İntihar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    turuncu kardes baban neden aldırmıyor eger gereklı bır maazeretı varsa tamamda eger gurur meselesı falan yapıyorsa hıc durma gıt bır ulku ocagına orada sana sahip cıkar egıtır ogretır egıtım masraflarını karsılarlar senın yasın kac

Yukarıda yazan medeni durum seceneklerinde neden DUL yok !!! ben belkı dulum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    yaklaşık 4 sene önce intihar etttim...

Nasıl birşey olduğunu çok merak ettiğimden...

1 hafta sagır gezmiştim...

Eski üyeler bilirler...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatih66
    fatih66's avatar
    Erkek
    renegadealien abi biraz anlatsana biz de bilelim. accip merak ettim. (insanın başına ne gelirse, ya meraktan ya da .araktan gelirmiş) içimden geldi.

F.K.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Yazdı, sanırım lise 2 yada lise son olması lazım...

Bi yazıdan etkilendim, Adamın birisi sol kolunu silahla vurmuştu, neden die sorduklarında "merakımdan" die cevap vermişti, tam 1 sene sonra bu sefer adam sağ kolunu silahla vurmuştu, bu sefer nie yaptın die sorduklarında "sol kolumu vurduğumda cok hoşuma gitti" die cevap vemrişti...

O gece geldi aklıma, vasiyetimi yazdım herşeyi hazıladım, cıktım bakkala gittim, ne ilac var die baktığımda sadece aspirin kalmıştı(Bakkalın vermidon sattığını bildiğim için bakkala gitmiştim ama yoktu. Hatta daha sonraları sitede vermidon nickli arkadaşla baya geyik yapmıştık) 4 kutu aspirin aldım, 1 tanede kutu kola aldım, amacım aspirinle ölmesem bile asipirin+kola ile midem delinecekti, aslında midenin nasıl yıklandığı merak ettiğim içindi...

gittim evin aşağısındaki parka, tek tek bütün aspirinleri içtim, üstünede kolayı içtim, sonra dank etti tabiki olacaklar :) önce cafeye gittim, vasiyetimi bi yere yazmam gerekiyordu, cok sevdiğim bi gökhan abim vardır, tahribata takılıyordu, bütün vasiyetimi yazdım, gökhan abiye yollanması için siteye koydum, sonra geri parka gittim,

öldüğümde yada bayıldığımda hastaneye kaldırdıklarında fark edilsin die, telefonlarımdaki pin kodlarını kaldırdım, annemin babamın telefon numaralarını düzelttim en başa kaydettim, adresimi bi kağıda yazıp cüzdanın içine koydum, sonra beklemeye başladım...

Baktım olacak gibi değil saat 12 oldu cıktım eve gittim, nete girdim tabi arkadaşların filan haberleri olmuş baya bi muhabbet ettik milletle filan sonra vurdum kafayı yattım, ha önce banyo yaptım :)

sabah kalktım gözlerim açılmadı önce, bütün yüzüm şişmiş fazla asipirinden gözlerim açılmıo filan, cok kötüydüm ilk kalktığımda, ilk şokumu ranzadan aşağı inerken yaşadım, ranzadan inerken ayağım tekerlekli sandalyeye çarptı, sandalye gitti masaya çarptı ama ses yok.!!!

İlk şokumu orada yaşadım, indim aşağıya dolaba vuruyorum masaya vuruyorum yumrukluom hiç bir ses yok...

gittim direk buzdolabına aldım aspirin kutusunu açtım prospektüsü, prospektüste yazıyorki, fazla kullanımı kulak çınlamasına sebep olur..

Hasssikktiir :) 1 gün boyunca hiç bir şey duymadım 3 gün boyuncada uğultuyla duydum sonradan kendime geldim, ama sonradan öğrendiğime göre fazla asiprinden kanım cok fazla sulanmış ve o anda bir yerim kesilse yada birşey olsa
    kanı durdurmayıp kan kaybından ölebilirmişim...

O tarihten beri 4 sene geçti, güzel bir deneyimdi ama o tarihten beri hiç aspirin içmedim :)

Forumda vardı o konu ama ihtilal sırasında araya kaynayıp silinmiş :(

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    harbiden pskiopat olduğuna şimdi inandım hocA :D
    ben geçen gün babamın silahıyla vuracaktım kendi mi.dedim sktret lan değer mi..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    renegadealien geçmiş olsun hoca yav :) .. bende çok kez intihar ettim .. 4. kattan atladım bacaklarımın kırılmasıyla kaldım neyse düzeldi derken hap filan içtim bi aralar felaket bi deneyimdi.. sonra bilek kesilince kan kaybından ölünür diolardı kestim yine ölmedim .. sikerim böyle işi dedim artık yok intihar filan vazgeçtim zaten akciğerlerden hastayım 8 yıla yakın zaten ölcem hiç olmazsa doya doya bi 8 yıl yaşayalım :)

:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    bu konuyu görmemisim bende bi tane açtim ya nese günahmis intaar etmeyin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    Öteki konuyu depoya taşıdım.

Yannız ben intihar ettiğim zaman hiç bir sorunum yoktu :) Yani tek amaç meraktan..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    insanın başına ya meraktan yada meraktan gelirmiş hoca :P

:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    himm