İndex Atmak Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothing
    nothing's avatar
    Erkek
    bu terimi falza duymaya başladım bugünlerde.nedir bu index atmak?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    bir web sayfasının açılış sayfası index olduğu için. o sitenin hostuna dosya atabilecek olursan index.html olarak atınca sayfanın açılış sayfası oluyor. o siteye girildiğinde senin attığın sayfa açılıyor. hacklemiş oluyorsun. galiba

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkportal
    mkportal's avatar
    Erkek

baron_27 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bir web sayfasının açılış sayfası index olduğu için. o sitenin hostuna dosya atabilecek olursan index.html olarak atınca sayfanın açılış sayfası oluyor. o siteye girildiğinde senin attığın sayfa açılıyor. hacklemiş oluyorsun. galiba
    galiba değil tam üstüne bastın

başka bir deyişle web sitesinin vitrini:)))

AXİ-HACKER,AXİ-CYBER
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

saçmalık bence.Gerçi bzim heykırlardan herşey beklenir.deface yani görüntü bozmaya hack diyorlarsa hacke alah bilir ne derler diye düşünüyordum diyorlarmış index attım.Saçma birşey atmak herhangi bir şekilde taş atarsın şu atarsın bu atarsın.Sağlam adamlardan hiç biri index attım hack attım hack yaptım diye konuşmaz.Genelde deface dir kullandıkları özellikle güvenlik sitelerinin.

Hacklemek bir şifreyi yada bir şeyi ele geçirmek demektir.Kısaca siteyi hacklemek için elinde şifre olmalı bir şekilde.Deface görüntü bozmaktır.Refresh kodunla yonlendirirsin yada ne bileyim site.com/asdf.htm diye davs olayına girişirsin hatta ,davsa adını bile bulamıyorum ama yani demek istediğim her boka hackledim diyen bir lamer topluluğumuz var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    bu konuı hakkında daha fazla bilgi istiyorum yararlı bilgi sadece yazı deül sizdende

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkportal
    mkportal's avatar
    Erkek

ben uzun uzun anlatayım

mesela tahribat.com u hackledik (admin şifresi elimizde+ftp)ne yapıcaz tabiki bunun bir kanıtı olarak sitenin açılış sayfası yerine bizim index imiz çıkıcak

index ne dersen?

genellikle html ile yazılmış deface edenin adı bulunan bir tek sayfalık dosyadır

nasıl atarım diyorsan=

1)ftp ye upload edebilirsin

2)admin panelinden (bu yol yaş çünkü artık bir çok scripte admin panelinden index çakamıyon)

3)yönelndirme kodunu yapabilirsin

----------------------------------------------------------------------------

ey zumsuk sözüm sana

senin videoların war hackledim diye

bir video çekmişin avatar açığı.sen resmen siteyi hackliyorsun hiç bir bilgi yok.

<</BİRAZ DELİKANLI OLMANI TAVSİYE EDERİM\>>

AXİ-HACKER,AXİ-CYBER
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

O zamanında yapılmış bişe mkportal zumsuğum şimdi kendını başka bir yöne çevirmiş anladın mı canım benim..

CeLeKatireJeotuzbeş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkportal
    mkportal's avatar
    Erkek
    CLK-J35 bunu yazdı:

O zamanında yapılmış bişe mkportal zumsuğum şimdi kendını başka bir yöne çevirmiş anladın mı canım benim..

o zaman desin erkek gibi bizde bu yollardan geçtik die

sanki anasının karnından öğrenmiş

benim anlattığım bu zumsuk'u gözünüzde büyütmeyin

AXİ-HACKER,AXİ-CYBER
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Bak kardeşim benım en sevmediğim şey forumda tartışma ortamlarına girmek en gıcık kaptığım şeydır zumsukla uzun süredir arkadaşız kendisi çok iyi biridir ancak son zamanlarda bazı olaylar sadece onu yıprattı üstüne gitmeyin yeter

Erkeklikle alakası yok bende zamanında çok deface yaptım ama kalkıpta ben hackerim ben buyuğum demedim oda o meseleyi anlatmak istiyor deface yapmak hackerlık değildir demek ıstıyor anlata bıldım mı...

CeLeKatireJeotuzbeş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    bi dk sen axi-hacker mısın

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkportal
    mkportal's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

saçmalık bence.Gerçi bzim heykırlardan herşey beklenir.deface yani görüntü bozmaya hack diyorlarsa hacke alah bilir ne derler diye düşünüyordum diyorlarmış index attım.Saçma birşey atmak herhangi bir şekilde taş atarsın şu atarsın bu atarsın.Sağlam adamlardan hiç biri index attım hack attım hack yaptım diye konuşmaz.Genelde deface dir kullandıkları özellikle güvenlik sitelerinin.

Hacklemek bir şifreyi yada bir şeyi ele geçirmek demektir.Kısaca siteyi hacklemek için elinde şifre olmalı bir şekilde.Deface görüntü bozmaktır.Refresh kodunla yonlendirirsin yada ne bileyim site.com/asdf.htm diye davs olayına girişirsin hatta ,davsa adını bile bulamıyorum ama yani demek istediğim her boka hackledim diyen bir lamer topluluğumuz var.

hoja adam saçmalık diyor

ama eskiden yaptıklarını söylemiyor tepkim buna kavga çıkaran da yok sadece uyarı

AXİ-HACKER,AXİ-CYBER
Toplam Hit: 8457 Toplam Mesaj: 16