folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder İnternetde Pc Baı-Sından Tel Görüşmesi.Denenmiştir.©

İnternetde Pc Baı-Sından Tel Görüşmesi.Denenmiştir.©

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Tamamdır ertan dediğin gibi kardeş üstte açıkladım büyük ihtimal tarife değişmeden önce fiyatlar değişmeden bir üste çıkmıştık ya..125tl dediği şimdiki 1024mb olmalı..Eski 256 yani bizim 512 kotalı aşımı da 60 olması lazım.Zaten 4 kişi kullanmasına rağmen 60tl ödüyorlarmış arkadaş yazmış..E 4 kişi de kaç gb download olur düşün artık..Demekki max60 söylediğin gibi para+paranın%25i=60 tl..

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Arkadaşlar benim 512 sınırlı ben sınırı ne kadar aşarsam aşayım 50(53,54,56)milyon civarı geliyor.Ama sınırı aşmazsam 30(29,31,33)milyon cıvarı geliyor.
    512sınırsızlarda (256da olabilir bu bağlantı,sınırsızlar 256ile bağlanıyor diye duydum) ise sınırı aşsanda aşmasanda 50milyon civarı geliyor.
    O yüzden bence sınırlı kullanıcı olmak daha mantıklı. Türk Telekomda çalışan akrabam söyledi bunuda bana sınırlıya geç diye sen.Ama yinede sözleşme filan okumadım.Çevremdeki gördüklerimden,kendi faturamda gördüklerimden söyliyorum.Yanlışta olabilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    Ya kardeş rapid link rica etsem. Benim öküz makine hemenpaylaştan bi işey indirmiyor. Zahmet olcak ama.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    http://rapidshare.de/files/23425741/VoipStunt.exe.html
    rapidlenmiş hali bu...
    da ben çalıştıramadım a.q şeyini beyler..
    kullanımını anlatırmısınız kısaca..

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
Toplam Hit: 20231 Toplam Mesaj: 45