folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İngiltereye Hicret Ettim...

İngiltereye Hicret Ettim...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

Ey şeyh, 8 sene önce İngiltere'ye  hicret etme kararı için Evlilik yapacaktım. Ancak dişi kişi bizi yarı yolda bıraktı, bekle bekle nereye kadar, Yeter dedim çizik attım.

çoğu arkadaşım ya England ya American ülkeler(in)e gitti.

İngiltere'den eğer işler(im?) açılır da davet gelirse ordan, biz de gelürük yanığa, 2 çay içerük. Hayal şimdilük:) 

bizim bahtımız kapalıymış.,

çok iyi yapmışsın. Başarılar, hayatta kalmak için herşeye hazırlıklı olasın.,

Londra Museum gitmelisin. Ücretsiz. McDonald's bulabilirsin. Yemek bulamadın, anca mcdonald kurtarır seni .

@@,  ciddi ciddi, ücretsiz mi  müze'ye giriş? bre ne devletler var, alüminyum. @@,

v.a.k_ki_vay.

biz de burada Müzeye Giriş Belgesi alıyoruz, uygun yollu  ucuz olsun diye, o da her müze'ye giremiyorsun bile. Özeli var  Devleti var.  biletin, Öğrencisi var, Yetişkini var, Öğretmeni var,  Grubu var..    haybeye canım sıkıldı, alüminyum. 

o kadar şaşırdım ki, müze'nin İçeriğine dâir soru sormayı unuttum., neler var, sadece Tarihî  mi, sergilenenler Periyodik olarak Yıl içinde belli Dönemlerde değişiyor mu,? ^^D`

@Antikky , ^^`

@OverLord  

@dcpromo , ^^D`

@NighT_JudGe 

@siberturq  ^^`

@Cocaine , ^^D`

@futurist 

@Opsiyonel_Bilgiler  ^^`

@bugrahan45  ^^`

@samaccc  ^^D` 

@d3lete . ^^D`

alloo, @HolyOne?  Huu, ^^D`  " .. bir Süre uzaklaşıp iş'e-Güç'e odaklanmak istedim. .. "  ^^D`

~@~

and, last Call Our passengers to the Flight Number ..   for the board(ing) {in} ^^, .   please, go on check(in)(?) desk before. pass  through Gate safely

check your seatbelt of the flight before

and have a nice flight. ^^D` 

tıntıntınn ..

~host(ess) or steward(ess ^^`), what about the menu of  the day at Flight, ice cube'd  Âyrân ?  ^^D`

cheers,Prost, to the ur healthy Ste..Ho.. ^^D`

@Garga, nerelerdesin? ^^`

~@~

yabancı ülkelerde deniz,kara,hava Askerî müze'lerine de, her gün Giriş ücretsiz mi ki acaba?  

~

to the enthusiasts,

ekstra bilgi,

türkiye'de bulunan bu tip Askerî kurumlar için olan Özel Haftalarda, Müze'lere giriş Ücretsiz oluyor, diye biliyorum. ^^P`

, keep it in mind. 

RitmFarbRacourci tarafından 26/Haz/21 15:21 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Hayırlı uğurlu olsun. Başlangıçlar biraz zor oluyor ama alışınca da şimdiye kadar neden yapmamışım diyor insan. İmkanı olan herkesin gitmesi dileğiyle. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Selam arkadaşlar,

Uzun zamandır rölantide yaşadığım hayata bir heyecan katmak için Londraya hicret etmiş bulunmaktayım.

Burada 1 sene kadar kalmayı planlıyorum.

Neden derseniz zaten evden pek çıkmıyordum fakat aman şuraya girerken yorum yazarken VPN kullanayım, aman şuraya girerken secure connection kullanayım falan dertlerinden, sokakta maske takayım polis ceza yazmasın korkusundan, kalabalıktan ve cehaletten bir süre uzaklaşıp işe güce odaklanmak istedim. Rahat battı olarak da yorumlayabilirsiniz.

İngiliz tahribatçılara destekleri için tesekkur ederim simdiden hepsini telegrama topladım, atladığım varsa mesaj atsın onu da alayım.

https://www.youtube.com/watch?v=uKFpN5PEsZc

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

hakkın da hayırlısı şeyh

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adam, Türkiye'de evden çıkamıyordum yazmış siz hala siteyle ilgilen diyorsunuz. 🙂 

Mis gibi ortamlara akar şimdi şeyh orada. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ValarMorghulis
    ValarMorghulis's avatar
    Erkek

darısı başımıza yüce şeyhimiz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Adam, Türkiye'de evden çıkamıyordum yazmış, siz hala Siteyle ilgilen diyorsunuz. 🙂 

mis gibi ortamlara akar şimdi şeyh orada. 

he, olamaz mı., şıh dediğinin eli-kolu-aklı uzun olmalı. ^^D` yoksa, ben ne annadım şıh'lıktan. site üzerinde bi' kerâmet'i olsun ki,  mürid'leri kurda~kuşa~ rakip tarikat'lara gaptırmasın.,  ^^`

ne ortamı, Kapama gelirse sıkıntı. ^^` ,değil mi? Sayıtım başında anca, ortamlara akar., ^^` 

RitmFarbRacourci tarafından 26/Haz/21 15:40 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek

Kendim gitmiş kadar sevindim :)).Hayatını kurtarmışsın.

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-6-256260/79 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-7-256352/65#msg3357950
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Şeyhim 2 ay sonra konu açma da "Müridler burda kurulu düzenim var yoksa memleketimiz parlayan ışıldak" diye :D

3 5 mürid de nasiplense oralardan yahu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

hayırlı olsun şeyhim, kıble değişmedi ama değil mi ?

Toplam Hit: 23603 Toplam Mesaj: 151
ingiliz muhipleri god bless the queen london londra