folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder İndirmeden(Torrent Streaming) Kaliteli Film/Dizi İzleme Uygulaması (Popcorn Time)

İndirmeden(Torrent Streaming) Kaliteli Film/Dizi İzleme Uygulaması (Popcorn Time)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    detCode bunu yazdı

hocam torrent mantığına göre dosyaları parçalar halinde indirmiyormu.  Yani parçalar halinde indirirken aynı zamanda nasıl izleyebiliyoruz. İndirmenin bitmesini beklemek gerekmezmi ?

farazi mantik yurutuyorum, takilmalar olacaktir. baglanti, kullanici sayisi onemli tabi. video dosyasinin baslangicina yakin dosyalar onceliktedir akis icin muhtemelen.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek

uTorrent'in 3.x sürümlerinde zaten bu özellik var.

Önce küçük bir bölümünü buffer yapıp oynatmaya başlıyor. Ve evet izlediğiniz dizi-filmler birer torrent olduğu için seed oranı önem arzediyor.

Bu saye de veriyi indirme rastgele olarak değilde sıralı data-chunk* olarak gerçekleşiyor.

ZINDIK tarafından 23/May/14 01:55 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Abi supermis. Denk geldi gormemisim önceden aramada gördüm . Yapanin eline sağlık.

livane tarafından 24/May/14 21:15 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Güzel program cidden, gerçi ben indirmeye alıştığım için pek kullanmam sanırım ama genede bayağı başarılı.

Kaliteli de görüntüsü ;)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Dizideki alt yazılar nasıl ayarlanıyor ? göremedim de.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

sağda kapama düğmesinin altında ayarlar var orda var hacu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

eline sağlık

up olsunda görmeyenlerde görsün

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Güzelmiş

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

Bir kere indirmeden değil 2 türlüde indiriosun birinde bilgisayarında kalıcı olarak kaydedilmez diğerinde kaydedilir. Sonuçta o veriyi çekiosun bilgisayarına niye saklamak istemeyesinki ben anlamıyorum. İndir izle dursun baktın işe yaramıo yer lazım pcde sil. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    canerator bunu yazdı

Bir kere indirmeden değil 2 türlüde indiriosun birinde bilgisayarında kalıcı olarak kaydedilmez diğerinde kaydedilir. Sonuçta o veriyi çekiosun bilgisayarına niye saklamak istemeyesinki ben anlamıyorum. İndir izle dursun baktın işe yaramıo yer lazım pcde sil. 

mesele o değilki canın aniden film izlemek istediğinde ve vaktin dar ise en iyi yöntem bu şekilde izlemek

indirip indirmemek değil problem

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 11822 Toplam Mesaj: 55