folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternet Hizmeti Bıktırdı.

İnternet Hizmeti Bıktırdı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

http://tahribat.com/Forum-Telekom-Ve-D-Smart-Neti-Ust-Uste-Koyup-Binesim-Var-198501/ 

mfatihbodur tarafından 30/Ağu/14 01:11 tarihinde düzenlenmiştir

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Hocam benim şu güne kadar gördüğüm en sağlam ISP netgalaksidir 32 ise 32 8 ise 8 

dikkat ederseniz ttnet paketlerinde 8 e kadar , 32 ye kadar ; bu size tam 32 veya 8 değil en fazla max değer 

netgalakside ise ; 32 mbps , 8mbps  ise tam 8 tam 32 hız sağlar arayın hüseyin beyle konuşun 

Memento Mori
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Reskam bunu yazdı

Hocam benim şu güne kadar gördüğüm en sağlam ISP netgalaksidir 32 ise 32 8 ise 8 

dikkat ederseniz ttnet paketlerinde 8 e kadar , 32 ye kadar ; bu size tam 32 veya 8 değil en fazla max değer 

netgalakside ise ; 32 mbps , 8mbps  ise tam 8 tam 32 hız sağlar arayın hüseyin beyle konuşun 

Fark neresinde ben anlayamadım hocam ? 

ÖZEL HÜKÜMLER
    MADDE 1 KONUSU
    Bu NETGALAKSİ ABONELİK SÖZLEŞMESİ İNTERNET EKİ’nin konusu ABONE’ye sunulan İNTERNET HİZMETİ ile
    ilgili olarak tarafların hak, yetki ve yükümlülüklerini düzenlemektir.

MADDE 2 TANIMLAR

İNTERNET HİZMETİ : Bakır erişim hattı üzerinden veri iletişimine olanak sağlayan veri indirme/yükleme hızlarının
    duyurulan hızlar'a kadar değişiklik gösterebildiği internet servisi,

SÖZLEŞME : İşbu NETGALAKSİ ABONELİK SÖZLEŞMESİ İNTERNET EKİ’ nin ayrılmaz bir ekini ve parçasını
    oluşturduğu NETGALAKSİ ABONELİK SÖZLEŞMESİ’ ni,

LİMİTSİZ PAKET : NETGALAKSİ’ nin FATURA DÖNEMİ’ ne ilişkin kota sınırlarının olmadığı, kota aşım ücretinin
    uygulanmadığı PAKET’ leri,

LİMİTLİ PAKET : NETGALAKSİ’ nin FATURA DÖNEMİ’ ne ilişkin kota sınırlarının olduğu, belirtilen kota sonrası kota
    aşım ücretinin uygulandığı, aylık erişim ücreti ve kota aşım ücretinin toplamı için azami ücretin uygulandığı PAKET’
    leri ifade eder.

GÜVENLİ İNTERNET HİZMETİ : Abonelerin talebi üzerine bu Usul ve Esaslar kapsamındaki işletmeciler tarafından
    sunulmak zorunda olan alan adı, IP ve port listesi üzerinden seçilen profile göre sunulan ücretsiz filtreleme hizmetini,

ÇOCUK PROFİLİ : Kurum tarafından İşletmecilere gönderilen çocuk profiline ilişkin listedeki alan adı, alt alan adı, IP
    adresi ve portlara abonenin erişiminin sağlandığı profili,

AİLE PROFİLİ : Kurum tarafından İşletmecilere gönderilen aile profiline ilişkin listedeki alan adı, alt alan adı, IP adresi
    ve portlara abonenin erişiminin sağlanmadığı profilini ifade eder,

USÜL VE ESASLAR : 22.02.2011 tarihli, 2011/DK-10/91 sayılı BTK Kurul kararı kapsamında onaylanarak yürürlüğe
    giren “internetin güvenli kullanımına ilişkin Usul ve Esaslar” dır.

mfatihbodur tarafından 30/Ağu/14 15:08 tarihinde düzenlenmiştir

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netgalaksi
    netgalaksi's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    Reskam bunu yazdı

ÖZEL HÜKÜMLER
    MADDE 1 KONUSU
    Bu NETGALAKSİ ABONELİK SÖZLEŞMESİ İNTERNET EKİ’nin konusu ABONE’ye sunulan İNTERNET HİZMETİ ile

MADDE 2 TANIMLAR

İNTERNET HİZMETİ : Bakır erişim hattı üzerinden veri iletişimine olanak sağlayan veri indirme/yükleme hızlarının

SÖZLEŞME : İşbu NETGALAKSİ ABONELİK SÖZLEŞMESİ İNTERNET EKİ’ nin ayrılmaz bir ekini ve parçasını

LİMİTSİZ PAKET : NETGALAKSİ’ nin FATURA DÖNEMİ’ ne ilişkin kota sınırlarının olmadığı, kota aşım ücretinin

LİMİTLİ PAKET : NETGALAKSİ’ nin FATURA DÖNEMİ’ ne ilişkin kota sınırlarının olduğu, belirtilen kota sonrası kota
    aşım ücretinin uygulandığı, aylık erişim ücreti ve kota aşım ücretinin toplamı için azami ücretin uygulandığı PAKET’
    leri ifade eder.

