İphone 4S Mü, Galaxy S2 Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

p920

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

S2 çok büyük.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

4s denen zımbırtıya ilk çıktığında bile 2500 - 2700 tl verenler olduğunu biliyorum.sonra teknoloji sitelerinde

haberleri gördük.4s tam bir muamma,tam bir problem,cihaz birçok problemle geldi.en buyuk problemse bataryanın çok hızlı bitmesi

yarım gün bile dayanamıyor gibi haberler...sinyal problemi.. v.s....daha birçok sorun araştırın göreceksiniz.

alanlar sakın bana gücenmesinlerde bu telefona o kadar para vermek aptallıktır.

androidli bir telefon almak varken yani.çalıştığım yerdede çocuğun biri çok bocaladı,karar kıldı 1000 tl verdi

xperia aldı.biraz bocalasada şimdi memnun.symbiandan sonra androide alışmak biraz mesele ama android

yeni olmasına rağmen harika flash desteğine kadar herşey var.

uzun lafın kısası şahıs şuan memnun.

mademki türksün systeme göster ürksün
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

http://www.google.com/nexus/

buna da bir bak. galaxy nexus.

bu arada android işletim sistemli telefon bana daha iyi geliyor, senin kararın yine de.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Telefonda sağlamlık arayanlara :)

http://www.youtube.com/watch?v=6Mpy69ncrMY

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bnurullah
    bnurullah's avatar
    Erkek
    VisualBoy bunu yazdı:
    -----------------------------
    bnurullah bunu yazdı:

4s ile s2 kıyaslamak bile sacma olay sadece işletim sistemi değil s2 mantar bir cihaz iphone kullandım diyorsun o zaman daha ne diye düşünüyorsun android uygulamaları oyunları cok basit grafikleri berbat aynı oyunda bıle ıkı cihaz arasında fark var kalite diyorsan İphone

Böyle söylediğine göre androidli bir telefonda ne quake 3, ne HAWX, nede GTA 3 oynamıssın. bu söylediğim oyunları androidli bir telefonda gör ondan sonra grafikler berbat dersin. Çevrende android kullanan birisi yoksa aç youtube u videoları vardır.

edit:

bu gta 3 www.youtube.com/watch?v=QmtTsKM8u3A

bu quake 3 www.youtube.com/watch?v=lJ3D9Z7wGnM

Yerli Halk Kahramanı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

şu yarım günde şarjı biten 4s kimde allah aşkına :) hayrına takas edicem ya :) işyeridne haber siteleri facebook vs engelli olduğu için 7/24 3g açık nete bağlanmak için, habire uygulamaları kullanıyorum molalarda oyun oynayıp duruyorum, evde de çoğu zaman nete bundan giriyorum 1 günde bitiyor şarjı bu haliyle.. heleki 3g hep açık olmayan, sürekli oyun oynmayan insanlarda 1gündende fazla gidicektir şarjı çok rahat.. şimdi şu yarım günde şarjı biten arkadaş ne yaptığını söylerse telefonla ok memnun olucam :)

haber sitelerinde yada forumlarda okuduğunuz yorumlarıyla kullanmadığınız cihazın hakkında yorum yapmak sağlıklı oluyo mu :)

biz s2 hakkında yorum yapıyoz mu? toplasan 1-2 gün kullandım s2 yi ekranı çok büyük geldi bitti gitti bu kadar , ama 4s i daim olarak kullanıyorum ne şarjı yarım günde bitiyo nede şu sürekli "problemliymiş hata çıkarıyomuş" lardan biriyle karşılaştım :)

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Eğer htc veya Galaxy Note düşünmüyorsan Galaxy S2. IPhone iyidir güzeldir ama Android kullanmanın zevki çok farklı. Jailbreak tarzı seylerle uğraşmazsın ve Itunes a bağlı yaşamak zorunda da kalmazsın. Ama dersenki başka cihazda olur o zaman Samsung Galaxy Note ve HTC Sensation Xl bunlarda iyidir. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

RaNGeR bunu yazdı:

Telefonda sağlamlık arayanlara :)

http://www.youtube.com/watch?v=6Mpy69ncrMY

oha ya milletde para bok, biz hangisini alcağımıza karar veremioz

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
Toplam Hit: 10718 Toplam Mesaj: 68