İphone 7 Plus & Huawei Mate 9

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@heza

Örnek vereyim bizim bir arkadaş 3-4 yıldır iphone 4S kullanıyordu telefonun değişeni yok hala üstünde orjinal bataryası var sadece arka kapakta çatlak var cam olduğundan. Neyse yeni telefon aldı nete ilan verdi ilanın yayınlanmasıyla birlikte arayanlar sıraya girdi. :) 4 yıllık telefon yahu. Ertesi günü elini öpene verdi cihazı. Bırak 3-4 yaşı 2 yıllık Android telefonu bile satarken zorlanıyorsun.

iphone alırken biliyorsun ki elindeki cihaz 5 yıl boyunca güncelleme alacak. Samsung ise konuyu açan arkadaşta olduğu gibi hatalı güncelleme ile cihazı formatlatmak zorunda bırakıyor. Yahu kendi işlemcini üreten firmasın nasıl böyle hatalar yaparsın ?

LG'nin aslında tek ve düzgün yapabildiği telefon G2. Ondan sonra beceremediler. G3'ünde kronik mavi ekran sorunu var. Cihaz durduk yere bir gün mavi ekran verip anakartı yakabiliyor ve kurtarılamıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

huawei mate 8 kullanıyorum, çok memnunum. verdiğim paranın her kuruşuna değdi diyebilirim. telefon yağ gibi akıyo. ne bir kasma ne bir ısınma yok. fotoğraf kalitesi müthiş. ois destekli kamerası var. şarj performansı çok iyi. mate 9 ile mate 8 arasında kayda değer bi fark yok bence. iphone da çok iyi fakat o parayı haketmiyor. ben tam niyeti bozdum iphone 6s plus alacaktım, kur zammı geldi. 400 lira civarında fiyatlar arttı. huawei aldım. iyiki almışım diyorum.

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diathorus
    Diathorus's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    Coil whine olayi bende yok, her turlu test yaptim. On kameranin biraz daha genis acili olmasi gerektigine katiliyorum, bunlar disinda en mukemmel ayfon budur.

Coil whine sanırım tüm telefonlarda var ama şiddeti değişiyor. Kimi telefonda yok denecek kadar, kimisinde telefonda konuşurken bile duyuluyor. Bende az var. Video hiç çekmediğim için dert etmiyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Huawei p9+  mate s+ mate9 

kullanmayanlar yorum yapmasın :) kullanmak derken ciddi anlamda kullanmak gidip 3-5 saat ellemek değil android içinde en iyi stabil hızlı telefon huawei dır. bununda sebebi emui

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Peki P serisimi daha üstün Mate Serisi mi ?

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Peki P serisimi daha üstün Mate Serisi mi ?

P serisi daha ustun. Platinyumdan gelio.mate bir alt seviyesi.mate 9 en son wciktigi icin digerlerinden iyi. P10 cikartacaklar ama daha vakti var

Ekerci tarafından 16/Şub/17 09:25 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

iphone alacağım sanırım 3800 e alsam 2 yıl sonra satsam yine bi 3000 eder 

3000 e android alsam 2 yıl sonra 1500 ederse iyi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

iphone alacağım sanırım 3800 e alsam 2 yıl sonra satsam yine bi 3000 eder 

3000 e android alsam 2 yıl sonra 1500 ederse iyi

ekim ayının başında (1-3 gibi) aldığım yurtdışı kayıtsız iphone 6s+ cihazım var, düşünürseniz konuşabiliriz.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

7 Plus düşünüyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

7 Plus'a kadar normal iphone ile Plus iphone arasında pek bir fark yoktu. Ancak 7 Plus 3 GB ram ve çift kamerası ile uzun kullanım süresi vaat ediyor.

7 Plus ile çekilmiş bir fotoğraf :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 4974 Toplam Mesaj: 45
iphone iphone