İphone 5S 2.299 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bim me bak a.q,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı
    kabadayi09 bunu yazdı

ilk kurulduğu 95-96 yıllarında herkes deşşak geçiyordu bimle + bimden alışveriş yapanlarla şimdi de dahil,

o dalga geçilen BİM bu zamana kadar kendi sektöründe türkiyenin en büyük perakendecisi haline gelerek ciro da migros gibi devleri solladı,

ülkemizde de petkim,petrol ofisi ve tupraş gibi devleri sollayarak 6.5 milyar dolar piysa değeri ile adeta bankalarla yarışır hale geldi.

kim derdi ki BİM bu hale gelecek diye,ben dahil kimse tahmin bile edemezdi...

Hocam ben BİM'in Le Porta sını bile seviyorum vala. 1,5 LT lik alıyorum litre az olduğu için hemen bitiyor asiti kaçtı sorunuda olmuyor :D

bende seviyorum le colasıda güzel. bim ürünleri aslında gayet güzel yani :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    kabadayi09 bunu yazdı

ilk kurulduğu 95-96 yıllarında herkes deşşak geçiyordu bimle + bimden alışveriş yapanlarla şimdi de dahil,

o dalga geçilen BİM bu zamana kadar kendi sektöründe türkiyenin en büyük perakendecisi haline gelerek ciro da migros gibi devleri solladı,

ülkemizde de petkim,petrol ofisi ve tupraş gibi devleri sollayarak 6.5 milyar dolar piysa değeri ile adeta bankalarla yarışır hale geldi.

kim derdi ki BİM bu hale gelecek diye,ben dahil kimse tahmin bile edemezdi...

arkama ben de akp yi alsam ben de bir sürü firmayı geçerim hem de şahıs halimle.. cüneyt zapsu ya bak kimmiş.. bu adam çok karanlık bi adam. bi çok şeyin arkasında bu adamın olduğuna inanıyorum. karısı da ayrı bir dal. başı açık camii de kadınlı erkekli bi köşeye geçer namaz kılar sonra da bizim kalbimiz temiz diyip işin içinden çıkar.. ilginçler.. 

neyse fiyat iyiymiş yaa. benim iphone 5 bile daha değerli bu 5s den :)) 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Bende her mahallede bi bakkal acsam bende buyurum onemli olan buyumek degil bence bi kaliteyi tutturmak atiyorum bi olay oldugunda markette koskoca carfour koskaca migrosta nasil olur diyorsun ama koskaca bimde nasil olur demiyorsun 

Yani is ciro  yapmak  degil musteriye  kalite sunmak iyi hizmet sunmak  

Nev-i Şahsına Münhasır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

Bende her mahallede bi bakkal acsam bende buyurum onemli olan buyumek degil bence bi kaliteyi tutturmak atiyorum bi olay oldugunda markette koskoca carfour koskaca migrosta nasil olur diyorsun ama koskaca bimde nasil olur demiyorsun 

bim carfurdan da migrostan da kaliteli hizmet sunuyor, yok şu kartla şu kadar indirim vs demiyor yıl boyunca sabit veucuz fiyatlar.

marka takıntınız o kadar büyümüş ki markette bile isim arıyorsunuz 

bim>hepsi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    antivirus bunu yazdı

bim carfurdan da migrostan da kaliteli hizmet sunuyor, yok şu kartla şu kadar indirim vs demiyor yıl boyunca sabit veucuz fiyatlar.

marka takıntınız o kadar büyümüş ki markette bile isim arıyorsunuz 

bim>hepsi

Abi adamlar kaliteli mal satıyorlar tezgahta malı süsleyip kasada itekleme yapmıyorlar ben bimden şaşman cizgisi güzel bence..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    iphone ne ki. Lg g2 satsalarda alsak. Apple-android s.dik yarışına girmeyeceğim ama lg g2 telefon aleminde iphone dahil hepsinin üstüdür diye düşünüyorum. fiyatıda 1550 lerde. Bim ha gayret sat bana lg g2 1300 lere.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

hala bim-cemaat ilişkisi olduğunu sananlar var.

cemaatin marketi a101'dir hocalar :)

saybirs tarafından 10/Eki/13 01:48 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı

hala bim-cemaat ilişkisi olduğunu sananlar var.

bim'in mağazası a101'dir hocalar :)

Aynen cemaatin marketi a101 dir bim değil

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

yahu bim in sahibi/ortağı kim cüneyt zapsu, belki ayrılmıştır şimdi ama bim in sahibiydi bu adam. peki bu adam kim akp nin kurucularından ve bu adam başbakanın danışmanıydı şimdi nedir görevi takip etmiyorum..

http://tr.wikipedia.org/wiki/Hasan_C%C3%BCneyd_Zapsu 

bakın bim ile ilişkisi varmıymış yokmuymuş ?

Hasan Cüneyd Zapsu[1] ( d. 1956 İstanbul) Türk iş adamı ve siyasetçi. AKP'nin kurucu üyeliğiAKP merkez karar ve yürütme kurulu (MKYK) ve TÜSİAD üyeliği görevlerinde bulunmuştur. İngilizce ve Almanca bilen Zapsu Alman Lisesi ve İstanbul Üniversitesi mezunudur.

İstanbul Üniversitesi'nden sonra Münih Üniversitesi'nde iş idaresi eğitimi almıştır. Özel sektörde iş hayatına başlayan Zapsu, Almanya'da üniversiteye devam ettiği dönemde babasının Almanya'da kurduğu tekstil şirketini canlandırmıştır. Daha sonra ağabeyiyle birlikte fındık ihracatına başlamıştır. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanlığını yaptığı esnada Fiskobirlik eski başkanı Salih Zengin'den 50 milyon TL kredi için rüşvet istediği iddia edilmiş ancak Zapsu bu iddiaları yalanlamıştır. [8] 1985 yılında Balsu Gıda'yı ve daha sonra Teksu'yu ve 1995 yılında da BİM isimli alışveriş mağazaları zincirini kurdular.[9]

demek ki neymiş kimse zannetmiyormuş, öyleymiş ;)

edit: kim cemaat dedi bilmiyorum, beni kast ediyorsanız ben akp dedim ispatı da burda var zaten.. 

unbalanced tarafından 10/Eki/13 01:51 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 3793 Toplam Mesaj: 36