GÜVENLİ İNTERNET HİZMETİ : Abonelerin talebi üzerine bu Usul ve Esaslar kapsamındaki işletmeciler tarafından
    sunulmak zorunda olan alan adı, IP ve port listesi üzerinden seçilen profile göre sunulan ücretsiz filtreleme hizmetini,

ÇOCUK PROFİLİ : Kurum tarafından İşletmecilere gönderilen çocuk profiline ilişkin listedeki alan adı, alt alan adı, IP

AİLE PROFİLİ : Kurum tarafından İşletmecilere gönderilen aile profiline ilişkin listedeki alan adı, alt alan adı, IP adresi

USÜL VE ESASLAR : 22.02.2011 tarihli, 2011/DK-10/91 sayılı BTK Kurul kararı kapsamında onaylanarak yürürlüğe

merhaba elbette alabilecek hızlara kadar olan tarifeler e-kadar a olanlar tamamen burda belirtildiğ şekilde.

Standart tarifeler ise hattın alabileceği maksumun hızda hizmet alır.

örneğin: standar 16 tarifesi alan bir abone  mesafe ve alt yapı şartlarına v.b. şartlara uygun olarak hattı 14mbit de oturur ve 24 saat 365 gün

bu hızda düşmeden  hizmet alır.

İlginize teşekkür ederiz

netgalaksi tarafından 30/Ağu/14 16:30 tarihinde düzenlenmiştir

netgalaksi-internetin gercek yüzü
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Bazı sorunları olsa da en kaliteli firma Süperonline.

Tabi ondan da çekenler olmuştur ama en az sıkntılı firma kendileri.

Bir kez bezdim hız düşmüştü aradım hallettiler. Geçen gün 2 kişi geldi eve her hangi bir sıkıntınız var mı diye sormaya. Memnuniyete önem veriyorlar.

Fiyatları da avantajlı diğerlerine göre..

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

türkiyede türklerde en iyi diye birşey yok

avrupa veya amerika firmasından bir uydu interneti hizmeti satın alacam ben

artık gerçekten bıktım bu ülkenin sorunlarından

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Beyler türkcell'den nefret ederim ama şu taahütlüye geçeyim mi?

http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=87

asus tablet hediyesi olan 12 ay 69 sonraki 12 ay 79 herhalde bir bakıverin. fibermiş hemde.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı

asus tablet hediyesi olan 12 ay 69 sonraki 12 ay 79 herhalde bir bakıverin. fibermiş hemde.

bende superonlineye geçmeye karar verdim. bu konuyu bile 5 hat kesilmesi sonrası okuyabildim :/

yalnız şimdi ay başı olacak. bunlara geçersek ttnet bi fatura daha çakmaz mı :/

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    netgalaksi bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    Reskam bunu yazdı

ÖZEL HÜKÜMLER
    MADDE 1 KONUSU

MADDE 2 TANIMLAR

leri ifade eder.

merhaba elbette alabilecek hızlara kadar olan tarifeler e-kadar a olanlar tamamen burda belirtildiğ şekilde.

Standart tarifeler ise hattın alabileceği maksumun hızda hizmet alır.

örneğin: standar 16 tarifesi alan bir abone  mesafe ve alt yapı şartlarına v.b. şartlara uygun olarak hattı 14mbit de oturur ve 24 saat 365 gün

bu hızda düşmeden  hizmet alır.

İlginize teşekkür ederiz

Hattımı kontrol edebilme şansınız var mı ? Yani tt net ve dmsart denedim 6 mbps nin üzerinde kopmalar yaşıyorum. 6 dan daha yukarı bir hizmet vereceğinizi taahhüt edebilir misiniz bana ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı

bende superonlineye geçmeye karar verdim. bu konuyu bile 5 hat kesilmesi sonrası okuyabildim :/

yalnız şimdi ay başı olacak. bunlara geçersek ttnet bi fatura daha çakmaz mı :/

bende bu konudan sonra tam geçeyim artık dedim , aradım süperonline'ı bulunduğum mahalle ve bina'da(istanbul bağcılar) fiber yokmuş :(

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
Toplam Hit: 4603 Toplam Mesaj: 43