folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Intikam Zamani Nerede Arkada$Lar?

Intikam Zamani Nerede Arkada$Lar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yazdığımı iyi okumamışsın yine sallıyorsun..Yaz bir oyun görelim kod inceleme,OYUN YAZ.

ve birdaha saygızılık da yaparsan karışmam..Ben bu sitede tek şeye kıl olurum o da artist liktir.

+  ben seninle niye sidik yarıştırayım? Senin ukala ve artist tavırların hoşuma gitmedi.Dünyada yapılan işe saygı diye birşey vardır tabi bu iyi bir amaçla yapılıyorsa.Biz insanlık alemi olarak buna inanıyoruz ama artistlerin dünyasında görüyorum ki bu yok.Ben ne yazıyorum adam sidik yarıştırma diyor ya hayret..Bak yazdıklarını iyi oku yada daha iyi anlaman için kendi yazdıklarını bir başka kişiye okut ve ondan yorumunu öğren,ne kadar artist olduğunu analayacaksın.Senin statün ne olursa olsun kimseye köstek olmaya,kuru gürültü yapmaya hakkın yok..Benim bilgimi değerlendirmekte sana kalmadı çünkü ben senin gibi artist artist şunu bunu şu şöyle demiyorum demem de..Forumun mantığını benimsemek buraya üye olup artist artist yazmaktan çok daha önemlidir.Biz senin gibi adamları çok gördük.Neyse ortamı daha fazla germek istemiyorum,sadece

Adam ol efendi konuş.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Cvp yazmayacaktım ama 3 kere kendi girdiğin entry değiştirdin.Demek ki yazdıklarım acı koymuş :)
    Konunun geçmişini bilmiyorsun sonra maydonoz oluyorsun, ben hiçbir zaman oyun yazarım demedim, bunuda nerden uydurdun bilmiyorum, böyle bir iddaam da yok.Ben sadece C++ ile birçok projede görev aldım (çalıştığım şirketlerde) ve işin ne kadar zor ve karmaşık olduğunu biliyorum.
    Senden korkumda yok, tamam biraz sinirlendirdiniz uslüp değişti ama bunun için forumdaki arkadaşlardan özür dilerim senden değil.Ateş olsan ne yazar, sonuç olarak boşsun.(yazdıklarından belli)
    Asıl sen benim yazdıklarımı iyi oku, hatta eskileri değil sadece bu konuyu en baştan tek tek oku, saçmaladığını göreceksin.
    Evet beyler böyle atışmaya devam mı edecez, yoksa başka projeleriniz var mı?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    truvaa
    truvaa's avatar
    Erkek

Tabi karısmak gıbı olmasın okudugum kadarıyla cukurova sadece bazı seylerı soylemıs soyle olmaz boyle yapın dıe tabı bazı yerlerde olmadık seyler demıs yas konusunda...sanırım cukurova sadece oneri sunmuş size...oyun ister cıkar ister cıkmaz ama arada bı fark var grup dagıldı demiş arkadas yanı bunun tartısmasına gerek yok sanırım....

bu arada ha yapmıslar ha yapmamıslar adamlar ıster yapar ıster yapmaz buda kımseyı alakadar etmez...Bosuna gerginlik yaratmayın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hayır bilemedin artist bey ben entry niye değiştiriyorum bunu bile sen dandik artist yapın ile cevaplıyorsun..Sürekli cevap cevap hoşuma gitmiyor kendimce ekran açıktı ve üstüne yazdım.Bu arada sen nasıl benim bu konu hakkımda bilgim olup olmadığımı biliyorsun?Ben hergün login olmasamda ortalama 3-4 saat sitede kalıyorum.İntikam zamanını nı da  (!) takip ederim diğer tüm konularıda..Bu site kapalıyken bile bakıyorum,gözüm gibi bakıyorum,sahipleniyorum..Sen bilmezsin bu sitenin cjb halini..Konuşursun..Sen bu foruma üye olduğun tarihe birde benimkine bak tamam :) Ta o forum ilk açıldığı günden beri forumdayım ben dandik fikirlerini kendine sakla..Senin gibi adamlarla uğraşmamak için neredeyse 2 sene üye olmadım buraya..Oyunu yazan da ben değilim oyunun özelliklerini savunacak ta ben sadece  senin artist tavrına ve ukala yapına kıl oldum..Uzatmaya gerek yok hepinizi seviyorum

Saygılar..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    8mm yanındayım hojam adam kendi kendini şişiriyo ortadda yaptığı bi bok yok millete laf atması kolay tabi 4 sene uğraştık ki yapılan şeyler o kadarda kötü değildi piyasadaki boktan oyunları geçecek yere kadar gelinmişti görüntü teknolojileri konusunda öyle yada böyle seninle zaten tartışacak değilim insanlar bizim emeğimize saygı duydular sen saygı duymayabilirsin senin bileceğin iş daha fazla da muhattap olmak istemiyorum

Zimbabwe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Charmander, ir2, teo... ve adını hatırlamadın onlarca kişi ve şimdide 8mm ekibi, artık tek tek cvp vermekten yoruldum.Projenize saygı duydum amaçlarınıza da, teknik bilgilerde verdiğim cvplara kimse karşı çıkamadı veya yanlış diyemedi ama iş atışmaya geldimi herkes bana çullandı maşallah.
    Bundan sonra dediğim gibi sadece izleyiciğim.
    Kreston ; bahsettiğin eğer 4 yıllık uğraşı en son yayınlanan 5-6 Mb. demo ise, sanırım bende hala duruyor, onların ne olduğunu sende çok iyi biliyorsun.Birbirimizi kandırmayalım, din kardeşiyiz :)
    Umarım 5-10 sene sonra oyun çıkarmayı başarırsınız, bende mahçup duruma düşerim :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sen dalgana devam et en son 25 mblık bir fragman vardı onun demosu charmanderda o 5-6mblik demo 1 sene öncesinin

Zimbabwe
Toplam Hit: 5813 Toplam Mesaj: 28