Ip Tv İçin Android Tv Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar bir yakınımızın danışması üzerine size sormak istedim.Ben açıkçası xiaominin global sürümü olanı önerecektim ama emin olamadım yanlış yönlendirmemek için.Sizce ne alması gerekiyor ? 

https://tr.aliexpress.com/item/Original-xiaomi-Mi-Box-Android-TV-Box-4K-60fps-Amlogic-Cortex-A53-Quad-core-Mali-450/32678564382.html?spm=a2g10.search0104.3.1.5feb28d2Fd3swG&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10340_10341_10084_10083_10618_10307_5711215_10313_10059_10534_100031_10103_10627_10626_10624_10623_10622_5711315_10621_10620_5722415,searchweb201603_2,ppcSwitch_3&algo_expid=6ad42e88-02bd-433d-891d-0349a19a7408-0&algo_pvid=6ad42e88-02bd-433d-891d-0349a19a7408&priceBeautifyAB=0 

Yani bu ip tv denen şeylerle uyumlu mudur ? Alırken neye dikkat etmemiz gerekiyor sizce ?

Teşekkürler.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_715051.html

Neye dikkat ediliyor bilmiyorum ama bunu kullanıyorum hocam gayet memnunum.

Wifi'ye bağladım kablo derdi filan yok. Hdmi da tvye ip tv izliyorum.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı

bu ip tv olayı da tam olarak lig tv için mi ? internet hızı da mı önemli donma filan oluyor mu? 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    crystalmeth bunu yazdı

bu ip tv olayı da tam olarak lig tv için mi ? internet hızı da mı önemli donma filan oluyor mu? 

Aynen hocam ligtv için ve bir sürü kanal , belgeseler kanallarını filan'da izliyorum.

iptv'yi aldığın yere ve sunucusuna bağlı olarak değişen bir şey bu sanırım hocam.

@vesselam dan aldım iptv'yi , 8mbit internet ile donmadan izleye biliyorum.

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı
    crystalmeth bunu yazdı

Aynen hocam ligtv için ve bir sürü kanal , belgeseler kanallarını filan'da izliyorum.

iptv'yi aldığın yere ve sunucusuna bağlı olarak değişen bir şey bu sanırım hocam.

@vesselam dan aldım iptv'yi , 8mbit internet ile donmadan izleye biliyorum.

Hocam android tv olauo sart mi ? 

Bir de oneriniz var mi ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

Tvbox alacaksan tvnin Android olmasına gerek yok pc monitörüne bile bağlanıyor. 

YalnızAdam
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

kodi ile raspi bile işinizi görür. bu haftasonu deneyeceğim ben de. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Cihaz onerisinde bulunabilecek var mi acaba ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

kodi ile raspi bile işinizi görür. bu haftasonu deneyeceğim ben de. 

ben denedim ama kanal geçişleri çok yavaş oluyor, telefonu ile kontrol ediyordum neye bassam çok geç geliyor, android tv box kurdum içine neden bilmiyorum açılış logosunda kalıyor 1 farklı süürm yükledim olmadı, bede bakıyorum düzgün, uzaktan kumandalı bir şey hatta konu açmıştım ama işlerden sipariş geçemedim kaldı öyle. Haftaya benim konuya yazılanlardan yola çıkarak bir şey sipariş geçeceğim.

https://www.tahribat.com/forum/android-tv-box-kullananlar-229338

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

RK3399 cpu chipsetli alın 4K medya konusunda daha başarılı.

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hocam link olarak bir cihaz öneriniz var mı ?

Toplam Hit: 2404 Toplam Mesaj: 20
android tv ıp tv