folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternet Hizmeti Bıktırdı.

İnternet Hizmeti Bıktırdı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Merhaba Ahâli,

8 mbps bilmem ne kullanıyorum bu ay hiç bir bok ne torrent ne başka bir şey açtım, bildiğin kotayı aşmışım 3 mbps e düştü, hiç bir bok yokken amk, sadece video izliyor kardeşim o kadar.

Sürekli arıyorlardı fibere geçin ona geçin buna geçin yok şu kampanya vs 60 TL ödüyorum ayda, ben nereye sıçıcam amk?

Bana bir fikir verin.

Dünden beri 3 gb'lık bir videoyu youtube'a yükleyemedim yahu kanser olucam amk 15 saatte 3 gb upload edilmez mi?

Mod; Konu başlıklarında küfürlü kelimeler kullanmayalım.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

videolar kotayı cidden yiyor..

sen videoyu 3gb upload etsende youtube onu farklı bir formata çevirip videonun ağzına sıçacak..

videonu movie maker'a at.. sonra sağ üstten youtubeye tıkla hotmail oturumu açtırcak ordan google youtube falan.. çözünürlük olarak en yükseği seçersin.. o da youtube ayarlarında yapıp upload eder video boyutu da düşer.. hızlıca upload edersin

yunusdogan tarafından 22/Ağu/14 14:18 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

bu ayın 4 'ünde 75 GB 'lık AKK yı teyzemin oğlu sayesinde aştım. bi' gece kaldı, ne varsa indirmiş. sayesinde MTU ayarlarıyla felan tanıştım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

bu ayın 4 'ünde 75 GB 'lık AKK yı teyzemin oğlu sayesinde aştım. bi' gece kaldı, ne varsa indirmiş. sayesinde MTU ayarlarıyla felan tanıştım.

mtu artık çalışmıyor diyorlardı.. bi anlatsana hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

MUT değeri normalde 1492 deydi, modemin arayüzünden 392, 292, 492, 592 gibi kafama göre bazı değerler denedim; bazılarında 10mbps civarı bir ortalama hız geldi ki internet hızım 24mbps. sadece torrent kullanırken bu değişikliği yaptım. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

MUT değeri normalde 1492 deydi, modemin arayüzünden 392, 292, 492, 592 gibi kafama göre bazı değerler denedim; bazılarında 10mbps civarı bir ortalama hız geldi ki internet hızım 24mbps. sadece torrent kullanırken bu değişikliği yaptım. 

Abi 24mb, kaç lira ödüyorsun?

Bana bir paket önerebilir misiniz? 60 70 liralık.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

Merhaba kardeşim :)

TTnet kadar ben üç kağıtçı bir kurum daha ne duydum nede gördüm sariyerde oturuyorum bilmem kaç hane olan yer yola yakın ulaşıma yakın yer dibimden otobüsler minibüsler geçiyor lakin fiber yok arıyorum fiber ne zaman gelicek diye neymiş alt yapı yokmuş geliyormuş tamamlanıyormuş senelerdir böyle.

Lakin zekeriyaköyde dağın başındaki 10 villada fiber var kutusunu gözümle gördüm ulan diyorum dağın başında fiberin ne işi var sonra tabi yaa paranın gücü hamınakoyim diyorum.

Şerefsizim kendi ülkemden kendi insanımdan tiskindim zürrüyetini siktiğim evlatları yüzüne.

Stay hungary Stay foolish
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

türk milleti ezilmeye mahkum.biri kafamıza bedava internet getirene kadar biz böle olacaz...

60 tl verip 120mbit sınırsız internet kullanıyorum.heryerde sölüorum.hava atmak için fln deil.internetin ne havası olacak.demek istediğim harekete geçin.

dünyanın hiçbir yerinde akk yok.bir servis almak için para ödüyorsunuz.servisi sağlayaman firma servis ücreti adına dayıyor parayı.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

türk milleti ezilmeye mahkum.biri kafamıza bedava internet getirene kadar biz böle olacaz...

60 tl verip 120mbit sınırsız internet kullanıyorum.heryerde sölüorum.hava atmak için fln deil.internetin ne havası olacak.demek istediğim harekete geçin.

dünyanın hiçbir yerinde akk yok.bir servis almak için para ödüyorsunuz.servisi sağlayaman firma servis ücreti adına dayıyor parayı.

Japonya'da mısın kanka?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

Abi 24mb, kaç lira ödüyorsun?

Bana bir paket önerebilir misiniz? 60 70 liralık.

51 TL geliyor fatura, ikinci 24 aylık taahhütlü sürecin içindeyim. HiperNet kullanıyorum. arada sırada TTNET beni uğraştırsa da şu an TR de alabileceğim en iyi hizmeti aldığımı düşünüyorum (Superonline Fiber yok, olsa denerdim).

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

Japonya'da mısın kanka?

yok hocam macaristan

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 4601 Toplam Mesaj: 43