İllüminati Kartları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selamlar,

Bastırmak için kartların tam destesini arıyorum. Elinde olan var mı?

Bir de, tam olarak nedir, ne değildir bu kartlar? Biraz sırlarından bahsetsek? Olaylar oldukça mı piyasaya çıkıyorlar yoksa hepsi yayınlandı mı zaten çoktan?

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erngnctrk
    erngnctrk's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Selamlar,

Bastırmak için kartların tam destesini arıyorum. Elinde olan var mı?

Bir de, tam olarak nedir, ne değildir bu kartlar? Biraz sırlarından bahsetsek? Olaylar oldukça mı piyasaya çıkıyorlar yoksa hepsi yayınlandı mı zaten çoktan?

Sikkofield in blogunda vardı tüm kartlar.

kartlar eskiden basılmış oyun kartları. eskiden bizde futbolcu kartları vardı onlar gibi.

olaylar gerçekleşince ahanda bu kartta vardi diyorsun. 11 eylül gibi..

verdiğim bilgiler kesin olmayabilir :)

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

http://www.ebay.com/bhp/illuminati-card-game 55$ mış. 1995 yılında basılmış kartlar :)

Edit: Gerçi fiyatlar çeşitliymiş 55 $ ı en tepede görünce öyle yazdım.

1049 tarafından 14/Mar/14 03:25 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Torrentte var yada google a download yaz bulursun zor değil vaktiyle indirmiştim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Orijinal olarak çıkmış bütün kartlar vardır.

https://cloclo14.datacloudmail.ru/weblink/view/cdfb66faa431/inwotbt.rar

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Tutan kartların çok mantıklı daha tutmayan kartların da çok sikindirik olması sizin de dikkatinizi çekmiyormu bkz. Uzaylı istilası falan.

Arada dağlar kadar mantık farkı var biri gayet yapılabilir ispatlanabilir şeyler

Diğeri tartışmalı. 

iyibu! yeniden..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

anlatayım

http://www.sjgames.com/

bu sitenin sahibi steve adındaki bir mason şahsiyet bir oyun kartı yapar ve kendi camiasında oynaırken

bir kişinin dikkatini çeker çünkü kartlardaki bahsedilen olayların zaman içinde gerçekleştiğini fark eder.

çok önceden okumuştum yanlış hatırlamıyorsam yıllık yenileniyor kartlar..neyse

sonra bu kartları piyasadan çeker ama başta sitede yayınlandığı için kopyalama yönetmi ile yayılmış olur.

söylentilere göre bu kartlardaki her olay sırasıyla yapmayı planladıkları suikast veya komploların bir dökümüymüş..

uzaylı istilası olmaz diyorsunuz ama olmasa bile olmuş gibi inandırabilirsin.

hatta inanmayanlar için resimlerdeki meselnin gerçke fotğraflarla yaınlandığı siteler var. mesela pentagon yazandaki resmin gerçeğini görmüştüm

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

milleti kandırmaya ne var. yalan haber anında yayılır, gerçeklerse yıllarca sürebilir. Uzaylı istilası vs millet kandırılarak yapılabilir.

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

KKTC'de Uzaylilarla ilgili davet edildigim yilbasi ozel programina cikmadna once Dr. Carol Rosin le konusmustum. kadin bana ellerindeki son kart sahte uzayli saldirisi olacak demisti. uzayi silahlandirma projesi (OUTER SPACE SECURITY AND DEVELOPMENT TREATY) icin calismistir. ve uzayi uzaylilara karsi degil, insanlara karsi silahlandirdiklarini soyluyor. onunla beraber calisan bir arkadasinin olum dosegindeyken ona israrla son kart, bunu hatirla, son kart sahte uzayli saldirisi oalcaktir. demis. sonra kadin istifa ediyor. 

s

izlemenizi tavsiye ederim:

https://www.youtube.com/watch?v=t-wsBFSsCbI

Shaban Interactive Pro.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

bu uzaylı saldırısı dedikleri şey amerikada zaten öyle uydurulma bir şey olmadı mı? bilmem kaçıncı cadde? kapalıydı girilmiyordu falan?

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Dj_DooM3 bunu yazdı

KKTC'de Uzaylilarla ilgili davet edildigim yilbasi ozel programina cikmadna once Dr. Carol Rosin le konusmustum. kadin bana ellerindeki son kart sahte uzayli saldirisi olacak demisti. uzayi silahlandirma projesi (OUTER SPACE SECURITY AND DEVELOPMENT TREATY) icin calismistir. ve uzayi uzaylilara karsi degil, insanlara karsi silahlandirdiklarini soyluyor. onunla beraber calisan bir arkadasinin olum dosegindeyken ona israrla son kart, bunu hatirla, son kart sahte uzayli saldirisi oalcaktir. demis. sonra kadin istifa ediyor. 

s

izlemenizi tavsiye ederim:

https://www.youtube.com/watch?v=t-wsBFSsCbI

altyazılı olsaydı keşke. hem ne alaka

yılbaşı

uzaylı saldırısı . sen ne yapıyordun  orda sendemi uzaylısın :)))))

zaten kart gerçek uzaylı demiyor sahte diyordu bunu biliyorduk

nasıl yapacaklarını anlatsaymış bari

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
Toplam Hit: 3646 Toplam Mesaj: 26