folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder İndirmeden(Torrent Streaming) Kaliteli Film/Dizi İzleme Uygulaması (Popcorn Time)

İndirmeden(Torrent Streaming) Kaliteli Film/Dizi İzleme Uygulaması (Popcorn Time)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek

//dev-build vereyim: https://mega.co.nz/#!WQ4CnRiL!fSM22fCt6aIp4uBE4u7-ldIW5sXdYhyOPw_TJnACaBE

Liste de altyazı yoksa filmi oynat, oynatıcı ekranından custom altyazını seç.

http://i.imgur.com/UvcZr1A.png

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

türkçe karakterlerde sıkıntı veriyor öyle 

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek

Yok sorun çıkarmaması gerekiyor. Yazılım unicode destekli. Türkçe karakter sorunu varsa kaynak altyazı dosyasının kodlaması ANSI olabilir. Dosyayı text editör de aç encodingi UTF8 olarak kaydet.

http://puu.sh/98U8u/fcd3be5f73.jpg

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

hacılar diyelim turkce altyazı yok, altyazı paketini buldum yuklemek istiyorum. filmin kare hızını nerden gorebilirim hangi altyazının uyacagını nerden anlayabilirim

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek

Filmlerde FPS değeri çoğu zaman mevcut scene 720p.BluRay.x264 - 1080p.BluRay.x264 sunumları ile aynı oluyor.

Dizilerde de aynı durum geçerli. (SD= S*E*.HDTV.x264 - HD=S*E*.720p.HDTV.x264)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

eyvallah bro

bu arada güzel filmdi 13 sins

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opeth644
    opeth644's avatar
    Erkek

çizik

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Projenin bir kaç çıkmazı ve işi yokuşa sürüşü var bunları listeleyeceğim. Daftlada konuştuk zaten

1. Bu program mevcut torrent clientleri gibi indirdiğinizi seed etmiyor , etse bile filmi izleyip kapatacaksınız yine bir işe yaramayacak bu up hızları ile 1e1 up etmeniz pek mümkün değil.

2. Artan seed ihtiyacına karşılık bu programın kullanıcısı arttıkça ve aylar geçtikçe torrent seedleri düşecek buda demekki yine önlem alınmaz ise youtube gibi değil bir süre sonra pek bir içerik izleyemeye bilirsiniz.

Çözüm bana göre vip ftp sitelerinin bunun gibi bir client yazmaları ve üyelerine sunmaları

2. Çözüm bu program aynı zamnada ratio sistemi ile çalismali , tamam istediğiniz zaman online izleyebilirsiniz filmleri dizileri ama işiniz bitince kapatmak yerine atıyorum en az 1e1 oranı seed etmelisiniz ki diğerleri de takılmadan izleyebilsin , böyle bir besleme sistemi olmazsa sonuc faciya yada türkiye gibi sömürücü ülkerin ip ban yemesi ile sonuclanacaktır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Projenin bir kaç çıkmazı ve işi yokuşa sürüşü var bunları listeleyeceğim. Daftlada konuştuk zaten

1. Bu program mevcut torrent clientleri gibi indirdiğinizi seed etmiyor , etse bile filmi izleyip kapatacaksınız yine bir işe yaramayacak bu up hızları ile 1e1 up etmeniz pek mümkün değil.

2. Artan seed ihtiyacına karşılık bu programın kullanıcısı arttıkça ve aylar geçtikçe torrent seedleri düşecek buda demekki yine önlem alınmaz ise youtube gibi değil bir süre sonra pek bir içerik izleyemeye bilirsiniz.

Çözüm bana göre vip ftp sitelerinin bunun gibi bir client yazmaları ve üyelerine sunmaları

2. Çözüm bu program aynı zamnada ratio sistemi ile çalismali , tamam istediğiniz zaman online izleyebilirsiniz filmleri dizileri ama işiniz bitince kapatmak yerine atıyorum en az 1e1 oranı seed etmelisiniz ki diğerleri de takılmadan izleyebilsin , böyle bir besleme sistemi olmazsa sonuc faciya yada türkiye gibi sömürücü ülkerin ip ban yemesi ile sonuclanacaktır.

hocam kusura bakma da 1e1 seed etmem için benim bi film izledikten sonra akşama kadar pc nin açık durması lazım. indirir izlerim hiç uğraşmam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

hocam kusura bakma da 1e1 seed etmem için benim bi film izledikten sonra akşama kadar pc nin açık durması lazım. indirir izlerim hiç uğraşmam.

işte senin benim gibi insanlar yani türkiye de yaşayanlar işi bitince kapattığı için ya bu servis çöker yada türkiye IP ban yer.

yani sonuc olarak bizim gibi bir kaç bin kişi böyle yapsa sistem işlemeyecek zaten. 

ya adam gibi olsun paralı olsun böyle bir online izleme servisi yada boka sarar benden söylemesi.

Toplam Hit: 11826 Toplam Mesaj: 55