Iphone 4S 16GB Kullananlar Buraya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Evet beyler içinizde hemen hemen hepınızde cepptelefonu var :D
    IPHONE 4S 16G almayı dusunuyorum ...

Androıd mı? Yoksa IOS mu?

IPHONE sarjı nasıl gıdıyor?

ÖZELLIKLERI nasıl?

1000 Mhz işlemcı 512 MB Ram az mı?

Kullananlardan memnun olmayanlar? Olmadıgı konular?

Bu başlık altında bılgı verırsenız sevınırım ... HTC ONE S i verıp IPHONE 4S almayı dusunuyorum :D eşşeklık etmeyelım sonra :)
    Özellık olarak HRC çok çok üstün gozukuyor ama bı kac arkadasımn da IPHONE dıyopr kafamı karıstırdılar .... YARDIMMM :)

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

attan inip eşşeğe binmek olur. :|

ram işlemci düşük, androiddeki özgürlüğü iosta yaşayamazsın. değiştirmek istiyorsan sIII al derim.

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

ben memlunum fakat bir kaç sıkıtnım var. bilenler cevaplarsa sevinirim,

1- orta tuşu biraz sert. bende ki normal iphonelara nazaran çok sert. bunu garantiye götürsem değiştirirler mi?

2- telefon iphone 4 den daha yavaş açılıyor. mesela ekranı kapadık, açmak için orta tuşa basınca iphone 4 daha hızlı açılıyor. yada ana menüdeyken orta tuşa basında daha çabuk sayfalar değişiyor. bunun sebebi nedir ?

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

LasTMohicaN bunu yazdı:
    -----------------------------

ram işlemci düşük, androiddeki özgürlüğü iosta yaşayamazsın. değiştirmek istiyorsan sIII al derim.

Hocam attan ınıp essek te bende soyluyorum arkadaslara gecısler falan zehır gıbı dıyorlar ...
    Tamam HTC HTC ddddddddddddddddddddddm yok ama APPLE de APPLE mıdır dıyorum :D
    Kararsızıım :)

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

LasTMohicaN bunu yazdı:

ARTI S3 Eşşek kadar be hocam :( eger oyle olmasaydı onu alacaktım zaten beklıyordum ama beklentıler pıtt suya düştu :)

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

ulan şu iPhone'u elinize alıp da kullanmadıysanız hiç bıdı bıdı etmeyin.

Şarjdan başlayayım ; ilk başlarda kısa gider . Pili birkaç defa %100 şarjladıktan sonra ömrünün uzadığını sen de göreceksin. Ama yine de ben şarj edeyim bidaha 3 gün takmayım diyosan smartphonelara hiç bulaşmayacaksın... Bütün bu tarz telefonlarda şarj çok uzun ömürlü olmayabiliyor, hele ilk başlarda hem telefonu öğrenmek bokuna hem uygulama yüklediğin ve sık sık kullandığın (hevesten) için şarjın seni hayal kırıklığına uğratır. Sonra çok seversin, tatmin eder.

Ben 4S kullanıcısıyım , çok da memnunum. Memnun olmadıgım bir konu var o da bluetooth veri alışverişi. Başka telefonları tanımıyor, kabul etmiyor onlardan veri almıyor iPhone.

Android mi iOS mu sorusuna gelirsek sonuna kadar iOS.

HTC falan hiç dönüp bakmayın bile , bu kısıtlamalardan milletin kastı nedir anlamış değilim. Çok canın isterse çakarsın jailbreak'i , telefonunun gardı biraz düşer, tehditlere açık hale gelir. İleri düzey kullanıcı olamadıysan jailbreak zaten önerilmez ama şu jailbreaksiz haliyle bile beni çok tatmin eden bi telefon.

32 ve 64lük versiyonlara kıyasla 16gb eğer telefona HD film arşivi falan yapmayacaksan zkine de daşşağına da yeter.

Kullanım tadı ve kolaylığı zaten muhteşem, dokunmatik çok hassas, aynı zamanda telefonu iTunes ile eşzamanlayıp ücretli/ücretsiz uygulamaları bilgisayara indirirken telefona da yüklemiş olursun. Sırf bu app'ler için bile Apple tercih edilesidir. 

Telefonun işlem hızıyla alakalı herhangi bir tatminsizlik/sıkıntı yaşadığımı da söyleyemem. Aklıma gelenler bunlar.

O da yok.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

http://www.gsmarena.com/htc_one_x-4320.php

HTC One X al hocam.

Quad-core 1.5 GHz. 1 GB Ram + Ice Cream Sandwich

MMmmm. afiyet olsun...

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek
    Ram ve işlemci düşük diyen arkadaslar daha önce iOS kullanmamış sadece forumlardan okuduklarıyla tecrübe edinmiş olmalilar. Hocam bn kullanıyorum donma, takılma , kapanma ve bilumum Her çeşit hiçbir sıkıntı yaşatmadı daha oncede 2g kullandım o bile eski olmasına rağmen gayet iyidir. Bence iki işletim sisteminde test et öyle karar ver.

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

ben Samsung s3 le iphone 4s arasında gıttım geldim 4s aldım hıcte Samsung s3 te kalmadı aklım ilk defa adam gıbı bı secım yaptım mutluyum bı ıphone 4s le ve suda var bu lanet teelefone alısınca digerlerini begenmıyorsun İPHONE YASAM BICIMIDIR kardeşim iphone 4s den vazgecme asla ve asla bırak millet ne konusur ıse konussuun ben 4 ay arastırdım forumlarda telefoncularda hepsi aynı bok birinin agzı guzel digerinin öburune göre gözu aynı tas aynı hamam İPHONE CANDIR iphone All :)))

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

glaxy note , glaxy S 2 3 vs büyük diyen arkadaşlarım hayla çocuk pantolonu giyiyor heralde  ?

Break Dance Bboy MaxeL
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı:

http://www.gsmarena.com/htc_one_x-4320.php

HTC One X al hocam.

Quad-core 1.5 GHz. 1 GB Ram + Ice Cream Sandwich

MMmmm. afiyet olsun...

ONU DA KULLANDIM HOCAM YA :) ÇOK BUYUK IPNE MAKINA :D HEMDE ÇOK ISINIYOR !

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 7656 Toplam Mesaj: 91