Iphone 4 Vs. HTC HD7 ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:
    -----------------------------

HiyarliBaba bunu yazdı:
    PanxeR bunu yazdı:

XpertVision bunu yazdı:

valla htc kullandım acaip hantal bir telefon dokunmatiği hiç güszel değil yani iphone tek geçerim o yüzden yemişim kamerası daha güzelmiş diye öyle telefonu almam ben iphone un yerine

hangi htc yi kullandın ?

kapasitif tüm telefonların dokunmatiği aynı hocam

ekran kalitesi olarak ta şuan dünyada en iyi 2 tel var

Samsung Galaxy S  ve Wave 

nedir bu iphone hayranlıgı ben anlamıyorum... 

Hocam sen ya ayfon 4 kullanmamıssın yada boş kullanmışsın appstore ile zaten 1-0 önde ayfonların ekran kalitesi daha iyi dokunmatik olarakta sağlamlık olarakta. Samsung un ekranını kırsam dokunmatigi çalışmaz :D

app store ile android store arasinda fark yok , ben bada lı telefon kullandım halde bir çok iphone oyunu wave de de çalışıyor. yani bir üstünlük arayacaksan orda arama

2. olarak ekran kalitesi iyi diyorsun ben sana en iyi ekran samsungda ve dokunmatik hassasiyetleri aynı diyorum. 

iphone un ekranını kırarsam çalışacakmı hoca ?

hepsini test ettim , iphone un tek fazla yanı fiyati. 

ve sorumu tekrar soruyorum 

nedir bu iphone hayranlıgı ben anlamıyorum... 

Samsung bu hale gelse çalışıcak mı hoca ?

http://www.youtube.com/watch?v=CQy8qzIXJbs

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

gördüğün üzere sadece dış kapı çatlamış iç ekranda her hangibi bir hasar söz konusu değil , parasını ver dış kabı kırayım böyle video çekip vereyim izle

çok kaptırmışsın kendini hoca bu gaz nerden?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

donanım ve teknoloji bakımdan htc daha öndedir

uygulama da ise ayfon

ammmaaa öyle bi alet varki dhd anroid ile ziker atar 

uygulama desen var

donanım desen  var

şekil desen var

tek sorun yapılan yorumlara göre şuan pil ve ses olarak gözüküyor. Ebaydan 1600 mah dhd pil alınabiliyormus onuda gecsek ses az cıkıyor diyolar. Update ilede sesin yükseldiğini söyleyenlerde var ancak inceleyemediğim için bilemiyorum.

Alet bi sakso cekmiyo o kadar yani

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

ben halen ayfon diyenleri anlayabilmiş değilim:D zibil gibi açığı cıktı halen ayfon diyorsunuz..nerde yaşıyorsunuz arkadaşlar siz ? htc hd2 kullandım.aşırı hızlı bir telefon.dokunmatik özelliğide ayfonla aynı sistemdi.danma takılma yaşamadım.ayrıca windows var içinde ki bence bu bir artı avantaj herkes hyr desede...su an elimde baska bi htc var ve içinde iyi ki windows var diyorum.cunku samsungda calısan bir uygulama windowsta da calısıyor.yada bir baska telefonda calısan uygulama windowsda da calışıyor.daha ne isterim ki ?birde üstüne windowsların uygulamaları fln...ayfon u bırak hoca.ayfon 4 te kullandım bi olayı yok yani..birde o kadar açık var telefonda..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:

gördüğün üzere sadece dış kapı çatlamış iç ekranda her hangibi bir hasar söz konusu değil , parasını ver dış kabı kırayım böyle video çekip vereyim izle

bence sen fazla kaptırmışın hoca. Htc çok hızlı rami daha fazla falan filan diyolar adam gibi uygulama olmadıktan sonra istediği kadar ram olsun ne işe yarar. Video kalitesine sözüm yok ama dokunmatiği iyi deyil klavyeyi cok zor kullanıyosn. Sadece app store bile iphone u almak için 1. sebep :d
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

htc canım htc

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:
    PanxeR bunu yazdı:

bence sen fazla kaptırmışın hoca. Htc çok hızlı rami daha fazla falan filan diyolar adam gibi uygulama olmadıktan sonra istediği kadar ram olsun ne işe yarar. Video kalitesine sözüm yok ama dokunmatiği iyi deyil klavyeyi cok zor kullanıyosn. Sadece app store bile iphone u almak için 1. sebep :d

app store ile android strore neredeyse aynı ve android yakında apple ı geçecek çünki  iOS 1 telefon android 100 telefon var. zamanla farkı görürsün.

dokunmatiği iyi deme bana hangi telefonun hangi teknolojiyi kullandını bilirsen farkı olmadını anlarsın. 

Kapasitif yani elektrik ile kontrol edilen (sizin bildiniz iphone ekranı yani)  artık bir çok telefonda var benimki dahil . 

sana diyorum ki 1 tane iyi yanını söyle telefonu atip iphone alacam . benim telefonu gösterdim adam iphone 4 ünü satti wave aldı . 

millet iphone çıkartıp hava atmaya çalışıyor ama atamıyor çünkü eskisi gibi tekel değil bir + yani yok.

ben tarafsız olarak bakıyorum  , ve windows mobile yüklü htc leri araya sokmayın . onlar zaten dandik ama android ve anroid store ye de laf atmayın çünki kalitesi ortada.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek

Salla Ayfonu Samsung galaxy s i9000 diyorum başka birşey demiyorum

Oyun yeni başlıyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:
    PanxeR bunu yazdı:

---------------------------

zibil gibi para dök telefonu istediğin gibi tutama.al sana ayfon 4 :D şöyle tutarsan hat kesilir.bunu yaparsan kapagı catlar :D al sana ayfon 4

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Narasimha
    Narasimha's avatar
    Erkek

iphone al rahatla

Eğer güneşi gözden kaçırdım diye gözyaşı dökersen, yıldızları da gözden kaçırırsın.
Toplam Hit: 7586 Toplam Mesaj: 42