folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İos 10.2 Jailbreak Çıktı / İphone 5S Ve 6S Arası Tüm Modeller

İos 10.2 Jailbreak Çıktı / İphone 5S Ve 6S Arası Tüm Modeller

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bence Apple jailbreak'ı kendi el altından veriyor. Yoksa piyasadan çekilmiş 6 ve 5S'lere gelmeyip yeni iPhonelara gelmesinin başka açıklaması yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

ben 6s kullanıcıgım ama hıc denemedım ne işe yarıyor bilmiyorum affola bırı detaylı analtırsa sevınırım?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

Geç gördüm sabah deniyorum hemen. Deneyimleri yazarım. 

Okuduğum kadarıyla daha stabil olmuş. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Hacı imzalar kapanmadı mı? İp 5 için çıkmıcak sanırım jb

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

5S ve sonrasında Apple 64 bit işlemciye geçtiği için 5 modeli fasulye model. Tıpkı iPhone 6 gibi. iPhone 3, 4, 5 ve 6 arada kalmış tutulmayan modeller. Zaten Apple'da bu modellerden çabuk desteğini çekti.

Bu arada 5S ve 6'ya destek geldi hayırlı olsun.

Buyrun : http://www.mediafire.com/file/9cis6fevqs46824/Yalu_Bravo.ipa

mkyb tarafından 29/Oca/17 19:00 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Deneyen var mı 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Deneyen var mı 

ben denedim hocam. Tweak ve uygulamaların hiçbiri İOS 10.2'Ye uyumlu değil. Birçok kaynak eklememe rağmen tweaklari bulamadım. Birde sık sık hata alıyordum. Uyumluluk sorunları çok fazla. Şimdilik yapmanızı tavsiye etmiyorum. Adam akıllı bir hale gelene kadar beklemek lazım. Birde .ipa dosyasını telefona yüklerken Apple kullanıcı adı ve ID'nizi istiyor. Sakın vermeyin, mümkünse ikinci bir iCloud hesabı açın ve onu Jailbreak için kullanın. Birde gelişirici hesabı değilse bu İcloud hesabınız, birkaç haftada bir yeniden jailbreak yapmanız gerekiyor ta en başından. Bu ibnelerin işi belli olmaz amk yarın öbürgün notlarımız resimlerimiz videolarımız internet alemine düşer.

DrKeworks tarafından 29/Oca/17 20:54 tarihinde düzenlenmiştir

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Deneyen var mı 

ben denedim hocam. Tweak ve uygulamaların hiçbiri İOS 10.2'Ye uyumlu değil. Birçok kaynak eklememe rağmen tweaklari bulamadım. Birde sık sık hata alıyordum. Uyumluluk sorunları çok fazla. Şimdilik yapmanızı tavsiye etmiyorum. Adam akıllı bir hale gelene kadar beklemek lazım. Birde .ipa dosyasını telefona yüklerken Apple kullanıcı adı ve ID'nizi istiyor. Sakın vermeyin, mümkünse ikinci bir iCloud hesabı açın ve onu Jailbreak için kullanın. Birde gelişirici hesabı değilse bu İcloud hesabınız, birkaç haftada bir yeniden jailbreak yapmanız gerekiyor ta en başından. Bu ibnelerin işi belli olmaz amk yarın öbürgün notlarımız resimlerimiz videolarımız internet alemine düşer.

Eyvallah hocam bu iş baya zor olacak anlaşılan bir iki ay daha çıkmazsa dönecem sanırım androide 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Hocam uyumsuz tweak kalmadi dogru duzgun hersey stabil calisiyor..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Hocam uyumsuz tweak kalmadi dogru duzgun hersey stabil calisiyor..

Hocam telefon ne? Arama kayıt programı çalışıyor mu?

Toplam Hit: 3233 Toplam Mesaj: 27
jailbreak