folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder İos'tan Android'e Gectim - Tavsiye Uygulamalar

İos'tan Android'e Gectim - Tavsiye Uygulamalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selamlar

Yaklasik 7 senedir iOS kullaniyordum ve su konuda bahsettigim gibi oneplus 8 pro'yu aldim (bende appletv, macbook ve apple watch var hepsi birbirine uyumlu gidiyordu oneplus'u bakalim nasil entegre edecegim :) )

Android'e yavas alismaya calisiyorum :) Telefon güzel umarim "Android pismanlik"demem ve uzun süreler kullanirim.. (beni bu düsünceye getiren samsung utansin)..

Konuyu acma sebebim ise tavsiye ettiginiz uygulamalar.. Mesela takvim/ajanda uygulamasi, yararli araclar, sitelere girince reklamlari engelleme yöntemleri.. Bir cok seyde tavsiyeye ihtiyacim var.

Suan android 10 var, yakin zamanda 11 cikacakmis onu bekliyorum.. Bir de ücretli uygulamalarin apk'sinin yayinlandigi hangi siteler var onlardan da denemek isterim.. (kullandigim uygulamayi ya da begendim uygulamayi zaten satin alirim ama bazen sacma sapan uygulamlara para veriyoruz, iphone da alirken bir de yillik ücret kesiyor, geri ödemede yapamiyorsun ya da ben denedim olmadi)..

Tesekkürler

unbalanced tarafından 14/Tem/20 21:58 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

OnePlus'ta Dns ayarı var mı bilmiyorum ama direk Adguard Dns yazarak tüm reklamları kökünden engelleyebilirsin.

Reklamsız YouTube için YouTube Vanced öneriririm. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

İphone x den one plus 7t pro mclaren a geçiş yapmıştım. 1 ay zor dayandım ve cihazı satıp ip11 e geçtim.

umarım sende aynı dönüşü yapmassın.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

apple ekosisteminden çıkıp, günlük sürekli kullandığın telefonu android alman umarım bir sıkıntı çıkarmaz. sırf apple watch için, laptop ve telefonu apple alasım var :) 

uygulama önerisi youtube vanced, sadece reklamsız olması değil arka planda çalışabilmesi de büyük fayda sağlıyor. 

redbox tv diye bir uygulama var maçları falan buradan takip edebilirsin, güvenilirliği konusunda bilgim yok.

uygulamaları bulmak için google, uygulama adı + apk diye arat, güven veren tasarımlı olandan indir tarat yükle. 

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

muhtemelen ios a geri döneceksin bu cihaz kötü olduğu için değil ekosistem farkı yüzünden

mkyb nin dediği gibi

adguard dns

youtube vanced

güzel ınstagram plus ile ınstagramdaki tüm medyaları indirebilirsin ve reklamsız kullanabilirsin

gallery vault ile videoları ve görselleri şifreleyip gizleyebilirsin

browser olarak opera beta tavsiye ederim

turbo vpn ve vpn 360 tavsiye ederim ücretsiz sınırsız vpn

PanxeR tarafından 14/Tem/20 22:22 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

sana özel karışık kaset yapayım hocam :d

Github

Jira

Slack

Zoom

Google Takvim ve Google ın bütün ürünlerini tavsiye ederim 

BerkayCit tarafından 14/Tem/20 22:30 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

YouTube Vanced i naısl kullanıyorsunuz.

bu arada hayırlı olsun telefonun. güzel cihaz. biraz kullanınca cihaz hakkında düşüncelerini paylaşırmısın. 

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

colorNote

Zedge tema ve duvarkağıdı

radyo kulesi

RYT müzik youtubeden mp3 indirme için

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

YouTube de ekranı kapatarak müzik dinlemek için bir program varmi? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

İlk iPhone 2G den başlamak üzere iPhone 7 ye kadar sadece iOS kullanıcısı olarak ben de aynı durumdaydım.  7 aydır Note 8 Pro kullanıyorum. Başta android arayüzü kullanım şekli malum iOS alışkanlıklarından rahatsız etti. Ancak olağanüstü bir batarya ve ekran performansı olduğundan vazgeçmedim ama hep bir iOS alışkanlığı arayışları oldu. Baktım olmuyor iOS Launcher ları araştırmaya başladım. Neredeyse tamamının iOS arayüzü ve kullanım şekli ile uzaktan yakından ilgisi olmadığını gördüm. En sonunda öyle bir Launcher buldum ki kelimenin tek manasıyla mükemmel. Hatta o kadar iyi ki nerdeyse iOS tan daha iyi diyeceğim telefonun donanımı ile güçlendiği için..

6 aydır ne bir tekleme, ne bir donma, ne bir uyumsuzluk yaşamadım.. Telefonu görenler iPhone X sanıyor hatta ..

İşin bir de duygusal boyutu var tabi, artık bir iPhone a o kadar para verilmez yani..

Tavsiye ederim ..

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.luutinhit.ioslauncher

GoQaN tarafından 14/Tem/20 23:28 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun hocam.

YouTube Vanced var tavsiye ederim. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
Toplam Hit: 4674 Toplam Mesaj: 41
android uygulamalar