folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnternet Tamamen Yasaklandı!))

İnternet Tamamen Yasaklandı!))

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    yakınd webcamdan yüzüne bakcaklar tipin uygunsa arama yapabilcen

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    thenumb bunu yazdı:
    -----------------------------

aslında ağlanıcak halimize gülüyor gibiyiz . sürekli bir şeyleri bizden alıyorlar. belli bir zaman dilimi geldiği zaman buna benzer şeyler de olucak ve o zaman normal bir olaymış gibi karşılayacağız. sıradan bir işlem dizisi gibi gelicek . höt denince hötüdez yani. ne denirse o . insanlara sürekli bir şeyleri yasaklıyorlar ,yani bu neden yapılabilir ki insan evladı bu kadar geri kafalı olabilir mi diye sormadan edilemiyor . resmen koyun moduna geldik artık. bundan sonra istenilen ve sınırlı sayıda bilgiye istenilen şekilde ulaşmaya başlıcaz , bize sunulanla yetinicez ve herkes hemen hemen aynı şeyi düşünücek.a çok güzeldir iyidir /a asla kötü olamaz /ben baktım hep iyi şeyler yapmış bu a /. harbi nere baksam sürekli olumlu yazılmış nası da iyiymiş a dicez ... mesela ttvitamin direk kaynak hazır çocuklar bakın burada hazırı var size kolaycanak sunuyoruz alın işte götürün hadi uğraşmadan bilgi denicek. bu çocuklar ilerde tabiki bilginin doğruluğunu ya da daha fazlasını aramıycak çünkü verilen yeterli olduğunu düşünecekler bunun gibi bi şey. yakında herkese şu sitelerden size ihtiyaç olanlara bakın onlar sizlere yeterde artar diğer yasaklar zaten toplumun ahlakını ve sosyal yapısını bozuyor, asimile oluyoruz, yozlaşıyoruz ayağına bir nehir gibi elimizden akıp gidecek .umarım yanılacağım şeyler olur bunlar . amma dağıldım toparlayamıyorum bitireyim bari :)

ben herzaman diyorum hocam zaten :|

bu ülke bu saatten sonra adam olmaz.yakında sacının teli göründü diye hapse giren kadınları da görücez. buraya yazdım bunu da.

bi an önce okulu felan bitirip pılı pırtı toplayıp vatandaslık deistirmek lazım. 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

baron_27 bunu yazdı:

arama motoru genel müdürlüğü :D :D:D

vatandaş arar: tayyipin yolsuzlukları :: sonuç:: tayyipin yolsuzluğu yok. durmak yok yola devam.... :D

google genel müdürlüüğüne eleman alımı olur, hepsi akpli olur zaten..

lan beni bile güldürdün ya :D normalde dalmam lazım sana :P

We can be more, we can be much more.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    konpicyus bunu yazdı:

baron_27 bunu yazdı:

arama motoru genel müdürlüğü :D :D:D

vatandaş arar: tayyipin yolsuzlukları :: sonuç:: tayyipin yolsuzluğu yok. durmak yok yola devam.... :D

google genel müdürlüüğüne eleman alımı olur, hepsi akpli olur zaten..

lan beni bile güldürdün ya :D normalde dalmam lazım sana :P
    niye dalman gerenk akplimisin yoksa :C

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Sanal_Zeka bunu yazdı:
    keşke Türkiye'de her gazete dergi penguen kadar açık sözlü ve kararlı olabilse...
    uykusuz var bide yeni bitane var şizofren die

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

Sanal_Zeka bunu yazdı:
    keşke Türkiye'de her gazete dergi penguen kadar açık sözlü ve kararlı olabilse...

sen türk medyasına penguendeki adamlar gibi adam koyarsan o medya çöker herkes birbiriyle dalga geçerse sonuç bariz...

saçmalamayalım lütfen penguenin yaptığı açık sözlülük değil sadece dalga geçiyo...onunda sonu yakın söylemiş olayım =) erken öten horozun sonu nasılsa bununda sonu öyle olacak...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    BadSector bunu yazdı:

Sanal_Zeka bunu yazdı:

sen türk medyasına penguendeki adamlar gibi adam koyarsan o medya çöker herkes birbiriyle dalga geçerse sonuç bariz...

saçmalamayalım lütfen penguenin yaptığı açık sözlülük değil sadece dalga geçiyo...onunda sonu yakın söylemiş olayım =) erken öten horozun sonu nasılsa bununda sonu öyle olacak...

tabi baska adamları koyalım gercekleri yazmasalarda ayakta duran bi medyamız olur :) 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
Toplam Hit: 3040 Toplam Mesaj: 18