İnsanlık Ölmemiş Denen Anlar...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

gayet olağan, yapılması gereken ve yapılan şeyler

über bir durum mevcut değil abartmaya gerek yok

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    u235 bunu yazdı

Turkiyede ise karsidan karsiya gecmek istesen 10 dakika yolun kenarinda beklersin.Kendini yolun ortasina atman gerek.Kimse yol vermez.En ufak trafik kazasinda hemen adam levyeyi alip asagi iner.Bazi seyler fakirlikle,egitimle falan alakali degil.

1. si bu yol vermeme olayı en çok İstanbul trafiğinde rastlanan olaydır. bu da bence sabırların tükendiği içindir. herkes insan olsa, sabırlı olsa herkes birbirine yol verir. Sen kaç kişiye yol veriyorsun ki, yol bekliyorsun ?

2. si bir çok trafik kazası yaşadım. Gerek ben yaptım gerek yapan araçta bulundum. daha hiç bu söylediğin olaya denk gelmedim. 

Bırakın artık şu Türkiye'yi karalamayı. Tamam herşeyimiz 4 4 lük değil ama böyle eleştirmek yerine kendimize de çeki düzen vermeye çalışmalıyız. Ancak eleştirmeyi, bok atmayı biliyoruz.

önce bi iğneyi kendine batır, sonra çuvaldızı başkasına batırırsın

Castaway tarafından 04/May/13 20:05 tarihinde düzenlenmiştir

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Yahoo bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Turkiyede ise karsidan karsiya gecmek istesen 10 dakika yolun kenarinda beklersin.Kendini yolun ortasina atman gerek.Kimse yol vermez.En ufak trafik kazasinda hemen adam levyeyi alip asagi iner.Bazi seyler fakirlikle,egitimle falan alakali degil.

1. si bu yol vermeme olayı en çok İstanbul trafiğinde rastlanan olaydır. bu da bence sabırların tükendiği içindir. herkes insan olsa, sabırlı olsa herkes birbirine yol verir. Sen kaç kişiye yol veriyorsun ki, yol bekliyorsun ?

2. si bir çok trafik kazası yaşadım. Gerek ben yaptım gerek yapan araçta bulundum. daha hiç bu söylediğin olaya denk gelmedim. 

Bırakın artık şu Türkiye'yi karalamayı. Tamam herşeyimiz 4 4 lük değil ama böyle eleştirmek yerine kendimize de çeki düzen vermeye çalışmalıyız. Ancak eleştirmeyi, bok atmayı biliyoruz.

önce bi iğneyi kendine batır, sonra çuvaldızı başkasına batırırsın

1.Arabam yok ve olsaydi da yaya olan birine surekli yol verirdim.

2.Ben otobusde,minibusde bulundum ve kazadan sonra kavgaya cok denk geldim.

Zaten `birakin artik su Turkiyeyi karalamayi` demen ortaya koymus gorusunu.Ortada kotu bisey varsa kotu olan soylenir ustu kapatilmaya calismaz.

Sayet adamlar kavga ettikden sonra marifet gibi millete anlatiyorlar.En azindan iyi bi bok yemediklerini ayiplandiklarini bilseler biraz cekinirler bole seyler yapmakdan.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

0.53 üncü saniyede Allah'a şükretmenin mutluluğunu yaşadım.

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Güzelmiş

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akd46
    akd46's avatar
    Erkek

kendi ülkemizde böyle şeylerin olmaması üzücü ayrıyeten çogunlugunda müslüman oldugu bi yerde

müdür ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    akd46 bunu yazdı

kendi ülkemizde böyle şeylerin olmaması üzücü ayrıyeten çogunlugunda müslüman oldugu bi yerde

Bıktım şu ülkenizi yermenizden, sen de o ülkenin vatandaşı olduğuna göre kendinizi değiştirmediğiniz sürece bu manteliteye sahip olmanız olağan.

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    akd46 bunu yazdı

Bıktım şu ülkenizi yermenizden, sen de o ülkenin vatandaşı olduğuna göre kendinizi değiştirmediğiniz sürece bu manteliteye sahip olmanız olağan.

ibnesin falan ama seviyorum seni <3

edit. videodaki olayların çoğu (lambadaki karı alması hariç) ülkemizde de oluyor zaten. hanig mini etekli kıza yol verilmedi?

hangi yanındki mini etekli kız olan yaşlı kadına yol verilmedi?

hangimiz arabanın önüne koşa koşa gelen çocuğu ezmemek için durup dövmedik?

joe_black tarafından 04/May/13 22:59 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı
    akd46 bunu yazdı

ibnesin falan ama seviyorum seni <3

edit. videodaki olayların çoğu (lambadaki karı alması hariç) ülkemizde de oluyor zaten. hanig mini etekli kıza yol verilmedi?

hangi yanındki mini etekli kız olan yaşlı kadına yol verilmedi?

hangimiz arabanın önüne koşa koşa gelen çocuğu ezmemek için durup dövmedik?

Adam duygularını açmış.... :H

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 3733 Toplam Mesaj: 27