folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder İnternet Sitem İçin Yardım Bekliyorum...!

İnternet Sitem İçin Yardım Bekliyorum...!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Sayın Tahribat.com Üyeleri;

( Milli - Manevi Değerlere Saygılı, Sosyal Olaylara Duyarlı, Ülkemizi ve Doğal Olarak Bizi İlgilendiren Konularla İlgili )

www.yasevyaterket.com Alan Adını Alalım Yaklaşık 3-4 Yıl Oldu. İlk Aldığımda Frontpage İle Amatör Olarak Bu Siteyi Kullanıma Açtım. İçerik Zengin Olduğu İçin Baya Bir İlgi Görmüştü.

Fakat Gelişen Teknoloji ve Görselliğe Duyulan Açlık Gün Geçtikçe Siteye Olan İlgiyi Azalttı. Sizden Ricam Bu Siteyi Daha İşlevsel Hala Nasıl Getirebilirim...? Adı Geçen Alan Adını Göze Hitap Eden Bir Site ( İçerik Olarak Tatminkar Bir Site Olacaktır ) Olarak Tekrar Faaliyete Geçirmek İçin Neler Yapabilirim. Eğer Yardımcı Olursanız Sevinirim. Öyle Pek Bir Çafçaflı Birşeyler İstemiyorum. Önerilerinizi ve Yardımlarınızı Bekliyorum. Maddi Açıdan Sıkıntılı Olduğum İçin BU Yola Başvurdum. Rüşvet Olarak Algılamayın Ama, Site Adam Akıllı Hale Gelirse 90 Günlük Bedava Reklam Yardımı Yapmayı Düşünüyorum.

Şimdiden Teşekkürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Kardeş Kusura bakmada Ya sev Ya Terket Lafı yada adı altında kurduğun siten ve Misyonun hakkında biraz bilgi verebilirmisin, Sanırım kendi fikrimce yadırgadığım bir Tutum hissediyorum. Aydınlatırmısın.

Fikrimi hemen belirtiyim, Bir kişinin yada Bir grubun bu ülkenin tek sahibi imiş gibi birilerine ya seveceksin yada Siktir olup gideceksin demesi hakkını nereden aldığını merak ediyorum. Mesela mevcut yönetimi beğenmiyorum terketmeme dair Ultimatommu veriliyor burada nedir konu. ?

Ha Pkk lılara atıf edilmiş bir cümle ise, onlarla yapılan mücadele zaten yurt dışı genelinde sürüdürlmektedir, içerde didişmenin bir anlamı varmı, yani Sence Eleştiren, yada yaşam tarzından memnun olmayanlar Vatan hainimidir, bir ülkenin Vatandaşı olma Seviyesi böyle Kritik uc noktalarda ayarlanmış gibi nasıl birileri tarafından ayarlanmış gibi Vatandaşın Mantığına Yıkattırıldığınıda ayrıca merak ediyorum.

Kusuruma bakma kardeşim, İnsani erdem yanını düşünen birisi, Sağ duyu ile birleşik kalma Yıkılmadan ilelebet payidar olabilmek gibi fikirleri benimsemiş birisi olarak, Birilerine siktirol defol adeta çekilen bir site kurma çabanda asıl amacının ne olduğunu bilmeden Yardım edemeyeceğim, Aydınlatırsan sevinirim. ;) 

Dipnot= Ayrıca Orada Duran Kurdu hiç beğenmedim Çok kötü bakıyor, Kardeşim şimdi sence Korkunç görünmek yada Korku yaşatmak Güçmüdür, yada Güçlü görünmenin yolumudur. Oysa Madem Kurtları seviyorsun, Orada Daha Sevecen Kurt Resimleri var Koyabilirdin, Yanlış anlama eleştiri fikrimi belirtiyorum, Valla O kurt orada olduğu sürece Kimse sitene girmez ben Adeta Kaçtım. :)    Vede Unutmaki Güçlü Görünmekle Güçlü olmak bir değildir, Asıl Güç Millettir Atatürkünde İspatladığı gibi, Milletimiz Kızdığında 7 düşmanı denize döktü. Lütfen bu tür basit şeylere gereksinim duymayalım.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

shockman eğer  yanlış anlamadıysam site sahibi arkadaş ülkücü ve oda bozkurt belki bu şekilde düşünürsen kurt'un neden konulduğunu anlarsın..!

Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin..!

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    under_king bunu yazdı:
    -----------------------------

shockman eğer  yanlış anlamadıysam site sahibi arkadaş ülkücü ve oda bozkurt belki bu şekilde düşünürsen kurt'un neden konulduğunu anlarsın..!

Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin..!

E yav tamam anladım, Orasını elbette biliyorum, Eleştiri yaptım dikkat edersen Yahu çok kötü bakıyor ama sen baktınmı. Vallahi ben kaçtım onu görünce.. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Benim değer verdiğim birşey hakkında eleştiri yaptığının farkındayım. Hayır bence o kadar korkunç en azından benim için. Biraz sevmeyi dene :) belki daha sevimli bakar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    under_king bunu yazdı:

Benim değer verdiğim birşey hakkında eleştiri yaptığının farkındayım. Hayır bence o kadar korkunç en azından benim için. Biraz sevmeyi dene :) belki daha sevimli bakar

Değer verdiğin şeye fikrin itibari ile Saygı duyarım ancak, Yanlış anlama Hayvanları severim ancak Aslanmış kurtmuş, timsahmış bu hayvanlara oldum olası, Antipatim vardır. :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Sanırım sorunun yırtıcı hayvanlarla :P biras ilgilenmeyi dene belki korkunu yenersin :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Site'nin Adı Sizi Yanıltmasın. Etnik Kökene Dayalı Bir İçerik Barındırmıycak.

Söylem Olarak Benimsediğim Olay Şudur; Alevi-Sünni - Laz-Kürt-Laz-Arab Bu Ülkenin Bir Bütün Olması. Kesinlikle Ayrılıkçı, Etnik Kökene Dayılı Bir Milliyetçilik Anlayışa Sahip Değildir. Sahip Olduğumuz Milli-Manevi Değerlerin Paylaşılacağı Bir Site Olacak.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

önüne glen site açıyo aq bu ne ya! =) önüne gelen de bu siteye üye olamaya başladı yok yok eskiden burası böle diildi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerket_CoM bunu yazdı:

Arkadaşlar Site'nin Adı Sizi Yanıltmasın. Etnik Kökene Dayalı Bir İçerik Barındırmıycak.

Söylem Olarak Benimsediğim Olay Şudur; Alevi-Sünni - Laz-Kürt-Laz-Arab Bu Ülkenin Bir Bütün Olması. Kesinlikle Ayrılıkçı, Etnik Kökene Dayılı Bir Milliyetçilik Anlayışa Sahip Değildir. Sahip Olduğumuz Milli-Manevi Değerlerin Paylaşılacağı Bir Site Olacak.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

bence milliyetçi bi içerik olcak

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

hemşo yardımcı olacak kişiler vardır da sen siteyi nasıl yapacan, html mi , asp mi php mi?

///______________
Toplam Hit: 4711 Toplam Mesaj: 22