folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder İnsan Gözüne Çok Yakın Çekimler ( Mükemmel Kalitede Çekimler )

İnsan Gözüne Çok Yakın Çekimler ( Mükemmel Kalitede Çekimler )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------

Paragrafi bunu yazdı:

Allah yoktur diyenler baksın. Bunlar da mı tesadüf? O göz zarının düzgün beşgen şeklindeki şekilleri? Böyle bir organın bu kadar küçük kılcallara sahip olması ve bize görmemiz için yardım etmesi.

Tesadüf mü?

Bahsettiğin şekilde olmasa zaten çalışmazdı. çalışmasa zaten bizim için bişey ifade etmezdi hatta o başlığı okuyamazdık.

Peki öyle olsaydı allahın yokluğunu kabul edecekmiydin?

çünkü çalışmayan birçok şey var. aksini idda ediyorsan apandisitin, kanser denen bozukluğun, tavukların kanadı olup uçamamasın da sebebini öğrenmek isteriz. Bunun dışında  niçin dişlerimiz çürüyor da dişçi porselen diş falan takınca çürümüyor? niçin kertenkelenin kuyruğu kopunca yerine geliyorda insanın parmağı kopunca yerine gelmiyor? gibi soruların sonu gelmez....

Evrim bunlara cevap veriyor. yaradılış veremez.

Evrimin babası olan darwin gözleri düşünmek beni bu teoriden soğutuyor diyor dikkatini çekerim, her akıl sahibi insan biraz düşünse bir meniden insanın adım adım oluşunu bu mucizeyi evrim ile açıklıyamaz, kaldıki senin söylediklerinini hepsinin nedeni belli insan kanser olur sağlıklı yaşamadan beslenmeden, aynı şey diş içinde geçerli hastalıkta var tedaviside var yaratılan her şeyin bir amacı bir gayesi var, bunlar üzerinde insanlar oynarak geliştiriyor dirençli kılıyor bu durumu yaratıcının varlığını inkar etmemizi gerektirmez zaten içinde yaşadığımız evren aslında yok yaşadığımız tek bir an var oda şu an yani bütün olaylar şu anda yaşanmış ve ve anda bitmiş olaylardır buradan çıkan sonuç ise allahın beklemesi gibi bir durumu olmamasıdır,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

3. Resimdeki Gözün İçinde Ot Bitmiş Sanki, Bi Kaçtane Ot Çıkmış Yerden :D

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

ulan einstein in teorisinin doğrulandığı ile ilgili konumda dine bağlandı resim ile ilgili konu açtık gene dine bağlandı. bu aralar bi din bi sayset furyası aldı gidiyo hadi bakalım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Y_O_H
    Y_O_H's avatar
    Homo

3. Resimde bi an Sauron bana bakıyo sandım tırstım inceleyince harbiden çok acayipler 

People should not be afraid of their governments.Governments should be afraid of their people.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek

Hocam mükemmel ya 

::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

holyone hoca apandsitin işe yaramadığı konusunda işin içine s*çmşşş resmen :))

nasıl  bademcikler insanın hastalanmaması için mikropları bir noktada tutup süzüyorsa aynısı gibi apandsit te hayatın erken dönemlerinde vücut savunma sisteminin bir parçası olup vucut savunma hücrelerinin eğitim alanı olarak görev yapar..
    bunu doktorlar soylüyor..

ve bu konuda başka bir şey söylemeyeceğim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:

BosphorusPasha bunu yazdı:

abi bunu ben yapmak istiyordum ya ters objektif ile of adamlar yapmış ne güzel lan :|

hocam pek ters objektife benzemiyo ışık kaynağı çok düşük çekimlerde yansımalardan anlayabilirsin. büyük ihtimal ile sağlam bi macro lens ile çekilmiş.

üstüne bu kadar imkan olduktan sonra kim ne etsin ters objektifi :)

hocam işte bende o derece macro lens alacak para polmadığı için ters objektifle yağacağım dedim :D ters objektifle yapmışlar demedim.. Ama şu var bu kadar yakından nasıl netledi eleman? 

İmzalar Kaldırılsın!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

Paragrafi bunu yazdı:

Allah yoktur diyenler baksın. Bunlar da mı tesadüf? O göz zarının düzgün beşgen şeklindeki şekilleri? Böyle bir organın bu kadar küçük kılcallara sahip olması ve bize görmemiz için yardım etmesi.

Tesadüf mü?

Bahsettiğin şekilde olmasa zaten çalışmazdı. çalışmasa zaten bizim için bişey ifade etmezdi hatta o başlığı okuyamazdık.

Peki öyle olsaydı allahın yokluğunu kabul edecekmiydin?

çünkü çalışmayan birçok şey var. aksini idda ediyorsan apandisitin, kanser denen bozukluğun, tavukların kanadı olup uçamamasın da sebebini öğrenmek isteriz. Bunun dışında  niçin dişlerimiz çürüyor da dişçi porselen diş falan takınca çürümüyor? niçin kertenkelenin kuyruğu kopunca yerine geliyorda insanın parmağı kopunca yerine gelmiyor? gibi soruların sonu gelmez....

Evrim bunlara cevap veriyor. yaradılış veremez.

şeyh hani sen her bi boku biliyodun ? :/ 

apandist in ne boka yaradığını bilmiyormusun? tavıklar kanatları ile daha hızlı kaçabilirler er jkanadı olan uçacak diye bişey yok ki sen tavuk görmemişsin yüksek yerlerden atlarken kanatlarını kullanırlar. apandisti zaten netten bakarak bulabilirsin, vucutta benim bildiğim boşta duran bi bacakta damar var başka bişey yok, o damar da ilerde sorunalrda orda alınıp vucudun başka noktalaına eklenebiliyor.  diş meselesine gelince de normal dişin içinde kök var kökün içinde sinir hücreleri var bunalrın mikrop kapması normal lakin porselende böyle bişey yok, poorselen yenilenmiyor ama normal diş yenileniyor bunun sebebi bu olsa gerek, Sıçmışın şeyh naptın böle yaw :|

İmzalar Kaldırılsın!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

kalem sokasım geldi yahu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

aynı kara deliğe benziyor  o karanlık yerden nasıl görebiliyoruz ya  nekadar büyük bi mucize

Toplam Hit: 9035 Toplam Mesaj: 63