İnternet Kontratım Bitmek Üzere

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

araştırmaya girdim de, türknet mileni ve netspeed gibi baska operatörler var mı onları da bi araştırmak istiyorum. 

* türknet'ten sokağıma hız testi yaptığımda max 35 gördüm netspeedde de alacağım max hız 35 midir ona göre paket bakacam? yok öyle değilse 75mb/200gb uygun geldi.

*netspeed ve türknette süreç ne kadar sürüyor ne kadar internetsiz kalırım tahmini?

RotKerim tarafından 16/Eki/18 23:43 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Turknet aynı adres icin 2 defa basvurdum 1 i 2 gun biri 3 hafta surdu adresi nasıl olduysa yanlıs almıslar abonelikte aktif olmadıgı icin 3 hafta boyunca 50 defa arayıp 10-20 tane destek talebi actım baglandıktan sonra bugune kadar hic sorun yasamadım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    eengineer bunu yazdı

Turknet aynı adres icin 2 defa basvurdum 1 i 2 gun biri 3 hafta surdu adresi nasıl olduysa yanlıs almıslar abonelikte aktif olmadıgı icin 3 hafta boyunca 50 defa arayıp 10-20 tane destek talebi actım baglandıktan sonra bugune kadar hic sorun yasamadım

türknet'ten sokağıma hız testi yaptığımda max 35 gördüm netspeedde de alacağım max hız 35 midir ona göre paket bakacam?

fikrin var mı

RotKerim tarafından 17/Eki/18 00:00 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türknet ve Netspeed'de alacağın hız aynı. İkiside Telekom altyapısını kullanıyor. Bimcell mantığı gibi düşün. Netspeed müşteri hizmetleri konusunda muhatap bulabileceğin bir firma. Türknet'te sorun yaşarsan karşında muhatap bulamıyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

fena kabdırmşlar beni

36 Ay Bizimle Kal İnternet Kam 11/04/2020

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türknet ve Netspeed'de alacağın hız aynı. İkiside Telekom altyapısını kullanıyor. Bimcell mantığı gibi düşün. Netspeed müşteri hizmetleri konusunda muhatap bulabileceğin bir firma. Türknet'te sorun yaşarsan karşında muhatap bulamıyorsun.

teşekkür ederim Mkyb

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek

iyi oldu konu benimde 2 ay sonra bitiyor taahhüt sokaktan alabileceğim max hız 16mbit

https://www.netspeed.com.tr/adsl-tarifeler/   iyi görünüyor  

52 lira 16 mbit veriyor sınırsız. var mı tavsiyesi olan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    manyaksi bunu yazdı

iyi oldu konu benimde 2 ay sonra bitiyor taahhüt sokaktan alabileceğim max hız 16mbit

39 liraya 16 megabit, 44 liraya 24 megabit var Kablonet'te. Üstüne Kablo TV temel paketle geliyor. National Geographic, Discovery Channel vs var.

Modemi farklı istersen faturaya ek alabiliyorsun ama Letgo'dan falan ikinci el modem kovalarsan 30-40 liraya pazarlıkla düşürürsün.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,561,sinir-sizsiniz-kampanyasi

AKK'ya şuan için çok takılmayın zaten 2 ay sonra kalkıyor. Asıl mokoko yılbaşından sonra olacak. Şuan taahhüt verebilenler versin. En azından 2 sene kafası rahat olur. 2020'de ise Allah büyük.

mkyb tarafından 17/Eki/18 00:41 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bunlarda telefon olayı nasıl oluyor 

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    manyaksi bunu yazdı

39 liraya 16 megabit, 44 liraya 24 megabit var Kablonet'te. Üstüne Kablo TV temel paketle geliyor. National Geographic, Discovery Channel vs var.

Modemi farklı istersen faturaya ek alabiliyorsun ama Letgo'dan falan ikinci el modem kovalarsan 30-40 liraya pazarlıkla düşürürsün.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,561,sinir-sizsiniz-kampanyasi

AKK'ya şuan için çok takılmayın zaten 2 ay sonra kalkıyor. Asıl mokoko yılbaşından sonra olacak. Şuan taahhüt verebilenler versin. En azından 2 sene kafası rahat olur. 2020'de ise Allah büyük.

fiyatlar uçacak mı diyorsun?

yeni sözleşmelerde sabit fiyat garantisi vermiyorlar artık galiba

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Fiyatlar artacak ve şöyle olacak. 24 megabite kadar olan ve sınırsız olanlar alınabilir olabilecek ama 24 megabit üstü aşırı pahalı olacak. 24 megabit üstü hız isteyip ucuz olsun dersen eski usül kotalı net satacaklar. Atıyorum 200 GB olunca internete erişimini kesecekler.

Welcome to 2000. E-kolay ? İxir ? 

https://www.youtube.com/watch?v=dp-MHAdNS7o

Toplam Hit: 2970 Toplam Mesaj: 23
internet turknet netspeed