İphone 5C Türkiye Fiyatları Belli Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

Abi bu 5C'den şu telefonun neyi eksik. 

Şuanda bu cıhazın 32gb modelı elımde ve Iphone 5 e de , 5s e de 5c ye de 9 basar :D

Arkadasın dedıgı gıbı bı ELMA logosu eksık ama ''LG'' logosu su ELMA ya bın basar ...

Kaca aldın nerden?

PM

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

o değil de şimdi iphone 6 ile 6c iphone 6s ile de  7c mi çıkar yoksa c leri s lerle berber 2senede bir mi piyasaya sürerler?

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celik
    celik's avatar
    Erkek
    CenkSertoz bunu yazdı

aramızda hala android ve ios farkını anlamayan arkadaşlar var.

sene oldu 2013 hala "ne fark" var diyenler var.

fark donanımsal görüntüsel değil arkadaşlar daha anlayamadınız mı?

ios iosdur,android androiddir.

bu kadar basit.

bu cevabından sonra herkese bi aydınlanma geldi.

ios iosdur,android androiddir :D

celik tarafından 06/Eki/13 17:09 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LessMan
    LessMan's avatar
    Erkek

ne olursa olsun android çok ağır bir işletim sistemi ios çok stabil ve seri. işte bu yüzden iphone diyorum. bu arada samsung s3 ve s4 alan arkadaşlar 16 gb modelini alıyorsunuz kaçınız farkında acaba 16 gb 'ın 7-8 gb işletim sistemine ayrılmış ne kadarını kullanabiliyorsunuz.

Adamın Ahlaklısı Karanlıkta Yere Tükürmeyendir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    celik bunu yazdı
    CenkSertoz bunu yazdı

aramızda hala android ve ios farkını anlamayan arkadaşlar var.

sene oldu 2013 hala "ne fark" var diyenler var.

fark donanımsal görüntüsel değil arkadaşlar daha anlayamadınız mı?

ios iosdur,android androiddir.

bu kadar basit.

bu cevabından sonra herkese bi aydınlanma geldi.

ios iosdur,android androiddir :D

android insanin kendine yakisani giymesi degilmiydi :|

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    LessMan bunu yazdı

ne olursa olsun android çok ağır bir işletim sistemi ios çok stabil ve seri. işte bu yüzden iphone diyorum. bu arada samsung s3 ve s4 alan arkadaşlar 16 gb modelini alıyorsunuz kaçınız farkında acaba 16 gb 'ın 7-8 gb işletim sistemine ayrılmış ne kadarını kullanabiliyorsunuz.

Kim yazacak diye bekliyordum :P Gene birisi androidi sadece samsungdan ibaret varsayıyor.

Hocam hiç nexus serisini denedinmi? Yada motorola x çıkacak ona baktınmı? Yıllardır apple'ın yazılımı tek donanıma üretiyoz yaa dediği olay uzun yıllardır nexus modellerde var zaten.

Nexus 4 kullanıyorum,8 ay oldu alalı. Telefon sadece 1 kere takıldı,onda da otomatik reset attı o kadar. Onun haricinde en ufak bir kasma,takılma,çökme olmuyor.

İos kadar stabil,ios kadar hızlı,ve ondan kat kat daha fazla özelleştirme imkanı. Ben apple'ın temaları seviyorum diyorsan android yüklü çakma iphone'lara bir bak. Ayırt edemezsin gerçeğinden.

Kısacası geçti o stabil ios devirleri,zaten ios 7 ile tam bir sıçış yaşadı apple,üstüne birde iphone c serisi geldi. Samsung mu apple'dan kopyalıyor apple'mı samsungtan ayırt edemez hale geldim,2 firmada benim gözümde uzak durulması gereken firmalardan.

Tavsiyem bi nexus 4-5 veya motorola x incele,android'e bakışın değişecek eminim hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LessMan
    LessMan's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı
    LessMan bunu yazdı

Kim yazacak diye bekliyordum :P Gene birisi androidi sadece samsungdan ibaret varsayıyor.

Hocam hiç nexus serisini denedinmi? Yada motorola x çıkacak ona baktınmı? Yıllardır apple'ın yazılımı tek donanıma üretiyoz yaa dediği olay uzun yıllardır nexus modellerde var zaten.

Nexus 4 kullanıyorum,8 ay oldu alalı. Telefon sadece 1 kere takıldı,onda da otomatik reset attı o kadar. Onun haricinde en ufak bir kasma,takılma,çökme olmuyor.

İos kadar stabil,ios kadar hızlı,ve ondan kat kat daha fazla özelleştirme imkanı. Ben apple'ın temaları seviyorum diyorsan android yüklü çakma iphone'lara bir bak. Ayırt edemezsin gerçeğinden.

Kısacası geçti o stabil ios devirleri,zaten ios 7 ile tam bir sıçış yaşadı apple,üstüne birde iphone c serisi geldi. Samsung mu apple'dan kopyalıyor apple'mı samsungtan ayırt edemez hale geldim,2 firmada benim gözümde uzak durulması gereken firmalardan.

Tavsiyem bi nexus 4-5 veya motorola x incele,android'e bakışın değişecek eminim hocam.

önerin için sağol hocam nexus'u inceleme fırsatım olmadı hiç ama en kısa zamanda deniycem

Adamın Ahlaklısı Karanlıkta Yere Tükürmeyendir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Emin ol hocam ona 2.099 TL verecek cok manyak cikacaktir :-)

Ozellikle de kizlar verir diye dusunuyorum :-)

banada verirler mi :D

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı

Abi bu 5C'den şu telefonun neyi eksik. 

LG g2 denilen bu mu?

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

sikerim iphonesini de 5s sinide 5csinide. Bu nedir amk ya herkes takmış bir iphone dir gidiyor?? sokarım applesine maplesine. koduğumun şirketine bomba atsalarda kurtulsak amk.!

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 2632 Toplam Mesaj: 26