İphone 6S Alıyorum Fikir Ve Önerileriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar, yarın i6s alıyorum. Bugüne kadar Apple ürünlerinden başka ürün kullanmadım. Sony xperia hariç, benim olmasa da kullandım. Onun dışında hep iphone du. Yine prensibimi bozmak istemiyorum, fikir ve önerileriniz nedir?

edit: merak ettiğim 6s veya 6 kullananların(kullanmadım) olumlu olumsuz yorumları, parayı başka bir şekilde de kullababilirim. Bu ikisi hakkında yorum. Telefon hediye olucak. Para olarak da alabirim.

Apolitik tarafından 18/Oca/16 22:52 tarihinde düzenlenmiştir

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Neden iPhone? Seni çeken nedir? Türkiye'den iPhone alınmaz artık. Ciddi fark var. Yurtdışında tanıdık varsa ona getirtip pasaport kayıt parası ver yine kar kalıyor sana. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek
    Apolitik bunu yazdı

Merhaba hocalar, yarın i6s alıyorum. Bugüne kadar Apple ürünlerinden başka ürün kullanmadım. Sony xperia hariç, benim olmasa da kullandım. Onun dışında hep iphone du. Yine prensibimi bozmak istemiyorum, fikir ve önerileriniz nedir?

hele jb li ise ummmah tadından yenmez , hocam bende hep ıos kullandım hatta 3gs den tut 5c ye kadar hepsini tek tek kullandım ama hep ikinci el aldım bence sende ikinci el al bekle aga 

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-M-D
    C-M-D's avatar
    Erkek

Hocam Android'ten IOS'a geçecek olur da fikir istersin anlarım da , zaten IOS'çu olup öneri beklemeni bir türlü anlayamadım :s

DİPNOT: Fikir derken neyi kastediyorsun hocam.  "6s'ten tavşan çıkarabilirsen çok iyi olur bence " tarzı bişi mi?

C-M-D tarafından 18/Oca/16 22:25 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

6s ler masaj yapmıyor. 

Üstüne bindiginde,  seni götürmüyor. 

Ne konuda fikir ihtiyacı oldugunu yazarsan daha iyi olur. 

Androidmi iosmu konusu olmasin,  zira zilyontane var. 

Yoksa 6s ile hava atma çabasımi? 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı

6s ler masaj yapmıyor. 

Hayır hocam telefon hediye, hediyenin havası mı olur, merak ettiğim 6 2400 civarı 6s 3100 civarı, aralarında ne fark var mesela neden 700 lira fazla vereyim? Bende şuan i5 var. Bi de apple da bilirsiniz ilk 5 lerde sıkıntı çıkmıştı, sonra 5s beklenildiği kadar iyi çıkmadı vs dönem dönem her ne kadar giderilse de bazı sorunlar çıktı bu bir gerçek. Onun dışında tasarım olarak samsung 6S edge yi gördüm çok beğendim, her ne kadar android sevmesem de 6s edge çok iyi. Bu kadar paraya değer mi mevzusu da var. Mesela 5'e değerdi bence ama 5s e değmezdi, 5 benim için her açıdan çok iyi apple ın ürettiklerinde favım. Bunlar için açtım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Apolitik bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı

6s ler masaj yapmıyor. 

Hayır hocam telefon hediye, hediyenin havası mı olur, merak ettiğim 6 2400 civarı 6s 3100 civarı, aralarında ne fark var mesela neden 700 lira fazla vereyim? Bende şuan i5 var. Bi de apple da bilirsiniz ilk 5 lerde sıkıntı çıkmıştı, sonra 5s beklenildiği kadar iyi çıkmadı vs dönem dönem her ne kadar giderilse de bazı sorunlar çıktı bu bir gerçek. Onun dışında tasarım olarak samsung 6S edge yi gördüm çok beğendim, her ne kadar android sevmesem de 6s edge çok iyi. Bu kadar paraya değer mi mevzusu da var. Mesela 5'e değerdi bence ama 5s e değmezdi, 5 benim için her açıdan çok iyi apple ın ürettiklerinde favım. Bunlar için açtım.

Sorunun cevabi,  www.kiyas.la 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı
    Apolitik bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı

6s ler masaj yapmıyor. 

Sorunun cevabi,  www.kiyas.la 

Hocam zaten apple a para verirken donanımdan çok yazılım için veriyorsun karışıklık burda çıkıyor zaten yoksa özellik kıyaslaması yapar geçersin. Mesela apple daha düşük kamera kullanıyor ama lensi iyi. Çok değişen faktör var.

Edit: Merak ettiğim 6s kullanan müritlerin olumlu olumsuz yorumları, veya 6

Apolitik tarafından 18/Oca/16 22:39 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Silver al, uzay grisi alayım deme pişman olursun

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

tamamen bütçen ile alakalı eğer maddi olarak sorunun yoksa iphone 6s rakipsiz bir cihaz. ama ben asla bir telefona 3000 küsür para vermem hele de 16 gb hafızası varsa.

1400 1500 bandında android tarafında da güzel cihazlar var.

işte öyle
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şu vakit telefon alacaklar Şubat ayını beklersin. Snapdragon 820 cihazlar tanıtılacak. LG G5, Samsung Galaxy S7 vs. Galaxy S7'yi beklemeye gerek yok zira S6'nın Force touch özellikli kopyası olacak. Tasarım bile aynı. Belki ram 4 GB olur. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3175 Toplam Mesaj: 37
telefon önerisi