folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Insan"İn Dostu Gercekten Varmi Sizce?

Insan"İn Dostu Gercekten Varmi Sizce?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    istisnalar haric insanın dost oldugu kadar dostu olur

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

Dost mu? bir  ömür boyu  birisiylen  dost  olunabileceğini  sanmıyorum.çünkü benim 10 yıllık arkadaşım vardı çok ufak bi  şeyden dolayı bile  araya mesafe koyup s.tir olup gitti.

1 yılda  tanıdıgım 2 insan vardı onlar  için gercekten canımı  ortaya koyarım halende  koyarım onlarda  bi kere  yalan söledim sonrada  hiç bi lafıma inanmadılar   hep yalancı  sandılar. onlarda  bıraktı gitti  ben halan seviyorum kuru kuru arkadalardan.

neden beni  sevmiyorlar  diye  çok isyan etmişimdir  allaha çok dua etmişimdir  çok namaz kılmısımdır ama  bazı  şeyleri  allah  bize vermiyor nedenin  bende  bilmiorum vermiyor  işte. eger  başkalarının  sevgisini  allah  bana  verseydi ben ona  benden istediği  herşeyi  vermeye hazırdım.

olmadı olamadı dostluklar  zaman dilimlerinde  olurlar 5 yıl 10 yıl 1 yıl bazen 1 ayda  tanıdıgıınız biri   ulan bu  adam  hayatımdam hiç  çıkmayacak  dersiniz  hep böle  YEDİĞİM İÇTİĞİM bir  olcak  süper y a  dersiniz  sonra bi  baakrsınız  yien YALNIZ YİNE PİJ  GİBİ kalmıssınız  ortalıkta..

insanın  en iyi  dostu kendisidir.en çok sevileni  ailesidir.kötü aileleri  bu genellemenin  dısında bırakıyorum genelde  aile  iyidir

Baba  konusuna  gelince  bende  ANNE  HER  ZAMAN  BABADAN  DAHA  ÇOK  SEVER.annelerin  sevgileri  ayrıdır,mesela  benim babam la annem  arasında  sevgi  konusunda  daglar  kadar  frk var.annem  canını verir  babam  parasını anlayan  anladı.

Yani  muridler   yasınız  bilmemkaça  geldiğinde   etrafında  ne ananız ne  babanız  ne de dostunuz  olcak hepsi  ölcek siz  yine  yalnız kalıcaksınız  buna  alışmalısınız  ALLAH a sıgınmalısınız :( 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

benım gercek dostum var :)

sonuna kadar ınandıgım her soledıgını dınledıgım ve hıc pısman olmadıgım

benı benden ıyı goren dost

cok sevıyorum onu :)

duyuyorsun dımı benı :)) oku oku :)

mimi " yim ben ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Yaşamayan bilemez.Kendimi bildim bileli yanımda olan bi ark...siktri bktan bi mesele yüzünden beni satmakla beraber hakkımda ne var ne yok aktarmıştır millete.Kendisi de burdadır ve bu yazdıklarımı gerile gerile okusun.Nalet olsun senin gibi dosta.

En ii dostunuz diye bildiğniz kimseden bile bişeyler saklarsınız.Sölemek istemezsiniz.Korkarsınız.Güvenemezsiniz çünkü ona.zaten kız milletine zerre güvenim yok..Geriye bi ben kalıyorum güvenicek.haydi selametle.

(Aile konusunda bişey diyemiycem.Beni aşar.)

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    senin dediğine bakarsak dost bulamayız. kusursuz dost arayan dostsuz kalırmış.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek

Thelordmax bunu yazdı:
    -----------------------------
    senin dediğine bakarsak dost bulamayız. kusursuz dost arayan dostsuz kalırmış.

-----------------------------

Kusursuz dost zaten olmaz. Muhabbet etmesini bilen biri benim icin dosttur.

Kendi aramizda birseyleri paylasiyoruz elbet dostlarimizla, ama 'o' dostlar sizin maksadinizi beyinlerinde farkli yorumladiklarinda; anlattiklarinizi size karsi bir hancer gibi kullanma curretini gosterebiliyorlar, bu onlara haz veriyor ve sizin yeni dusmanlariniz oluveriyorlar.

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avast
    avast's avatar
    Erkek

ararsanız bulursunuz enaz 1-2 milyon insan tanımısımdır

sadece dost arkadas diyebilecegim en fazla 10 insan vardıır

iyigün mü yanımda kötü günmü yanımda hatta önümde dururlar bende aynıyımdır onlara karsı

arayan bulur menfaat için yanımda duran insana yolda selam bile vermem 

!.ne oldu zorunamı gitti.!
Toplam Hit: 4064 Toplam Mesaj: 28