İphone 5S 2.299 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    __hsyN__ bunu yazdı

bian insanların bim poşetinde ayfon taşıdıklarını düşündüm de ahaha :)

yalnız cidden en düşük fiyattan 300 lira çekmişler, bayram hediyesi olmuş, bütün fem hocaları zaten son model ayfon kullanıyo onlar alsa yeter.

ben bu arkadaşa ithafen söyledim @unbalanced hocam yanlış anlamışsın abü :)

verdiğin bal tadında bilgi içinde teşekkürler :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

sayın İbrahim Halit Çizmeci'ye bu telefondan bir tane alsak bimde ki ortaklığını bize devredermi acaba?

bilmeyenler için link http://www.bim.com.tr/Categories/637/ortaklik_yapisi.aspx

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@saybirs, tamam hocam problem yok o zaman 

@alibaba, bak verdiğin link güzelmiş, işte halka açık denilen şeyler hisse senedi kimin cebindeyse o sahibidir, peki bunlar kim biliniyor mu? bir çok büyük firma için de bu geçerli.. genel itibariyle yahudilerin izlediği taktik böyledir. cüneyd zapsu akp nin yükselişinden sonra bim ortaklığı bıraktığı falan söyleniyordu yani öyle şeyler okudum, tabi bu bırakma yani devir/satış işlemleri kime nasl yapıldı bilmiyorum. ama bildiğim o adamın bir çok şeyin arkasında olduğu.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

unbalanced hocam kim kimdir bilmem ama google a ilk yazdığımda http://vatanhainleri.wordpress.com/2007/06/08/cuneyt-zapsu-kimdir/

okumak isteyenler bakabilir sonuçta :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

güzel yazı ama içinde bazı yanlışlar var da konu bu konu değil. sonuçta konuyu açan arkadaş iphone indiriminden bahsetmiş, biz (ya da ben) konuyu zapsu ya çektim. bu adamın çok karanlık yüzü var, yani maşa falan değil, bu büyük başlardan biri..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı
    iphone ne ki. Lg g2 satsalarda alsak. Apple-android s.dik yarışına girmeyeceğim ama lg g2 telefon aleminde iphone dahil hepsinin üstüdür diye düşünüyorum. fiyatıda 1550 lerde. Bim ha gayret sat bana lg g2 1300 lere.

sahip olmadığın bir telefonun diğer tüm telefonlardan üstün olduğunu düşünüyosun ilginç :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

Bende her mahallede bi bakkal acsam bende buyurum onemli olan buyumek degil bence bi kaliteyi tutturmak atiyorum bi olay oldugunda markette koskoca carfour koskaca migrosta nasil olur diyorsun ama koskaca bimde nasil olur demiyorsun 

Yani is ciro  yapmak  degil musteriye  kalite sunmak iyi hizmet sunmak  

Bu konuyu ben açmıştım zamanında. Cüneyt zapsu ile şuan  bi ilgisi yok. Cüneyt zapsunun kurduğunu biliyordum bir tek ama o ilk kuruluş sırasındaymıs galiba. ek olarak o adamın cok sağlam biri olmadığınıda biliyordum
    http://www.tahribat.com/Forum-Bim-Marketlerinin-Sahibi-Kim-179604/

rhodostethia tarafından 10/Eki/13 05:53 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

Bende her mahallede bi bakkal acsam bende buyurum onemli olan buyumek degil bence bi kaliteyi tutturmak atiyorum bi olay oldugunda markette koskoca carfour koskaca migrosta nasil olur diyorsun ama koskaca bimde nasil olur demiyorsun 

Yani is ciro  yapmak  degil musteriye  kalite sunmak iyi hizmet sunmak  

hacım  tüketim de marka aramıyorsan bence de BİM rakiplerine göre daha kaliteli hizmet sunuyor,

benim için kalite ne diye sorucak olursan fiyatları uygun ve zırt pırt etiketlerde oynama olmuyor,raf fiyatı ile kasa fiyatı aynı çıkıyor,

en önemlisi de müşteri memnuniyeti çok güzel hangi ürünü iade edersen et sorunsuz koşulsuz iade alıyor şimdiye kadar hatırlamıyorum doğru düzgün bu şekilde sorunsuz iade alan market bakkal v.s...

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ortaklarinin Cogu TOPBAS!!!

IBB Baskani Kadir Topbas+

Mustafa Latif Topbaş 47.896.992 %15,78
    Ahmet Afif Topbaş 27.400.000 %  9,02

Fatma Fitnat Topbaş    3.036.000 %  1,00
    Ömer Hulusi Topbaş       360.000 %  0,12
    Ahmet Hamdi Topbaş       200.000 %  0,07

+___________________________________________________________________________________

40 yapar o_0

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hıc bım ın camında bu resmı goren varmı ? Incıcı piclerin makarası olmasın.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
Toplam Hit: 3792 Toplam Mesaj: 36