İos 6 Kurulum, Problem Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

yarına hallolur bence de bakalım. Yazılım sürümleri (gerek işletim sistemleri olsun gerek başka şeyler) piyasaya çıktıktan 1-2 hafta sonra indirip kurmakta yarar var. Çünkü bir sürü bug oluyor doğal olark. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

yarına hallolur bence de bakalım. Yazılım sürümleri (gerek işletim sistemleri olsun gerek başka şeyler) piyasaya çıktıktan 1-2 hafta sonra indirip kurmakta yarar var. Çünkü bir sürü bug oluyor doğal olark. 

27 sinde tekrar bir güncelleme gelicek..

Olmadi beklerim 27 sine kadar .

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Toptan bi guncellemeleri yayinlasinlar bakalim, ne zaman ki adam olur guncellerik bizde :)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

27 sinde tekrar bir güncelleme gelicek..

Olmadi beklerim 27 sine kadar .

aynen hocam genelde böyle yapmak daha mantıklı. Dediklerimi olmadı mı ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

ben iki cihaza ios6 kurdum ikisinde de hiç bir problem yaşamadım, sorunsuz kullanıyorum...

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

goruldugu gibi mukemmel sistem sorunsuz isletim sistemi yok.

insan yapimi her seyde hatalar oluyor.

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

imessage ve facetime düzeldi sanki birdaha kapanmadı . kasma falanda yok wireless düzgün çalışıyor passbook bir ara geldi sonra yine gitti çokta sikimde dedim. appstore saçmalıyor bir türkçe oluyor bir ingilizce ama oda bu günden itibaren türkçe de kaldı bir değişiklik yok şuan 
    birde jailbreak çıktı falan diyorlardı ?

PsychoDawn tarafından 22/Eyl/12 14:42 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

Yok hocam anlatamadım.

i nin üstüne bastık ya direkt sola kaydırdığımda aynı hizzaya geldiğinde oluyordu. Yani istersen i'ye bas, ekranın en alt tarafına götür elini ; eğer y düzleminde aynıysa sorun yoktu. Şimdi x ve y düzlemlerinde aynı olması gerek.

Baya bi sıkıntı çektim. Kullanışlı olmayı mahfetmiş.

bence bi tuhaflık var. ben dün ipad2 yi güncelledim klavyede artık doğrudan türkçe karakterler var 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balthier
    balthier's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

Yok hocam anlatamadım.

i nin üstüne bastık ya direkt sola kaydırdığımda aynı hizzaya geldiğinde oluyordu. Yani istersen i'ye bas, ekranın en alt tarafına götür elini ; eğer y düzleminde aynıysa sorun yoktu. Şimdi x ve y düzlemlerinde aynı olması gerek.

Baya bi sıkıntı çektim. Kullanışlı olmayı mahfetmiş.

Türkçe karakter destekli klavye geldi zaten. Ben 2 gündür kullanıyorum hiç bir problemle karşılaşmadım şimdilik

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    PsychoDawn bunu yazdı

imessage ve facetime düzeldi sanki birdaha kapanmadı . kasma falanda yok wireless düzgün çalışıyor passbook bir ara geldi sonra yine gitti çokta sikimde dedim. appstore saçmalıyor bir türkçe oluyor bir ingilizce ama oda bu günden itibaren türkçe de kaldı bir değişiklik yok şuan 
    birde jailbreak çıktı falan diyorlardı ?

hocam kırıldı 2 günde de durum ne bilmiyorum. JB kullanmıyorum.

Toplam Hit: 3136 Toplam Mesaj: 22