlamadım?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

bir daha karıştırmazsın işte:)

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

ben anlamıyorum arkadaşlar sizi ok adam cevap istiyo buna ne hacet oratada ama

her müslümanın görevü doğruyu göstermesidir dimi ...

AKP de Hükümetde Diyanet işleride Dinimizde bunu söylemiyomu ? 

Vay şaştım kaldım bu kadar adam içiyo yani helal banane yada duyduğu şeyleri yazıyo ....

leküm dinikün veli yedin .... Senin dinin sana benim dinim bana eyvallahda ikimizde aynı dindeniz söylemeyelim mi doğruyu

Tamam bari şuna saygı duyun ya Benim dinimce ki o müslümanlık oluyo arkadaşlar doğru yolu göstermek farzdır görüpde göstermeyen

günahkar dır...

Ben günahkar olmak istemiyorum ... Ok ben doğruyu söylerken istersem, dini sokar yazarım istersem, insanların dinin inaçlarını kullanırım..

İstersem deli gibi yazarım beynine kazarım  ??

Harbi nie batıyo bu kadar size dini kullanarak cevap vermeler ? Yüzleşmekmi koyuyo size korkmayın yüzleşecez hepimiz sadece yokmuş gibi davranın ok ....

Şimdi o adama gelince Ben Diyebilirmiyim allah yardımcın olsun Aslında derim ama inan demek içimden gelmez....

Allahın affediciliği çok büyük Ama sorsam aranızda allahın affetmediği 3 şeyi yazın bakalım kaç kişi çıkar ?

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Herkese teşekkürler giderek karnımın ağrıması dolayısıyla hastaneye gittim.Orada bir serum yedikten sonra ne ağrı kaldı nede sızı.Fakat miğdemi bozduğum için su kaybı oldu.Bunun sonucunda şuan sadece halsizlik kaldı.Onuda bol sıvılı yağlı olmayan besinlerden karşılayarak kendime gelicem.Ayrıca olay içki içmekten değil midemi üşütmekten olmuş.2 gün eğer hala belirtiler devam ediyorsa beklemeyip biran önce doktora gidin.Ayrıca 18'ime hastanede girmekle olaya kötü başladım :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

herşeyden önce görgülü olmak lazım :S

öle aç gibi herşeye saldırmamk lazım

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

bişeye de din iman karıştırmadan cevap verin lan adam kötüyüm diyor kendime gelemedim diyor..

avira ağrı kesici dahil ilaç alma kardeşim alkolle ters etkileşim yapabilir, keşke o kadar karıştırmasaydın;

kusmanı öneririm mayalı alkol (bira vs) midende kalmasın

http://kocaer.me
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

Avira bunu yazdı:

Herkese teşekkürler giderek karnımın ağrıması dolayısıyla hastaneye gittim.Orada bir serum yedikten sonra ne ağrı kaldı nede sızı.Fakat miğdemi bozduğum için su kaybı oldu.Bunun sonucunda şuan sadece halsizlik kaldı.Onuda bol sıvılı yağlı olmayan besinlerden karşılayarak kendime gelicem.Ayrıca olay içki içmekten değil midemi üşütmekten olmuş.2 gün eğer hala belirtiler devam ediyorsa beklemeyip biran önce doktora gidin.Ayrıca 18'ime hastanede girmekle olaya kötü başladım :)

sonradan gördüm geçmiş olsun =) 

http://kocaer.me
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

ağır bişeyler içtiyseniz uyumadan önce bi parmaklayın kendinizi kusun hem rahat uyursunuz hem ondan sonraki gününüz berbar olmaz.ben oyle yapıyorum

Toplam Hit: 7368 Toplam Mesaj: 53