İntihar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih66
    fatih66's avatar
    Erkek
    arkadaşlar içinizde hayatı boyuna hiç bi an canına kıymak istiyen oldu mu?

ben tam 5 kez düşündüm. tabi sadece düşünmek yetmiyo icraata geçirmek lazım. hep kıyıdan döndüm. Allah a şükür inancım kuvvetli.
    Allah insanı insanla denerim diyo. harbi Allah hepimize sabır versin.

F.K.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek
    Tamamda kardeşim seni canına kıymaya iten ne sakın kız meselesi deme

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    abi bende 1 kere düşündüm.evde kimse yoktu.ben kendi odamdaydım.ışıklarda kapalıydı.duman-bal dinliodum.mutfaktan ekmek bıçağını aldım.öle yere oturdum.baktım olmucak :) sol göğsümün üstüne çizik attım.7-8 cm kadar var.

ayrıca bu konu paulaşım / download bölümüne uymamış.ama nereye açılabilir bnmde bi fikrim yok hani.belki vukuatlar / anarşi / iğrençlik bölümü olabilir.

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    a.q. deli mi kovaladı intihar edeyim ulan yaşamak gibisi var mı beee oksijen bedava beyler solumaya devam edin !!!

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    sonsuza dek cehennemi göz alıyosan sen bilirsin ben hiç düşümedim düşünmemde hele bi kız için kesinlikle inhatar düşünmem düşünen warsa aklını başına alsın

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih66
    fatih66's avatar
    Erkek
    yok be ne kızı komuşum ona kız nedir ki onun için intihar edem. ya
    intihar sebeplerimden birini soliyim ben meslek lisesiyim maksadım polis olmaktı veya edebiyat öretmeni. lise son sınıfta örendim meslek liseliler polis olamıyo. sonra açık lise diploması alak dedik 60ytl paşa paşa yatırdık. tabi polis olcam ya vücut çalışmaya başladım am.na koduklarım sittirin dediler size diploma felan yok .
    eve geldim baba sutatı bi karış sen niye çalışmıyon. bakıyo ki ben bulmuyom iş amına kodumun tanıdığının yanına veriyo ve kılasik lafı solüyo "eti senin kemi de senin" burda başlıyo eziyetler niye çünkü tanıyo patron azıma ediyo 2 hafta sonra çıkıyom işten baba fırçayı basıyo. ana bi yandan sen hiç bi baltaya sap olamazsın maksadıda bu laflardan utanıp düzgün bi iş bulmammış. zaten a.ö. maliye okuyom bu sene 3 kırık var. kpss yede çalış diyolar. baba dinlemiyo lafımı kesiyo anlıcan iletişim kursam içimi dökecem. ben bi hastlığım var ağlamam hep içime atarım ağlasam rahatlıcam . birini döverken ağlarım

F.K.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    walla bendede ole OKS de babam yok yapaman yoq edemen dedi getirdim 85 neti simdi hiç sesi cikmiyor ayrıca bana ole ıs falan vermeye kalkarsa ne dınlıcem lan evden kacarım kacmadan 3-4 ay once binanin karsısındakı askeri vadiye hashas dikerim baktım buyumus asagıdakı lısedekı bagımlılara satarım sonra kendıme ev alırım muhahahaha bıraz hayalciyimdir

Yukarıda yazan medeni durum seceneklerinde neden DUL yok !!! ben belkı dulum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    karesim bende oluyo suanda var zaten ne yapcamı bilmiyom bende tam bi motor hastalığı var 2.5 senedir aileme yalvarıyorum ama almıyolar içimde bu dert oluyo hemde çok büyük dert alabilecek durumumuz var ama almıyolar inada bindiler bugüne kadar bi dediklerini iki ettirmedim ve ilk defa bu kadar çok bişey istedim tam 2.5sene dile kolay hala ağlarım almadıklarına saolsun arkadaslar veriyo ama bi yere kadar bazaen 5para etmeyen insanlardan motor dileniyom yaa o çok koyuyo bana... motoru çalıntı bulmak yada almak çok kolay ama babamın ağzından olur çıkmıyo çıksa ondan para falanda istemiyom sadece babam ''olu oğlum motorun olmasına izin veriyom'' dediği gün motor elimin altında olucak ama demiyolar kardeslerim bu ne kadar büyük derttir ne kadar çok ağladığımı bi ben bide Allahım bilir.... Allahım düşmanlarımın basına vermesin böle dert yada tasa ooffff beeeeee
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    BeLkide senin bu dünyadaki sınavın aiLendir.Bize düsen hayırLısını istemek dua etmek eLbette Yüce Yaradan her seyin iyisini biLir ve zamanı geLince gönLümüze göre verir.Yaradan Yar ve Yardımcınız oLsun..
    SeLametLe..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    intihar değil ama kızın bokuna elimi yardım .7 dikiş attılar ak
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    zaten tek tesellim o hayırlısı olsun demekten baska çarem yok
Toplam Hit: 3042 Toplam Mesaj: 22