İphone 4S Mü, Galaxy S2 Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    bnurullah bunu yazdı:
    -----------------------------

4s ile s2 kıyaslamak bile sacma olay sadece işletim sistemi değil s2 mantar bir cihaz iphone kullandım diyorsun o zaman daha ne diye düşünüyorsun android uygulamaları oyunları cok basit grafikleri berbat aynı oyunda bıle ıkı cihaz arasında fark var kalite diyorsan İphone

Böyle söylediğine göre androidli bir telefonda ne quake 3, ne HAWX, nede GTA 3 oynamıssın. bu söylediğim oyunları androidli bir telefonda gör ondan sonra grafikler berbat dersin. Çevrende android kullanan birisi yoksa aç youtube u videoları vardır.

edit:

bu gta 3 www.youtube.com/watch?v=QmtTsKM8u3A

bu quake 3 www.youtube.com/watch?v=lJ3D9Z7wGnM

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

degree bunu yazdı:

Hoca tahribat takmış bi android e gidiyo , yok müzik atılmıyomuş bilmem tekelleşmiş flan android güzel ama telefonunu çöplüğe dönüştürmek istemiyorsan İphone derim

iphone da müzik ve resim atmak kadar kolay bir şey yokki. itunes e bi klasör seç kaynak olarak sen takınca o klasördekileri kendisi otomatik güncelliyor. ve ayrıca iphone un en çok sevdiğim özelliği icloud. wifi ye baglanır bağlanmaz yada 3g vs internete direk seçtiğin verileri internete kopyalıyor. olası kayıplarda vs tekrar yüklüyorsun. evet ben cep telefonumu çöplüğe dönüştürmek istemiyorum çünkü önemli verilerim oluyor ve bir o kadar da gizli. şimdi ben eski cihazımı kilitledim sonrada wipe ettim. o telefonu bulan asla kullanamaz. ancak parçalarını kullanır. birde android açık istenilen yapılabilir diyorlar ki şöyle bir durumda var benim indirdiğim bir uygulamada virüs olup olmadığı yada ne bileyim benim bilgilerimi ele geçirmeyeceği nasıl garnati oluyor. pek bilgim olmasada arkadaşım var android için uygulama yazıyor ve direk android markete yüklüyor, sorgusuz sualsiz. ancak apple yüklenenlerin önceden bir onay süreci var. yani apple bir kontrol mekanizması var. tamam ksıtlıyor olabilir ancak bu adamların kendi sistemlerini sarsmaması için. velhasıl kelam, sanırım iphone 4s gibi duruyor alacağım cihaz. birde galaxy s2 nin şarjı daha az gidiyor diye duydum. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Free_Mans bunu yazdı:

degree bunu yazdı:

Hoca tahribat takmış bi android e gidiyo , yok müzik atılmıyomuş bilmem tekelleşmiş flan android güzel ama telefonunu çöplüğe dönüştürmek istemiyorsan İphone derim

iphone da müzik ve resim atmak kadar kolay bir şey yokki. itunes e bi klasör seç kaynak olarak sen takınca o klasördekileri kendisi otomatik güncelliyor. ve ayrıca iphone un en çok sevdiğim özelliği icloud. wifi ye baglanır bağlanmaz yada 3g vs internete direk seçtiğin verileri internete kopyalıyor. olası kayıplarda vs tekrar yüklüyorsun. evet ben cep telefonumu çöplüğe dönüştürmek istemiyorum çünkü önemli verilerim oluyor ve bir o kadar da gizli. şimdi ben eski cihazımı kilitledim sonrada wipe ettim. o telefonu bulan asla kullanamaz. ancak parçalarını kullanır. birde android açık istenilen yapılabilir diyorlar ki şöyle bir durumda var benim indirdiğim bir uygulamada virüs olup olmadığı yada ne bileyim benim bilgilerimi ele geçirmeyeceği nasıl garnati oluyor. pek bilgim olmasada arkadaşım var android için uygulama yazıyor ve direk android markete yüklüyor, sorgusuz sualsiz. ancak apple yüklenenlerin önceden bir onay süreci var. yani apple bir kontrol mekanizması var. tamam ksıtlıyor olabilir ancak bu adamların kendi sistemlerini sarsmaması için. velhasıl kelam, sanırım iphone 4s gibi duruyor alacağım cihaz. birde galaxy s2 nin şarjı daha az gidiyor diye duydum. 

