folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Ipad Air Taniltildi Sizce Nasil, Alinir Mi?

Ipad Air Taniltildi Sizce Nasil, Alinir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

arkadaş aynı şeyi arttırıp arttırıp veriyorlar ya sinir olmamak elde değil bi kaç ppi arttırıyor 2-3mp fazla koyuyor millet de sanki mucize yaratmışlar gibi çok iyi abi deli oldu abi yemin ederim tam istediğim gibi oldu abi muhabbetine giriyor ya yeni birşey hiç yok amk ne üstünde bir nfc var efendime söyliyim ne üstünde bir upgradable bir donanım var efendim usb takılmıyor (pop mop zırt pırt takarak oluyormuş ama ne gerek var ?) yada ne bilim bir allinshare olarak diğer cihazlara bağlanmaz hala çok büyük hala çok gereksiz.

O H A !

ppi artmadı, 2-3mp fazla da konulmadı, upgradable donanım? usb? :D hacı çok alakasız kalmışın sen bu teknolojiye, bu kadar ezbere konuşmamak lazım. Senin gereksiz dediğin şeyle işini gücünü yapıyor millet, çok yanlış kafadasın.

Ehl-i Byte
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı

arkadaş aynı şeyi arttırıp arttırıp veriyorlar ya sinir olmamak elde değil bi kaç ppi arttırıyor 2-3mp fazla koyuyor millet de sanki mucize yaratmışlar gibi çok iyi abi deli oldu abi yemin ederim tam istediğim gibi oldu abi muhabbetine giriyor ya yeni birşey hiç yok amk ne üstünde bir nfc var efendime söyliyim ne üstünde bir upgradable bir donanım var efendim usb takılmıyor (pop mop zırt pırt takarak oluyormuş ama ne gerek var ?) yada ne bilim bir allinshare olarak diğer cihazlara bağlanmaz hala çok büyük hala çok gereksiz.

O H A !

ppi artmadı, 2-3mp fazla da konulmadı, upgradable donanım? usb? :D hacı çok alakasız kalmışın sen bu teknolojiye, bu kadar ezbere konuşmamak lazım. Senin gereksiz dediğin şeyle işini gücünü yapıyor millet, çok yanlış kafadasın.

hacım anladığım kadarıyla karakule de ben gibi düşünüyor. bu fiyatın yarısına belki daha da azına aynı özellikte ve aynı işi görebilecek cihaz varken epıla bu kadar para vermek gereksiz diyo ben de öyle düşünüyom.

ayrıca yıl olmuş 2013 tablete neden extra bir donanım gerekmeden USb takamıyorum? sadece epıla değil diğerleri için de diyorum..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

trampfd bi baksana hacım özellikleri bi karşılaştır göreceksin 

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı

O H A !

hacım anladığım kadarıyla karakule de ben gibi düşünüyor. bu fiyatın yarısına belki daha da azına aynı özellikte ve aynı işi görebilecek cihaz varken epıla bu kadar para vermek gereksiz diyo ben de öyle düşünüyom.

ayrıca yıl olmuş 2013 tablete neden extra bir donanım gerekmeden USb takamıyorum? sadece epıla değil diğerleri için de diyorum..

Usb konusunu geç hacı, istersen takabiliyorsun ama boşu boşuna senede 1 kere belki kullanacağım bir portun (aletin kendi kalınlığı kadar bu port) cihazın üstünde sik gibi durmasını istemem, apple da böyle birşey yapmayacaktır zaten. Devir cloud devri, herşey nette saklanıyor depolanıyor, adamlar sana ücretsiz alan veriyorlar senin flashta saklayacağın datanın 10000 milyon kat daha güvenli bir yerde durabileceği, ve her yerden erişebileceğin gibi bir teknoloji bu. yine de istersen aparatınla istediğin aleti takarsın.

"Epıla fazla para" mevzusu da kalite anlayışıyla değişiyor, bir kere iPad kalitesini kullandıktan sonra diğer tabletlerin aslında aynı şeyi yapamadıklarını görürsün. Mesela müzikle uğraşan biri açıp Garagebandla yapabildiği işi herhangi başka bir platformda yapamaz, androidde bu hayal bile edilemeyecek birşey.

Ehl-i Byte
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

1. Karakule bazi konularda hakli Ipad 3 varsa tutupta bunu almak sacmalik fakat benim hic tabletim yok elbette bunu alacagim. Bunun yaninda USB cikis olmamasi buyuk eksiklik zaten onu saymadim bile. NFC Turkiye'de suan gereksiz kardesim.

2. Dandik tabletlele ugrasacagima IOS kullanisliligini tercih ederim. Samsung' un fiyatlarida cok dusuk sayilmaz.

3. Tablette kim ne derse desin Apple onde.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

cihaz güzel alınır bu arada ios 7.0.3 çıktı

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

cihaz güzel alınır bu arada ios 7.0.3 çıktı

Pil konusunda iyilestirilme yapmadiklari icin 7.0.2'de kalacagim. Telefonum Iphone 4 takilmiyor, tas gibi valla.

MuscleNerd 7.0.3 yuklemeyin diye tweet atmis.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Apple kalitedir,piyasada apple ile yarışabilek tablet tanımıyorum,kullanım rahatlığı olsun,şarj süreleri olsun,dayanıklılık,estetik,uygulama zenginliği ve güvenlik....daha birçok şey sayabilirim.

Apple firmasınında beni sinir eden kısımları yok mu ? Elbette var,

İstediğin sürümü kullanamıyorsun,bir kere yazılım güncelledin mi bir daha geri dönüşü yok,seve seve adamın istediği yazılımı kulllanacaksın,

Aparatları çok pahalı,Yıl 2014 olacak halen 5 mp kamera ile kandırıyor insanları.....gibi gibi

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı

Apple kalitedir,piyasada apple ile yarışabilek tablet tanımıyorum,kullanım rahatlığı olsun,şarj süreleri olsun,dayanıklılık,estetik,uygulama zenginliği ve güvenlik....daha birçok şey sayabilirim.

İstediğin sürümü kullanamıyorsun,bir kere yazılım güncelledin mi bir daha geri dönüşü yok,seve seve adamın istediği yazılımı kulllanacaksın,

Aparatları çok pahalı,Yıl 2014 olacak halen 5 mp kamera ile kandırıyor insanları.....gibi gibi

5 MP kamera gercekten az ama. Onlarda sonraki seriye koyup onlari satmayi planliyorlar.

Ipad 6'da parmak okuyucu, 8 MP, RAM ve islemci hizlandirip satacaklar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    break bunu yazdı
    DjBlueMaN bunu yazdı

5 MP kamera gercekten az ama. Onlarda sonraki seriye koyup onlari satmayi planliyorlar.

Ipad 6'da parmak okuyucu, 8 MP, RAM ve islemci hizlandirip satacaklar.

parmk okuyucu, kamera vs benim için gereksiz apple keşke kamerasız ve ucuz bi 7inç tablet yapsa da alsak 

edit: 3g olacak tabi ki :)

mataramasuko tarafından 23/Eki/13 00:17 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3410 Toplam Mesaj: 34