folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İETT Otobüslerinde Artık Wireless + Şarj İmkanı

İETT Otobüslerinde Artık Wireless + Şarj İmkanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Dar gelirliliğin anlamı yok, adam akıllı telefon kullanıyor ama otobüslemi gidiyor sağa sola,

Hahaha hocam sen nerde yasiyon. Ben ta amerikadan turkiye icin yazdigin su cumleye guldum resmen. Sen uzayda yasiyor olmalisin :)

All I need is a possibility.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

ucuz propaganda lafını bile etmeye değmez maksat gençlere yaranmak imajı tazelemeye çalışmak ama bunu hep boş işler üzerinden yapmak istiyolar, adamlar üst üste gidiyo sokuyum wifisine

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

"Hizmet"ten çok "göstermelik" olduğu kilometrelerce öteden anlaşılan göz boyamalar bunlar. Otobüste bırak iPad kullanmayı, telefonu elimde zor tutuyorum kalabalıktan düşmeden amk. Vereceği 96kbps "reklamlı" ve takip edilen/loglanan ak internetleri onların olsun. Halk zaten asgari ücretle iPhone 5s almasını da 3g internet kullanmasını da beceriyor bir şekilde nasıl oluyorsa.

Ehl-i Byte
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

otobüslerden önce kadıköy belediyesinin yaptığı gibi sokakta bedava internet versinler sonra otobüslere verilir millet birbirine giriyo otobüste metrobüste internete fırsat kalmaz

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Bazıları wifili olacakmış. 3 tane 3g modem alıp takarlar. al sana wifili otobüslerimiz var. boş reklamdan ibaret.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

Dar gelirliliğin anlamı yok, adam akıllı telefon kullanıyor ama otobüslemi gidiyor sağa sola,

abi ben istanbulda yaşıyorum. karşıya gideceğim zaman kendi arabamla gitmiyorum metrobusle gidiyorum.

bununla kazandıgım 20-30 lira benzin harcıyacagıma 4 liraya işimi hallediyorum.bu senın yazdıgın enayilik.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

beles internet icin iett hareket duraklari dolup tasabilir

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

İyi bir fikir ancak öncelikle şu kırmızı otobüslerden ve atık yağ ile yürütülen halk otobüslerinden kurtulmak lazım. Sonra tüm otobüsleri çift kata çevirme fikri gündeme alınmalı tabi ki engellilerin binebileceği araçlar olmalı (en azından 1. kata), bunlardan daha önce de indirim olmalı şehir içi yolculuk fahiş pahalı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

1000-1500 lira maaş alıp taksitle 3000liraya telefon, tablet alan adamlardan bahsediyosun adam aylık akbil yapar net paket parasından yırtar

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

güzel bir gelişme. artarak çoğalması lazım bu işllerde daha hızlı hareket etmesi lazım hele bu metro olayının  çok hızlanması lazım. mersinde şart bu olay hala yapılamadı. Bok atmayıda sevmem ama belediye başkanı  13 yıldır aynı hala yapmadı. Park bahçe park bahçe nereye kadar.

matematik24.com
Toplam Hit: 6194 Toplam Mesaj: 53