Iphone 4S 16GB Kullananlar Buraya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hadi hayirli olsun :)
    saqol hocam :D İnşallah quzeldir :)

http://www.tahribat.com/Forum-10-Komisyon-Orani-Ile-Paypal-Hesaplariniz-Bozulur-200027
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

suhatuna bunu yazdı:

Sioarişi verdım :D Cumartesı aksamı elımde nasıpse bakcez artık :D Girdik bu yola :))

Kaç paraya aldın ? Android çilere  kapak olsun diyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

suhatuna bunu yazdı:

Sioarişi verdım :D Cumartesı aksamı elımde nasıpse bakcez artık :D Girdik bu yola :))

JackDaniels bunu yazdı:

Kaç paraya aldın ? Android çilere  kapak olsun diyorum.

hocam hayırlı olsun :) bu arada JackDaniels arkadaşımızda kapanışı yapmış oldu :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    JackDaniels bunu yazdı:

suhatuna bunu yazdı:

Kaç paraya aldın ? Android çilere kapak olsun diyorum.

SAGOL HOCAM 1500 TL... IPHONE 4S 16GB :)

http://www.tahribat.com/Forum-10-Komisyon-Orani-Ile-Paypal-Hesaplariniz-Bozulur-200027
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı:

suhatuna bunu yazdı:

JackDaniels bunu yazdı:

Kaç paraya aldın ? Android çilere kapak olsun diyorum.

hocam hayırlı olsun :) bu arada JackDaniels arkadaşımızda kapanışı yapmış oldu :))

HE HE AYNEN ... Harbi kappak olmuş :P TEŞEKKURLER HOCAM :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

bir iphone 4s kullanıcısı olarak 

yorumların bir kısmını okudum. arada kaçanlar olmuştur fakat sana şunu söyleyeyim

önce ki zamanlarda android kullandım. büyük pişmanlıktı benim için. uygulama bol tamam fakat cırt be abi. hiç birisi ios ayarında değil. ne oyunlar ne uygulamalar.

iphone da şarj sıkıntın olacak ama emin ol android de aynı durumda. şarjım 2 3 gün gitsin diyorsan çıkar sim kartı at telefonu bi yere anca gider.

zerafet olarak HTC Samsung falan ikiye katlar. kibar ince hafif.

hız olarak bence hızı iyi. sonuçta pc değil bu ve yapılan uygulamalar şu an 4s için yapılıyor. yani hiç bir uygulama ve oyun bu telefonda yavaş çalışmaz. 

cihazını jailbreak yapman gerekecek bütün dünyayı eline almak için. şu an için tek sıkıntı 4s in ios 5.1 inde jailbreak olmaması fakat eli kulağında yakın zamanda çıkar. bluetooth falan filan bence gereksiz hocam devir internet devri video müzik hemen maille paylaşırsın bluetooth olaylarını kesinlikle kafana takma. 

ve tekrar ediyorum android pişmanlıktır hocam. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı:

bir iphone 4s kullanıcısı olarak

yorumların bir kısmını okudum. arada kaçanlar olmuştur fakat sana şunu söyleyeyim

önce ki zamanlarda android kullandım. büyük pişmanlıktı benim için. uygulama bol tamam fakat cırt be abi. hiç birisi ios ayarında değil. ne oyunlar ne uygulamalar.

iphone da şarj sıkıntın olacak ama emin ol android de aynı durumda. şarjım 2 3 gün gitsin diyorsan çıkar sim kartı at telefonu bi yere anca gider.

zerafet olarak HTC Samsung falan ikiye katlar. kibar ince hafif.

hız olarak bence hızı iyi. sonuçta pc değil bu ve yapılan uygulamalar şu an 4s için yapılıyor. yani hiç bir uygulama ve oyun bu telefonda yavaş çalışmaz.

cihazını jailbreak yapman gerekecek bütün dünyayı eline almak için. şu an için tek sıkıntı 4s in ios 5.1 inde jailbreak olmaması fakat eli kulağında yakın zamanda çıkar. bluetooth falan filan bence gereksiz hocam devir internet devri video müzik hemen maille paylaşırsın bluetooth olaylarını kesinlikle kafana takma.

ve tekrar ediyorum android pişmanlıktır hocam.

HOCAM EN AZ 100 NOKİA + BLACKBERRY + HTC ONE S , ONE X + SAMSUNG İ9001 ve S2 , MOTOROLA (ATRIX) KULLANMIŞ BİRİYİM ŞUANDA MSJI BILE NOKİA700 den ATIYORUM IPHONE E HİÇ GİRMEDİM İLK OLUCAK ONCA TEL DA EN MEMNUN OLDUĞUM NOKİA OLDU (ŞARJ,KULLANIM,HIZ,VS) IPHONE DA ÇOK ÖVÜLÜYOR BAKALIM DENICDMZ ARTIK :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

Müridler yeni konu açmadan sorayım dedim pasaporta kayıt işleminde mesela eleman telefonu kaydettirdi ama daha sonra iptal edip telefonun bloke olması gibi bir durum var mı ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

zeratul bunu yazdı:

Müridler yeni konu açmadan sorayım dedim pasaporta kayıt işleminde mesela eleman telefonu kaydettirdi ama daha sonra iptal edip telefonun bloke olması gibi bir durum var mı ?

olmamalı öyle birşey sanmıyorum.

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Bisses bunu yazdı:

zeratul bunu yazdı:

olmamalı öyle birşey sanmıyorum.

Benımkı de pasaport kayıtlı olacak hocam ama sanırım oyle bısı olmaz :)
    Neden dersen edındıgım bılgıye gore bu telefon kayıt mevzusu 1 kişiye 1 telefon mantıgı ıle gıdıyor ya (ORTALAMA SENEDE EN AZINDAN)
    Habıre bırılerının uzerıne kayıt yapıyor sanırsam kayıt yapan elemanlar :)

Toplam Hit: 5553 Toplam Mesaj: 91