folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnglizceye Çeviri

İnglizceye Çeviri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

aşağıda vericeğim satırı ingilizceye aicl olrak ceviriseniz cok sevinirim

=

Hizmetinizden hiç memnun kalmadığım için hosting süremin geri kalan süresinin miktarında paramı geri istiyorum ne olursa olsun yatırım aksi taktirde dava açmayı düşünüyorum mümkünse arkinfes@hotmail.com kullanıcı adlı paypa hesabına yatırmanızı istiyorum en çok 1 gün içinde yatmasını istiyorum . paypal hesabı benim için daha çok geçerli ama paypal hesabına yatmyorsa en son alışveriş yapdıgım karta yatırın

---------

şimdiden tşkkr

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek
    oh my god they killed kenny ! u bastard, give me a money

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    hocam saol ama google trasnalteden cevirdm bu olmaz :d türkçe ingilizce cevirincede adam akıllı cevirmio

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    dalga geçer gibi bu ne yaw :D deniyim biraz dur...

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

I certanly have no pleasure on your service, therefore i want you to refund the rest of my hosting period. Otherwise, I am gonna sue you. Please refund it to the paypal account that user name arkinfes@htmail.com or to the credit card that I shopped last time, paypal account is prior for me. I want you to process it in a certain day.

Hocam su anki alkol miktarıyla bu kadar, hata goremedim ama varsa da uzgunum:) 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

arkinfes bunu yazdı:
    -----------------------------

aşağıda vericeğim satırı ingilizceye aicl olrak ceviriseniz cok sevinirim

=

Hizmetinizden hiç memnun kalmadığım için hosting süremin geri kalan süresinin miktarında paramı geri istiyorum ne olursa olsun yatırım aksi taktirde dava açmayı düşünüyorum mümkünse arkinfes@hotmail.com kullanıcı adlı paypa hesabına yatırmanızı istiyorum en çok 1 gün içinde yatmasını istiyorum . paypal hesabı benim için daha çok geçerli ama paypal hesabına yatmyorsa en son alışveriş yapdıgım karta yatırın

---------

şimdiden tşkkr

-----------------------------

Hi!

I've displeased at your service. I want to my money back immediately !

If you do not accept , I'll claim your company !

Send my money to my paypal account ; arkinfes@hotmail.com ; If you can not , send it to my credit cart which the last time I paid.

But my first choice is my PayPal account.

Thanks for your trouble service !!! 

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    şakamısın sen?

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    noneym in ki güzel olmuş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    Adamlardan BSG diye mesaj gelince üzülürsün en baştan söyliyim şaşırma sakın :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

illuminati sana aynen katılıyorum :)

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek
    gooogle translate kullanacaksanız önce türkceyi arapca sonra arapcayı ingilizce yaparsanız daha iyi olur

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
Toplam Hit: 1941 Toplam Mesaj: 18