folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Insan Soklama [Video]

Insan Soklama [Video]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciminli
    Ciminli's avatar
    Erkek
    Arkadaslar gecen Insan Soklamaile ilgili bir video izlemistim yaklasik 50dk sürüyor belki biraz daha fazla tam hatirlayamiyorum. Videoyu aradim ama bulamadim. Amerikali bir sirketin ismiydi. Ilk önce mantigini anlatiyordu kutuplardaki bitkilerin asiri soguktan soklanip yazin tekrar cözüldügünü ve canli oldugunu, bu mantiktan yola cikarak insanlari da sokladiklarini anlatan ve bir ameliyati canli olarak kameraya cekip yayinlayan bir videoydu. Bu videoyu izleyen birisi varmi bana link verebilirmisniz?

* Südün Bozuksa Senin Üc Gram Uckura Satilmissa Ruhun ! Yanasma * Gök Girsin Kizil Ciksin !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    Bende merak ettim şimdi varsa gerçekten öyle birşey ilginç

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Valla gazetede uzun bir süre önce okudğum habere göre, yurt dışındaki bi firma, ücreti karşılığında günümüzde tedavisi olmayan hastalıklara sahip kişilerin vücutlarını bundan 50 100 sene sonra tedavisi bulunur die düşünülerek ölmeden hemen önce donduruyor ve kavanoz gibi kutularda beklemeye alıyordu :)

Şok soğutma ile dondurulan bedenler, ilerde teknoloji geliştikten sonra tekrardan ısıtılacak canlandırılacak ve hayatları kurtarılacakmış...

mış mış mış...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThEDARq
    ThEDARq's avatar
    Erkek
    Hey ALLAH'ım Yarabbim :S Kıyamet Alametimi Bunlar:S

|| Beyaz Atlı Prensini Bekleme,Seyize Razı Ol,Yoksa Beygire Kalırsın..||
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Valla gazetede uzun bir süre önce okudğum habere göre, yurt dışındaki bi firma, ücreti karşılığında günümüzde tedavisi olmayan hastalıklara sahip kişilerin vücutlarını bundan 50 100 sene sonra tedavisi bulunur die düşünülerek ölmeden hemen önce donduruyor ve kavanoz gibi kutularda beklemeye alıyordu :)

Şok soğutma ile dondurulan bedenler, ilerde teknoloji geliştikten sonra tekrardan ısıtılacak canlandırılacak ve hayatları kurtarılacakmış...

mış mış mış...

Vay anasini ya,bu basarilabiliyomu artik :| Yakinda olumsuzuz o zaman  =)

Her Hakkım Saklıdır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciminli
    Ciminli's avatar
    Erkek

Ben bu Videoyu arkadasin evinde izlemistim. Kamera sakasi degil yani Canli canli  ameliyati kaydetmisler. Yanliz yetkililer söyle bir aciklama yapiyor. Dondurabiliyoruz yani $oklamayi bulduk ama cözmeyi daha bulamadik. Yalniz arastirmalarimiz devam ediyor muhakak bulacagiz gibide tarjikomik bir aciklama yapiyorlar. Soklanmak - isteyen kisinin ilk önce narkoz veriyorlardi sonra kisinin nabzini ven kalbi atislarini düsürüyorlardi. -bilmem kac derecede icindeki tüm siviyi vakumluyorlardi kan dahil. gögsünü yariyorlardi. bir takim kimyasal igneler yapiyorlardi. Daha sonrada bir kapsüle koyup zincirler hidrojen gazi olduguna inanandigim bir kuyuya zincirle indiriyorlardi.

Videonun genel özeti buydu. Bu isi dünyada suan iki firma yapiyormus birtanesi yanlis hatirlamiyorsam danimarkada  ma 3. süde ir Rus firma yapacagini acikliyordu vs..

* Südün Bozuksa Senin Üc Gram Uckura Satilmissa Ruhun ! Yanasma * Gök Girsin Kizil Ciksin !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kinyas
    kinyas's avatar
    Erkek
    sok oldum ak :| acayıp bırseymıs .gayette mantıklı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

sercanincesu bunu yazdı:
    sok oldum ak :| acayıp bırseymıs .gayette mantıklı.

Uzaklarda aramayın arkadaş Soklandi bile :) Çözmek için yeni bir konu açmalıyız.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

mış mış mış...

bilim teknik dergisinde okuduguma göre insanı dondurduktan sonra geri çözünme olayında kristalize olmus kanın damarları yırttıgını ve yıllar sonra canlanma hayalının mumkun olmadıgını belirtmişler...

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

TÖVBEEEE

şuna şoklama deyin soklama deyince başka bişi anladım ;)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    way be merak ettim video bulunursa süper olur

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
Toplam Hit: 2941 Toplam Mesaj: 15