İos 10.3 Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    Bolvadinli bunu yazdı

veri kaybı yaşayan var mı?

bende sorunsuz geçtim

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kentaki bunu yazdı

Multitasking de delay mı var bana mı öyle geldi?

uygulama arası geçişte çift tıklayınca home butonuna biraz gecikme sonrasında küçültüyor?

Bir gecikme yok. Telefonu sıfırla hocam olmazsa. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Kentaki bunu yazdı

Multitasking de delay mı var bana mı öyle geldi?

uygulama arası geçişte çift tıklayınca home butonuna biraz gecikme sonrasında küçültüyor?

Bir gecikme yok. Telefonu sıfırla hocam olmazsa. 

Sağol hocam bakalım bir de dediğin gibi sıfırdan kurulum deneyim. 

What are you doing???
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

Sorunumu şans eseri çözdüm. Paylaşayım belki başına gelen olur farkedemez.

Güdümlü erişimi açmıştım dün gece deneme için açık kalmış home butonuna 2 defa tıklayınca çok kısa süre belki 3. tık gelir diye güdümlü erişim bekletiyor ondan kaynaklanıyor sorun. Güdümlü erişimi kapattım sorun gitti çatır çatır multitasking yapıyor :)

What are you doing???
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı

Iphone 5 e geldigi yaziyor ama bana gelmedi nedense 

5C banada gelmedi araştırdım 32bit sistemlere 1-2 gün aksayabilirmiş onu geçtim bi haber daha gördüm ama umarım doğru değildir 10.3.2 ile 32 bit sistemlere güncellemeleri durduracaklarmış

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Çer çöp güncellemesi olmuş yine,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    Dos_Attach bunu yazdı

5C banada gelmedi araştırdım 32bit sistemlere 1-2 gün aksayabilirmiş onu geçtim bi haber daha gördüm ama umarım doğru değildir 10.3.2 ile 32 bit sistemlere güncellemeleri durduracaklarmış

ios 11'i göremeyecek 5 ve 5C. 5 yıllık güncelleme ömürleri doldu. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telos00
    telos00's avatar
    Erkek

iphone 6s-16 almayı düşünüyorum, bu güncellemeler geldigimde hafızası yeter mi yoksa iphone 6s-32 mi alayım.(yeni konu açmak istemedim ,)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    telos00 bunu yazdı

iphone 6s-16 almayı düşünüyorum, bu güncellemeler geldigimde hafızası yeter mi yoksa iphone 6s-32 mi alayım.(yeni konu açmak istemedim ,)

Kesinlike 32 al. 16 GB cidden sıkıntı. ios'ta uygulama önbelleği dehşet şişiyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı
    Dos_Attach bunu yazdı

ios 11'i göremeyecek 5 ve 5C. 5 yıllık güncelleme ömürleri doldu. 

O zaman teli değiştirmek şart oldu zate ağırlığından şikayetciydim çok 

@telos00

hocam @mkyb hocama katılıyorum kesinlikle 16 alma şansın varsa 32 al ben şuan arada bir uygulama silim yeniden yüklüyorum önbellekleri silmek için

Toplam Hit: 7207 Toplam Mesaj: 64
ios ios 10.3