İp Bildimiz Makinaya Torjan Atmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltarhan
    ltarhan's avatar
    Erkek
    arkadaşlar elimde bir çok trojan atma prog. var fakat adama çaktırmadan nasıl ona trojan atarım veya trojanları farklı  gönder me yöntemlerini yazarsanız sevinirim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unknown_313
    unknown_313's avatar
    Erkek

bulursan bana da gönder

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    velicavus
    velicavus's avatar
    Erkek

Bu trojan atmak göbek atmak gibi mi bişiyküne  

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    Tahribat Forum
    Elektronik / GSM Tech / Mobil Cihazlar
          ip bildimiz makinaya torjan atmak

harika :) bu trojan atacaan makina cep telefonumu?

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    velicavus
    velicavus's avatar
    Erkek
    Trojan atmak, gobek atmak bunlar ayni seyler. Bence sen bi asenayi ara sor (0533 4454121)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    tassak bir yana birkac telnet komutuyla sendeki dosyayi karsiya transfer edip acabilion. oda paylasima aciksa sansina. yada telnetle hic ugrasmadan explorer satirinda ip numarasından önce \\adamin ipsi yaz enterla oda paylasima aciklarda isini görür..  incele denk gelirsin..

choosing my confessions...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    liseli kızlar yaz yolla

bassinyourface
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    kafana göre her ip ye trojan göndermek olsa hacklenmeyen adam kalmaz dünyada a.q. arkadaslarin dedigi gibi paylasima acik olanlarda sadece onlarada essantial net tools falan filanla uras ne urascan trojanla...

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    Dogru Dedin Alişim Su İş Olsaydı Ben OOOOO Jr yi Yok Etmiştim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    alibaba bunu yazdı:

kafana göre her ip ye trojan göndermek olsa hacklenmeyen adam kalmaz dünyada a.q. arkadaslarin dedigi gibi paylasima acik olanlarda sadece onlarada essantial net tools falan filanla uras ne urascan trojanla...

Arkadaşım böyle bir ihtimalin çıkması çok düşük diyelimki çıktı,ancak masa üzerine bir exe koyman lazımonuda açması lazım yada bu esnada,Antivirüs programı yada Firewall'ı olmaması lazım.

Ip'ye direk olarak Trojan atamazsın,kızlar vs diye mail atmak bir yöntem olsada pek tercih etmiyoruz.Onun yerine eğer uzun vadeli bir intikam düşüyorsan  ekle kanka sohbeti yap.Birazda çok çakıyormuş gibi görün bu işlerden görün,al bak bu av yeni çıktı de yolla.

Yada adını Burak yap Herkesin ne hikmetse bir Burak arkadaşı var,olum ne zamandır nerelerdesin de yada deme:) naber len ben Burak len nabıyorsun salı aradım telefonun kapalıydı de? Burak çıkaramadımd erse Ali die bi mail al Ali dene Snn düşünme kapasitene kalmış Trojan yedirme olayı.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceSur
    ceSur's avatar
    Erkek

oLur oLur ßu dunya'da herşey oLur:) oLmucak Sey yok kendine güzeL ßir trojan yaz ßir iki down et ßırak kendiLer coqaLsın :) uqrasma exe daqıtacam diye :) FirewaLL 'Lardan Antivirüs'Lerdende geçer :) ßizzat ben görüorum:) isterseniz yayınLayım bir ikitanesini :)

* Topic is '.advscan dcom135 100 0 0 -r'

<IRC> [DreamX]-84866: [SCAN]: Random Port Scan started on 85.97.x.x:135 with a delay of 5 seconds for 0 minutes using 100 threads.

kendi tarıyor yükLüor exe'yi acıyor pItttt ip sizde ;) :D

ßunLar ßenim GhOLgemi Gorse HayaLet Diye kOrKar...!
Toplam Hit: 5925 Toplam Mesaj: 12