İngilizce Öğrenmek[Tavsiye]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

müridler, ingilizce öğrenmeye karar verdim:) Bu illeti Sıkmadan bıktırmadan öğretecek bir eğitim seti arıyorum.Kelimeler sıkıntı değil. Düzgün cümle kurmayı öğrenebileceğim video eğitim seti tavsiyesi varsa cok makbule gecer:) saygılar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forum/yabanci-diller-ogrenimi-icin-kaynak-tavsiyelerim-209149

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

surayı takibe alim bişiler cıkarsa  bakarım bende.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Dil öğrenme formulü

Öğrenme hızı= Öğrenilecek dil ile mevcut etkileşim / Öğrenilecek dil ile potansiyel etkileşim ihtimali

Anlayana çok şey anlatır.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

neden kimseye anlatamıyorum bilmiyorum ama.. bakın saygıdeğer hocalar :) ben ingilizceyi sadece ingilizce çizgi film izleyerek öğrendim. küçük yaşta.. hem bana hitap ediyordu, hemde sıkılmadan izliyordum. her neyse sonrasında ÖMRÜM BOYUNCA İNGİLİZCE ÇALIŞMADIM. ve 6.sınıftan itibaren gördüğüm bütün ingilizce derslerinde hep yüksek not aldım. toplam 10-15 arası ingilizce hocam olmuştur bu zamana kadar. hepsi beni istisnasız çok sevdi, ingilizceye çalıştığımı düşünüyorlardı sanırım. Bizim zamanımızda sbs vardı lise için bütün sbs sınavlarında ingilizceyi fulledim. bu sene üniversiteye başladım normalde hazırlık okumam gerekiyordu.. ingilizce hazırlık atlama sınavına girdim ve 3 saatlik sınavı ishal halimle 1 saatte yaptım çıktım.. sınavda bu zamana kadar lisede full ingilizce görmüş kişilerde vardı ingilizceciler.. sınavı atlayan 39 kişinin içerisine adımı 30. olarak yazdırdım.

peki ben ne yaptım? sadece küçükken çizgi film izledim.. ha belki düşünürsünüz ben çok zekiyim böyle yapıyorum. yok öyle bir şey kardeşim. almanca dersi aldım ben. ve benim almancam hep sıfırdı. lisede almanca geçmek için sürekli çalıştım ve çok şükür 50 almayı başardım ama ne oldu? tek kelime almanca bilmiyorum

BerkayCit tarafından 11/Kas/15 21:15 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

neden kimseye anlatamıyorum bilmiyorum ama.. bakın saygıdeğer hocalar :) ben ingilizceyi sadece ingilizce çizgi film izleyerek öğrendim. küçük yaşta.. hem bana hitap ediyordu, hemde sıkılmadan izliyordum. her neyse sonrasında ÖMRÜM BOYUNCA İNGİLİZCE ÇALIŞMADIM. ve 6.sınıftan itibaren gördüğüm bütün ingilizce derslerinde hep yüksek not aldım. toplam 10-15 arası ingilizce hocam olmuştur bu zamana kadar. hepsi beni istisnasız çok sevdi, ingilizceye çalıştığımı düşünüyorlardı sanırım. Bizim zamanımızda sbs vardı lise için bütün sbs sınavlarında ingilizceyi fulledim. bu sene üniversiteye başladım normalde hazırlık okumam gerekiyordu.. ingilizce hazırlık atlama sınavına girdim ve 3 saatlik sınavı ishal halimle 1 saatte yaptım çıktım.. sınavda bu zamana kadar lisede full ingilizce görmüş kişilerde vardı ingilizceciler.. sınavı atlayan 39 kişinin içerisine adımı 30. olarak yazdırdım.

peki ben ne yaptım? sadece küçükken çizgi film izledim.. ha belki düşünürsünüz ben çok zekiyim böyle yapıyorum. yok öyle bir şey kardeşim. almanca dersi aldım ben. ve benim almancam hep sıfırdı. lisede almanca geçmek için sürekli çalıştım ve çok şükür 50 almayı başardım ama ne oldu? tek kelime almanca bilmiyorum

hacı sen paket yüklü gelmişsin bence :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

müridler, ingilizce öğrenmeye karar verdim:) Bu illeti Sıkmadan bıktırmadan öğretecek bir eğitim seti arıyorum.Kelimeler sıkıntı değil. Düzgün cümle kurmayı öğrenebileceğim video eğitim seti tavsiyesi varsa cok makbule gecer:) saygılar

lost izle ingilizce altyazılı ızle grammer bak 6 sezon sonunda gayet ıyı bır yere gelebılırsın. 

mesleki ingilizce istiyorsan da sektorde ogrenıyorsun sektorel terımler tr bıle olsa normal bır ınsana cok farklı gelıyorlar. ıngılızce de bırsey yok standart grammer sonrasnda tamamen 500 kelıme ezberle gundelıkhayatta tum ısını yaparsın. 

akademık sevıyede ıstıyorsan daha farklı ne ıcın ogrenmekı ıstıyorsan ağırlık verdıgın kısım daha farklı oluyor 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Dil öğrenme formulü

Öğrenme hızı= Öğrenilecek dil ile mevcut etkileşim / Öğrenilecek dil ile potansiyel etkileşim ihtimali

Anlayana çok şey anlatır.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

Ozkancelen.com ben buradan çalışıyorum verimlide oluyor tavsiye ediyorum

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

Hacı biz Single Language doğmuşuz . Koymadılarki önümüze İngilizce Çizgi film . Ama iyi taktik ilerde çoçuğuma izletirim bol bol .

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

2 yasindaki ogluma ingilizce cizgi film izletiorum velet turkce renkleri bilmiyor ingce ne varsa soyluor :D sayilari falan ezberlemis 7 ye kadar sayiyor 

gecen purple dedi kosarak uzaklastim :) velhasil cizgi film ise yariyor

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 2021 Toplam Mesaj: 19
ingilizce öğrenmek