iste benim bundan onceki mesajimda bahsettigim cakma cool derken bunu diyorum. hicbiseyi sen kendin yapmiyosun zaten yapilmis mukemmel sekilde geliyor, bir sorun ciktimi hemen halloluyor falan. cunku alet apple. yanlis anlama tabiki tikkylik veya emolukdan bahsetmiyorum cakma cool derken tememen teknik olarak. aletin ustunde senin yaptigin ve aletin yaptiklari arasinda tamamen fark. androidde ne istersen yapabilirsin. guvenlikten bahsetmissin... e sen guvenligini saglayabilirsin, ama sen bunlarla ugrasmak istemiyorum ne bu bilgisayar mi kullanicam telefonmu kullanicam dersen, tabikide iphone alacaksin.

yine copluk falan haline gelmekten bahsediyorsunuz buda yine senin elinde degilmi, android telefonu bok gibi kullanirsan oda bok gibi davranir, iphoneu zaten bok gibi kullanamazsin, demek istedigim tamamen bu.

yani demek istedigim soru tam olarak ne manada soruyuluyor onu anlamali herkes cevap vermek icin. mac mi linux mu diye sorsan, yine allahina linux derim ben ama maclar muhtesem aletler o ayri o yuzden 2side olsun benim olsun :)

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

konudan çok etkilendim , yarın gidip 4S alıcam gel beraber alalım ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuznunHikayesi
    HuznunHikayesi's avatar
    Erkek
    nessaj bunu yazdı:

htc sensation xe

hocam s2 karsilastirmasini izledim gene dondum sadece acilma suresi htcde daha az :D s2 hocam hepsini dovuyor. ikisini kullanmis biri olarak s2den sasma. videolari izle devamina bakma :) telefonu kullanmasini bilirsen yaninda biri 4s cikardi mi gulersin.

172* & 05-18-10 17:3x..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

usta sen en iyisi 1-2 hafta sonra geri iade edilebilen bi yerden s2 al. baktınki seni mutlu etmiyor geri ver 4s al

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    s2 al tatmin edecektr merak etme.

matematik24.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    iPhone 4s 32 GB aldim. Bendede secim zor oldu ama s2'de olumsuz görüş bildirenler oldu s2 telefonu elime aldim inceledim oda güzel ama ben tercihimi yaptım suanda telefondan yazıyorum Hollanda'dayim.. S2 hakkında olumsuz olarak söyle dediler 40-50 mb'lik oyunları rahat oynuyorsun ama 800-900 mb'lik oyunları kaldırmıyor dediler ben bu konuda bir şey demem ama ekranı bana büyük geldigi için ve kafam rahat olsun diye 4s aldim :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

VisualBoy bunu yazdı:
    bnurullah bunu yazdı:

4s ile s2 kıyaslamak bile sacma olay sadece işletim sistemi değil s2 mantar bir cihaz iphone kullandım diyorsun o zaman daha ne diye düşünüyorsun android uygulamaları oyunları cok basit grafikleri berbat aynı oyunda bıle ıkı cihaz arasında fark var kalite diyorsan İphone

Böyle söylediğine göre androidli bir telefonda ne quake 3, ne HAWX, nede GTA 3 oynamıssın. bu söylediğim oyunları androidli bir telefonda gör ondan sonra grafikler berbat dersin. Çevrende android kullanan birisi yoksa aç youtube u videoları vardır.

edit:

Fanboy'la tartışmaya mı girilir hocam :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

NmC bunu yazdı:

VisualBoy bunu yazdı:
    bnurullah bunu yazdı:

edit:

Fanboy'la tartışmaya mı girilir hocam :)

:D

hocam ios kotudur vs... tarzinda bisey soyleyip android i ovmedim, adam grafiklerin berbat oldugunu soylemis bende aksini ispatladim.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
Toplam Hit: 10771 Toplam Mesaj: 68