folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İnsanların Hayatlarında Dönüm Noktaları Vardır Peki Ya Sizinki ?

İnsanların Hayatlarında Dönüm Noktaları Vardır Peki Ya Sizinki ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Online oyunları bıraktığımda epey yol katettim ancak asıl değişimim  kitap okumaya başlayınca oldu.  11.sınıfın başına kadar hayatımda hiç kitap okumadım, sonra bi kitap geçti elime ve hayatım tamamen değişti.Son 1 senedir Artık evimde bir kitaplık yok,kitaplarımı yere üst üste koymak zorundayım.

Başka biriyim artık, her yönden.

erebos tarafından 26/Mar/13 11:01 tarihinde düzenlenmiştir

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dönüm noktasından kasıt ne bilmiyorum ama sanırım bu da bir dönüm noktası sayılır. bazı tabularımı yıkıp aslında benim nelerle ilgilendiğimi, neleri sevdiğimi, nelerin bana estetik & güzel geldiğini anladığım ve kabul ettiğim an sanırım benim hayatımın dönüm noktasıydı. daha sonra araştırmalarım bana bazı konularda yalnız olmadığımı gösterdi. sanırım bununla yaşamaya alışabilirim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

1- üniversiteye girmem.

2- hayatıma onun girmesiyle herşeyin değişmesi notlarım insan ilişkilerimin zirveye çıkması.

3- götüme onun tekme koyması aldatması herşeyin aşağı inişi insanlardan uzaklaşmak. (nişanlanıcaktık bu yaz)

şuanda belkide kendime göre hayatta kalma mücadelesi veriyorum bu sadece parasal yönden olmayabilir bazen paranız olmasa bile mutluysanız takmazsınız en azından sizi hayata tutunduran bir kız arkadaşınız varsa.

şuanda tek isteğim onu tanıdığım gördüğüm şu üniversiteden ayrılmak başka bir üniversiteye gitmek belkide hatalıydım sevgimiz birbirimize ne kadar fazla olsada millet imremsede hiç altında kötülük aramadım yapacağını zannetmedim çünkü bana kıyamazdı ya! insanlardan nefret etmeye başladım herkesten uzaklaştım hani camdan dışarı bakarken o atılan boş bakış varya aynen bende dünyaya boşça bakıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    2005 te babami kaybbettim en buyuk noktam bu..

2011 de polislik sinavini kazandim polis okulundayim 2 ay sonra mezun olup meslegime bssliyorum buda 2. Nokta.. NoToLeRaNcE tarafından 26/Mar/13 11:44 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hayatımı verdiğim kişinin beni terk edip başkasıyla evlenmesi hayatımın dönüm noktası oldu

aslında iyi oldu şimdi hayata daha taecrubeli daha dikkatli daha sağlam adımlarla ilerliyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

Lise yıllarım boç geçirdigimi düşünüyorum belki şuanki aklım olsa daha farklı alanlara yönelirdim

Freedoom is not free.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    OFree bunu yazdı

Lise yıllarım boç geçirdigimi düşünüyorum belki şuanki aklım olsa daha farklı alanlara yönelirdim

Şuanda pek dolu geçtiği söylenemez :D 

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Hayatım dönüm noktalarıyla dolu en büyüğünü bugün az önce yaşadım. 6 ay süren hastane maceram geçen hafta akciğerlerimde tespit edilen 7 farklı kistle zindana dönüşmüştü. Aylardır bir çok teste girmiştim bu en ağır ve yıkıcı olanıydı düşünsene bir kere tümör var kensersin yaşın daha 21 ?? Fatal Error. Complier ölmek üzereydi... Korkuyla doktorun odasına girdim sonucuma baktı kistleri gördü. Tamam bir şeyin yokmuş dedi. Herhalde sonuçlar kötü bayılmayam diye yalan söylüyor. Dedim kistin kötü bir şey olduğunu biliyorum. Hayır bir enfeksiyon sonucu oluşmuş önemli şeyler değiller. Ama buzlu cam dantisesinde (%70 kanser) de var. Bak dışardan birini getirip buu bt ye soksan ondada nodül çıkar senin gibi kanser olmak isteyenini görmedim dedi güldü. Resmen yeniden doğdum böyle mutlu bir boşluktayım çok garip hissediyorum. Dünya çok değersiz bir yermiş. Başkada bir şey bilmiyorum.

Diğerleri;

1-) Babamı 2005de kaybetmem.

2-) Halamın evde ölüsünün bulmam, mezara benim koymam

3-) Anneme kene konması

zeybekustasi tarafından 26/Mar/13 13:06 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

K.Maras-Istanbul-Çin yolculugu.

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    e-satis bunu yazdı

Knight Online ' yi bıraktığım an o olacak inşallah.

Allah acil şifalar versin :S ben hala oynuyorum evdekilerin haberi olmadan tabi cafede falan :D

benim Dönüm Noktam

2000 senesi (18 yaşındayım o zaman) nde geçirdiğim neydüğü belirsiz hastalık tan sonra ben ben değilim hala .

samaccc tarafından 26/Mar/13 13:11 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 9345 Toplam Mesaj: 62